kupowanie przez sms, co myślicie?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

alli1

Posty

4

Rejestracja

22 wrz 2009, o 19:03

kupowanie przez sms, co myślicie?

Postautor: alli1 » 25 wrz 2009, o 08:08

Na polskim rynku pojawiła się nowa usługa, OneStep kup przez SMS!
Widzieliscie to? Kierują swoją usługę do ludzi działających pod wpływem impulsu, do tych którzy nie chcą godzinami szukać w sklepach internetowych swojego wybranego produktu. Działa to bardzo łatwo. W gazecie z którymi współpracują (m in. Avanti, Uroda, Forbes, Focus, Newsweek, TopGear i wiele innych), znajdujesz produkt który Ciebie interesuje (książki, płyty, kosmetyki), wysyłasz kod smsem który jest umieszczony pod produktem, i jeśli jest to Twój pierwszy zakup za kilka minut oddzwania konsultant, rejestruje Twoje dane, potwierdzasz zamówienie podczas rozmowy i za kilka dni otrzymujesz towar wprost do domu. Albo, mozna zarejestrować się u nich na stronie, a wówczas kupno odbywa się tylko i wyłącznie za pośrednictwem smsów! Cała usługa to sprawa bez zbędnych żmudnych procedur. Czyli jak jestes na wczasach, nie masz dostępu do internetu, to bez obaw możesz dokonać zakupu interesującego Ciebie produktu! Piszcie co o tym sądzicie!
Awatar użytkownika
User

Biznesforum

Ranga

Administrator

Posty

128

Rejestracja

10 lut 2009, o 19:03

Re: kupowanie przez sms, co myślicie?

Postautor: Biznesforum » 25 wrz 2009, o 10:42

całkiem fajne, na początku myślałem, że zapłata odbywa się poprzez sms premium (a to by było nie fajne, bo za dużo z tego biorą operatorzy) ale samo zamawianie przez sms jest OK
no avatar
User

alli1

Posty

4

Rejestracja

22 wrz 2009, o 19:03

Re: kupowanie przez sms, co myślicie?

Postautor: alli1 » 27 wrz 2009, o 17:19

Biznesforum pisze:całkiem fajne, na początku myślałem, że zapłata odbywa się poprzez sms premium (a to by było nie fajne, bo za dużo z tego biorą operatorzy) ale samo zamawianie przez sms jest OK



Samo zamawianie przez sms jest dość proste i szybkie, a sms kosztuje 61 groszy brutto, chyba całkiem atrakcyjna stawka. Ciekawe jak się rozwinie ta usługa :)
no avatar
User

Tom_asz

Posty

5

Rejestracja

17 wrz 2009, o 13:48

Re: kupowanie przez sms, co myślicie?

Postautor: Tom_asz » 29 wrz 2009, o 15:50

no mysle ze rozwoj zalezy glownie od nas, obiorców potencjalnych klientow... a opinie o tej usludze moga byc rozne wiec roznie moze potoczyc sie jej rozwoj
no avatar
User

alli1

Posty

4

Rejestracja

22 wrz 2009, o 19:03

Re: kupowanie przez sms, co myślicie?

Postautor: alli1 » 26 paź 2009, o 13:04

Tom_asz pisze:no mysle ze rozwoj zalezy glownie od nas, obiorców potencjalnych klientow... a opinie o tej usludze moga byc rozne wiec roznie moze potoczyc sie jej rozwoj


a właśnie niedawno znów wpadła mi w oko reklama one step, tym razem widziałam jak reklamowali się z możliwością nabycia u nich płyty radia zet, wydanie 2009. Myślicie, że fakt nawiązywania współpracy na większą skalę i robienia szumu medialnego przyczynia się do ich rozwoju?
Nie mniej jednak coraz więcej moich znajomych zaczyna korzystać z ich usługi
no avatar
User

alima

Posty

2

Rejestracja

9 lis 2009, o 18:12

Re: kupowanie przez sms, co myślicie?

Postautor: alima » 9 lis 2009, o 18:14

zakupy przez sms w one step to fenomenaly pomysl, juz na sasym poczatu dziwalania firmy, bylem pewien ze odniosa sukces, a zakupy przez sms'a stana sie bardz popularne. coz, co sie dziwic, pomysl jest dobry, jak rowniez caly system skladania zamowien , a co z atym idzie, usluga podoba sie i szybko jest aprobowana...
no avatar
User

alima

Posty

2

Rejestracja

9 lis 2009, o 18:12

Re: kupowanie przez sms, co myślicie?

Postautor: alima » 9 lis 2009, o 18:29

a co do skladanki radio ZET, to mysle ze jest to znakomity pomysl - mam na mysle wspolprace z radio ZET. ludzie sluchajac radio (reklama składanki) napewno zechca ja nabyc bez koniecznosci udawanaia sie gdziekolwiek, tym bardziej ze koszt przesylki jest bardzo niski...
no avatar
User

waleria

Posty

2

Rejestracja

10 lis 2009, o 09:43

Re: kupowanie przez sms, co myślicie?

Postautor: waleria » 10 lis 2009, o 09:50

ja już dokonałam zamówień w ten sposób i przyznaję, że nie zawiodłam się. Podoba mi się również to, że w ofercie są produkty ciekawe, dobrej jakości, i różnorodne (książki, płyty, filmy, kosmetyki). Warto skorzystać z ich usług
no avatar
User

grzybek

Posty

2

Rejestracja

10 lis 2009, o 11:45

Re: kupowanie przez sms, co myślicie?

Postautor: grzybek » 10 lis 2009, o 11:48

poza tym na ich stronie, nie wiem czy wiecie, ale pojawił się katalog produktów dostępnych w ofercie OneStep. Wygonie, bo jak chcę np coś dokupić, żeby mieć darmową przesyłkę, to mogę zajrzeć na ich stronę i rozejrzeć się co jeszcze jest.. Bardzo mi się to podoba
no avatar
User

alli1

Posty

4

Rejestracja

22 wrz 2009, o 19:03

Re: kupowanie przez sms, co myślicie?

Postautor: alli1 » 6 sty 2010, o 12:33

teraz one-step przed końcem roku sie troszkę uaktywnił, jak wszyscy którzy zajmują się usługami i handlem :)
ich katalogi mozna było znaleźć w dówch sieciach kawiarni, pamietam ,ze napewno w Cava je dawali. Ponadto w okresie gorączki przedświątecznej umieścili prezentowniki w czasopismach, tak żeby można obdarować czymś fajnym swoich bliskich, i rzeczywiście jak patrzyałam to mieli ciekawą ofertę prezentów :) Generalnie Ci którzy skorzystali z tej formy zakupów mogą być szczęśliwsi o brak nerwów i siniaków których można było się nabawić w gonitwie w centrach handlowych ;)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.112s | 15 Queries | GZIP : Off ]