Gdzie szukać ofert pracy w internecie

Dam pracę/szukam pracy oferty.
no avatar
User

Fards

Posty

179

Rejestracja

13 paź 2014, o 16:24

Re: Gdzie szukać ofert pracy w internecie

Postautor: Fards » 9 paź 2015, o 09:58

W internecie to jest ich faktycznie mało jak się weźmie pod uwagę wszystkie możliwe wolne miejsca pracy. Ja szukałem w necie ale to też nie sam wpadłem na VPU Polska tylko kolega ze starej pracy mi powiedział, że jest fucha która mi się spodoba w Holandii. Miałem wycieczkę i robotę w jednym ;) Pytaj znajomych, szukaj w necie, gazecie, na słupach wszędzie gdzie się da nawet w urzędzie pracy.
no avatar
User

dynamical

Posty

89

Rejestracja

29 paź 2015, o 09:33

Re: Gdzie szukać ofert pracy w internecie

Postautor: dynamical » 29 paź 2015, o 09:38

moim zdaniem nie sztuka jest znaleźć dobre ogłoszenie, a wysłać profesjonalne CV. To tak naprawdę jedyny sposób, by zyskać intratna propozycję. Najlepiej zlecić stworzenie aplikacji firmie zewnętrznej, np. takiej: https://kreatorzykariery.pl Trzeba pamiętać, ze to czy zostaniemy zaproszeni na rozmowę czy tez nie zależy w dużej mierze od przesłanych dokumentów, dlatego należy się do tego bardzo przyłożyć.
no avatar
User

Fards

Posty

179

Rejestracja

13 paź 2014, o 16:24

Re: Gdzie szukać ofert pracy w internecie

Postautor: Fards » 17 lis 2015, o 16:10

Ja polecam stronę dla specjalistów językowych linguajob.pl
Jeśli się szuka pracy wykorzystującej umiejętności językowe to to jest odpowiednia strona. Ja bardzo dobrze znam język norweski i właśnie tam znalazłem bardzo dobrą pracę, w której na co dzień używam tego języka.
no avatar
User

Pharmacy

Posty

161

Rejestracja

2 mar 2016, o 12:34

Re: Gdzie szukać ofert pracy w internecie

Postautor: Pharmacy » 7 gru 2016, o 13:38

Najlepiej moim zdaniem korzystać z agencji pracy, takich jak np. ta ewl.com.pl.Rekrutują przede wszystkim osoby ze wschodu.
no avatar
User

zuzka

Posty

66

Rejestracja

6 lut 2016, o 12:06

Re: Gdzie szukać ofert pracy w internecie

Postautor: zuzka » 7 lut 2017, o 18:10

Na nowym serwisie https://clixs.pl/ można za darmo, po rejestracji dodawać własne oferty, zlecenia albo wyszukiwać te dodane przez innych użytkowników. Bardzo fajna sprawa i dla pracowników, i dla przedsiębiorców.
Awatar użytkownika
User

Jurata20

Posty

5

Rejestracja

18 mar 2017, o 17:27

Re: Gdzie szukać ofert pracy w internecie

Postautor: Jurata20 » 22 mar 2017, o 11:12

jest sporo stron z ogłoszeniami o pracę zdalna. Ale większość to programy partnerskie, inwestycje zakładanie kont w bankach czy sprzedawanie suplementów czy kosmetyków. Nie spotkał ktoś innych ofert?
I niech los zawsze wam sprzyja.
Awatar użytkownika
User

Centaur1

Posty

5

Rejestracja

8 kwie 2017, o 16:36

Re: Gdzie szukać ofert pracy w internecie

Postautor: Centaur1 » 10 kwie 2017, o 08:47

na facebooku jest sporo ciekawych ofert zaglądnijcie;) jest tyle grup . że aż można w czym przebierać
Na pewno właśnie na tym polega piekło. Na powtarzalności.
no avatar
User

Izunia134

Posty

20

Rejestracja

4 lut 2017, o 17:31

Re: Gdzie szukać ofert pracy w internecie

Postautor: Izunia134 » 12 kwie 2017, o 08:46

W sieci pracy jest bardzo dużo, np. tu http://www.gowork.pl/praca/krakow;l . Związane jest to zapewne ze zmniejszającym się bezrobociem i powszechnym dostępem do Internetu. No i łatwiej takiej pracy szukać właśnie w ten sposób.
no avatar
User

alb

Posty

5

Rejestracja

14 kwie 2017, o 15:27

Re: Gdzie szukać ofert pracy w internecie

Postautor: alb » 14 kwie 2017, o 15:32

Teraz to chyba tylko w internecie można znaleźć ciekawe ogłoszenia dotyczące poszukiwań nowych pracowników.
no avatar
User

sewery

Posty

84

Rejestracja

19 mar 2011, o 19:33

Re: Gdzie szukać ofert pracy w internecie

Postautor: sewery » 17 maja 2017, o 11:33

Mi się udało znaleźć staż poprzez ogłoszenie zamieszczone przez firmę w Internecie. Warto przejrzeć strony i profile firmowe, bo często o ofertach pracy pisze się bezpośrednio na takich serwisach. Ja miałem okazję wziąć udział w programie "Uskrzydlamy Talenty" http://www.kariera.pwpoland.com/, gdzie pracowałem na stanowisku, jako młodszy metalurg w Pratt & Whitney. Było to dla mnie bardzo ciekawe doświadczenie, bo poznałem wielu specjalistów, którzy chętnie dzielili się swoją wiedzą. Dodatkowo atmosfera była bardzo przyjemna, przez co z łatwością uczyłem się nowych umiejętności w zawodzie. Dziś pracuje już na innym stanowisku, ale to dzięki odbytemu stażowi pracuje tu, gdzie od zawsze marzyłem.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.104s | 15 Queries | GZIP : Off ]