Sprzedaż zagranicę

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Sprzedaż zagranicę

Postautor: TadekNiejadek » 4 lut 2017, o 00:08

Hej, jakie macie podejście do kwestii rozwijania sprzedaży w sklepie internetowym na obce, zagraniczne rynki? W sumie z angielskim u mnie nie najgorzej i tak się zastanawiam czy by nie spróbować...
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: Sprzedaż zagranicę

Postautor: SalamonK » 7 lut 2017, o 03:08

mnie nurtuje za to wysyłka za granicę. a co jak ktoś takiej przesyłki nie odbierze? płacisz te kolejne 20-30zł za odesłanie? przy małej wartości towaru to przekracza opłacalność często. nie bardzo sobie to wyobrażam ale perspektywa rozwoju faktycznie jest kusząca. no i co z wersją strony, wszystko od nowa czy wystarczy coś "dodać"? pewnie płaci się jak za nową. nie wiem czy to na pewno kuszące jak tak się podliczy plusy i minusy.
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: Sprzedaż zagranicę

Postautor: Marcelus » 8 lut 2017, o 03:06

To nie Twoja broszka, że tak powiem, czy przekracza czy nie, bo to kupujący pokrywa z góry. A jak masz coś taniego, to nikt za to zwyczajnie nie zapłaci żeby mu nieopłacalnie szło i dłużej i drożej niżby miał u siebie. Jakieś nieporozumienia to dosłownie jednostkowe przypadki, bo nie mówię, że nie mają miejsca, ale mi w ciągu trzech lat nic się takiego nie przytrafiło. A zamówień trochę idzie na zachód, dwukrotnie i na wschód, a transakcje to dla mnie duży zysk, więc ja jestem zadowolony. I nie płacisz za nową stronę - grafika pozostaje ta sama. ZMiany językowe to nie wiem, bo miałem w pakiecie ale to właśnie grafika pochłonęłaby największe koszty.
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: Sprzedaż zagranicę

Postautor: TadekNiejadek » 14 lut 2017, o 01:52

no własnie tak mi się wydaje że to więcej jakby stresu przed nieznanym, bo co to za ryzyko, żadnych nowych pieniędzy się nie wykłada tyle co wysyłkę za którą płaci odbiorca. myślę, że to bardziej kurierem można się martwić albo takimi przypadkami jak moja znajoma - miała córkę na wymianie studenckiej i wysyłała jej paczkę do grecji to się okazało że tam nie ma w ogóle ulic ani numerów domów, po prostu w niektórych miejscach tam to nie istnieje zupełnie. i buba, bo paczka została odebrana w zupełnie innym miejscu. taka mentalność. ale na dobrą sprawę, kto czegoś takiego w Polsce z poczciwym listonoszem Władkiem tego nie przeżył?
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: Sprzedaż zagranicę

Postautor: Marcelus » 20 lut 2017, o 04:32

Widziałem, że firma u której mam oprogramowanie wypuściła artykuł o początkach sprzedaży zagranicznej, więc przy okazji odsyłam. Może ktoś rozważy sobie za i przeciw https://esprzedaz.com/artykuly/a/124/in ... ego-zaczac i sie komuś przyda
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.070s | 13 Queries | GZIP : Off ]