Samodzielna kampania reklamowa

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

kamila

Posty

1

Rejestracja

26 mar 2012, o 19:31

Samodzielna kampania reklamowa

Postautor: kamila » 26 mar 2012, o 19:38

Ktoś prowadzi może sklep internetowy? W jaki sposób się promujecie? Bo ja niedawno znalazłam taki nowy panel, który pozwala samodzielnie zrobić kampanię swoich produktów. Wystarczy jedynie wgrać pliki właśnie ze swoimi produktami, a system od razu automatycznie przetworzy całość i rozpocznie się promocja na stronach partnerów. Ad-Panel.pl to adres tej strony. Promować można się np. na Gratce, Onecie, Wirtualnej Polsce. Zaintrygował mnie ten pomysł. Słyszałam, że liczba kliknięć właśnie dzięki kampanii w Ad-Panel szybko się zwiększa. Ciekawa jestem jednak opinii na ten temat. Ktoś korzysta może z promocji na tym panelu?
no avatar
User

Miloosz

Posty

6

Rejestracja

6 maja 2012, o 17:58

Re: Samodzielna kampania reklamowa

Postautor: Miloosz » 6 maja 2012, o 18:11

Lepiej samemu wszystkim zarządzać - większe jest wtedy bezpieczeństwo
______________________________
Dowiedz się, dlaczego pożyczka na dowód przyciąga ludzi.
Awatar użytkownika
User

ProjektStudio

Posty

34

Rejestracja

12 kwie 2012, o 10:44

Re: Samodzielna kampania reklamowa

Postautor: ProjektStudio » 7 maja 2012, o 10:07

Masz wiele możliwość promocji, poprzez marketing szeptany, Google Adwords, jakieś banery itp. Podaj więcej szczegółów co robisz ? Wtedy będzie łatwiej doradzić
Awatar użytkownika
User

linkisponsorowane

Posty

2

Rejestracja

7 maja 2012, o 08:39

Re: Samodzielna kampania reklamowa

Postautor: linkisponsorowane » 4 cze 2012, o 05:42

W przypadku linków sponsorowanych przeprowadzanie kampanii samemu może skończyć się niepowodzeniem. Najlepiej jest zgłosić się do osób które zajmują się tym na co dzień i posiadają pewne doświadczenie w prowadzeniu kampanii. Efektywnie poprowadzona kampania da wymierne efekty, a same linki sponsorowane to nie taki duży wydatek nawet na średnio trudne sprawy.
Bądź widoczny w Internecie!
no avatar
User

Klaudia_No

Posty

15

Rejestracja

21 wrz 2012, o 11:33

Re: Samodzielna kampania reklamowa

Postautor: Klaudia_No » 16 paź 2012, o 19:47

jak się samemu kieruje swoją kampanią reklamową to łatwiej jest ją kontrolować ;) w sensie to jak ona działa, jaki obiera kierunek i czy przynosi takie korzyści jak chcemy ;)
szkolenia, warsztaty – najlepsze znajdziesz z treco.pl
no avatar
User

Felicja

Posty

45

Rejestracja

20 sty 2012, o 19:42

Re: Samodzielna kampania reklamowa

Postautor: Felicja » 17 paź 2012, o 07:58

Trzeba mieć jeszcze odpowiednią wiedzę na temat marketingu, żeby móc samodzielnie przeprowadzić kampanię, a tą nie mogą pochwalić się niestety wszyscy. Teraz modny i chyba skuteczny jest buzz marketing - no ale nie nalezy od do łatwych sposobów promocji firmy.
no avatar
User

pestka

Posty

37

Rejestracja

22 paź 2012, o 08:40

Re: Samodzielna kampania reklamowa

Postautor: pestka » 22 paź 2012, o 08:44

Jest także sporo portali na których można zamieścić informację o swojej działalności, płatnych jak i darmowych które generują spory ruch na stronę.
no avatar
User

zlosliwiec8

Posty

141

Rejestracja

8 sie 2013, o 05:28

Re: Samodzielna kampania reklamowa

Postautor: zlosliwiec8 » 29 cze 2014, o 17:06

Wydaje mi się, że reklamowanie firmy na własną rękę nie jest złym pomysłem. Zanim jednak się za to zabierzesz radzę ci przeczytać ten wątek http://www.comperia.pl/forum/dla-firm/210-jak-odpowiednio-rozreklamowac-firme.html Mi bardzo pomógł w podjęciu decyzji na jaką firmę reklamy się zdecydować. Ostatecznie wybrałem pozycjonowanie i gadzety reklamowe.
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: Samodzielna kampania reklamowa

Postautor: kolaa » 9 lip 2014, o 19:26

Sprawdźcie firmę http://szczytuje.pl/ . Firma oferuje profesjonalną reklamę firmy w internecie. Polecam.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

kasiazosia

Posty

189

Rejestracja

21 mar 2013, o 07:06

Re: Samodzielna kampania reklamowa

Postautor: kasiazosia » 10 lip 2014, o 07:22

Moim zdaniem lepiej zlecić promocję firmie, która się w tym specjalizuje. Samodzielna kampania jest bardzo czasochłonna, a może nie przynieść korzyści.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.122s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron