Bankowość transakcyjna dla firm

Wszystko o kontach bankowych. Jakie najlepsze dla firmy, a jakie osobiste?
no avatar
User

Mercus

Posty

79

Rejestracja

31 sie 2013, o 14:05

Bankowość transakcyjna dla firm

Postautor: Mercus » 26 lut 2017, o 23:55

Chciałbym się Was poradzić w jednej sprawie, otóż kupiłem działającą firmę zajmującą się zaopatrywaniem branży medycznej w artykuły medyczne, posiadam konto w jednym z banków, jednak zastanawiam się jednak nad zmianą banku w którym założyłbym konto firmowe. Przychody miesięczne to ok 10-15 tysięcy złotych, które jednak prawie w całości przekazywane są na rozwój firmy (kupowanie towaru). Firma działa głównie na przelewach więc muszę być one darmowe, na stronie mbanku z dziale bankowości tranaakcyjnej dedykowanej MŚP czytałem, że mbank ma coś takiego w swojej ofercie. Możecie to jakoś potwierdzi
no avatar
User

reton12

Posty

223

Rejestracja

2 lut 2017, o 17:40

Re: Bankowość transakcyjna dla firm

Postautor: reton12 » 2 paź 2017, o 11:19

Dla firm bardzo ważne są dwa aspekty użytkowania konta. Po pierwsze, tanie przelewy. O ile ceny otwarcia konta, jego utrzymania nie są wygórowane, a opłaty za użytkowanie karty zazwyczaj można uniknąć, to nie wolno zapominać o tym, że przelewy zewnętrzne i zagraniczne mogą nas naprawdę wiele kosztować. Co gorsza, wiele firm obracająca gotówką, więc wpłaty i wypłaty do bankomatów potrafią pochłonąć znaczną część dochodów. Warto zajrzeć na stronę: w jakim banku założyć konto sprawdzić które Ci się opłaca.
konto.pl/]Ranking Kont Bankowych[/URL] tam znajdziecie wszelkie informacje na temat kont jak i lokat. Warto zajrzeć i wtedy zdecydować ktora opcja najbardziej Ci odpowiada.
no avatar
User

michal1110

Posty

1

Rejestracja

9 kwie 2018, o 05:56

Re: Bankowość transakcyjna dla firm

Postautor: michal1110 » 9 kwie 2018, o 06:00

Jak bym ja miał firmę to dla mnie najważniejsze było by żeby przelewy były za darmo

_______________________________________________
na porost włosów
no avatar
User

tetruss

Posty

5

Rejestracja

3 kwie 2018, o 19:42

Re: Bankowość transakcyjna dla firm

Postautor: tetruss » 9 kwie 2018, o 14:49

Ja nie jestem w stanie pomóc w tym obszarze tematycznym... Nie mam za bardzo na ten temat wiedzy...
Życie rozmawia za naszymi plecami.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.103s | 12 Queries | GZIP : Off ]