Tłumaczenia rosyjski

Oferty kupna, sprzedaży, dozwolone jest podawanie adresów aukcji internetowych.
no avatar
User

tlumaczeniawarszawa

Posty

2

Rejestracja

20 sty 2012, o 00:43

Tłumaczenia rosyjski

Postautor: tlumaczeniawarszawa » 20 sty 2012, o 00:57

Oferujemy kompleksowe tłumaczenia z języka polskiego na rosyjski oraz z języka rosyjskiego na polski

Tłumaczenia rosyjski:
Umowy
Kontrakty
Oferty handlowe
Korespondencja handlowa i inna
Kompleksowe tłumaczenie stron internetowych
Ulotki i materiały reklamowe
Wizytówki
Tłumaczenia techniczne rosyjski (dokumentacja techniczno-ruchowa, instrukcje obsługi, teksty specyfikacji, oferty i inne)
Medialne
Rozmowy biznesowe i spotkania towarzyskie (tłumaczenia konsekutywne, symultaniczne, szeptane)
Tłumaczenia wyjazdowe (misje gospodarcze, targi, spotkania, wyjazdy)
Tłumaczenie dowolnego tekstu
Redagowanie, poprawianie błędów w istniejących tłumaczeniach. Korekta każdej treści

Dziedziny specjalizacji: ekonomia, marketing, biznes, handel, handel międzynarodowy, stosunki międzynarodowe, finanse, bankowość, rachunkowość, zarządzanie, prawo, prawo międzynarodowe, media, sport, informatyka, internet, medycyna, farmacja, chemia, budownictwo, inżynieria, geografia, transport, spedycja, motoryzacja, przemysł, tłumaczenia techniczne, tłumaczenia ogólne. Wykonujemy również przekłady związane z tematyką Unii Europejskiej, a także zawierające skomplikowane słownictwo. Towarzyszymy delegacjom podczas wyjazdów na targi, spotkania biznesowe do Rosji, Ukrainy i innych krajów WNP. Wspomagamy przedsiębiorców, instytucje i organizacje chcące nawiązać współpracę z kontrahentami rosyjskojęzycznymi, a także zajmujemy się obsługą Klientów rosyjskojęzycznych. Pomagamy swoim Klientom budować trwałe relacje z partnerami biznesowymi.

Głównym obszarem działania naszej firmy jest Polska i kraje Europy Wschodniej. Rodzajem przeważającej działalności jest działalność związana z tłumaczeniami z i na język rosyjski oraz usługami doradczymi.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług
Zespół http://www.rosyjski-tlumaczenia.com.pl - Tłumacz języka rosyjskiego
Załączniki
Tłumacz rosyjski.jpg
Tłumacz rosyjski.jpg (165.62 KiB) Przeglądany 11645 razy
Awatar użytkownika
User

Kocica

Posty

291

Rejestracja

25 sie 2012, o 08:15

Re: Tłumaczenia rosyjski

Postautor: Kocica » 4 kwie 2013, o 14:50

A ja właśnie tak sie zastanawiam czy nie zdecydować się na tłumaczenie, bo poszukiwania przez translatory ostatnio mijają mi się z celem. Mamy do przetłumaczenia parę ofert handlowych ale takich bardzo specyficznych no i zdaje się, że o ile "lajty" można zlecić studentom, to już fachowa terminologia przeraża...
No i wyjdzie, ze trzeba będzie się na bardziej fachowe tłumaczenie zdecydowac, choć wolałabym "przyoszczędzić"...

Za darmo pewno nikt nie zrobi? ;)
Awatar użytkownika
User

Urban30

Posty

202

Rejestracja

23 paź 2012, o 13:44

Re: Tłumaczenia rosyjski

Postautor: Urban30 » 5 kwie 2013, o 06:05

No fachowych rzeczy na bank nie ma co zlecać osobom bez kwalifikacji, a o darmoszce zapomnij
A jeśli już to na własne ryzyko.
Mogę Ci podrzucić linka do translaxu - biuro tłumaczeń technicznych ( http://www.translax.eu/) - swojego czasu robili dla nas małe tłumaczenie wprawdzie, ale za to spisali się medalowo, więc pisz i pytaj:)
No i daj tam znac co zdziałałaś - a jak jeszcze powiesz że ja poleciłem to byłoby fajnie (next time wymędzę od nich jakąś znizkę) he he
no avatar
User

green

Posty

99

Rejestracja

1 lut 2013, o 16:45

Re: Tłumaczenia rosyjski

Postautor: green » 15 kwie 2013, o 09:28

Kocica pisze:A ja właśnie tak sie zastanawiam czy nie zdecydować się na tłumaczenie, bo poszukiwania przez translatory ostatnio mijają mi się z celem. Mamy do przetłumaczenia parę ofert handlowych ale takich bardzo specyficznych no i zdaje się, że o ile "lajty" można zlecić studentom, to już fachowa terminologia przeraża...
No i wyjdzie, ze trzeba będzie się na bardziej fachowe tłumaczenie zdecydowac, choć wolałabym "przyoszczędzić"...

Za darmo pewno nikt nie zrobi? ;)

Za darmo pewnie nie :) ale możesz na stronie e-tłumacze znaleźć odpowiednią cenowo dla siebie ofertę tłumaczenia.Dzięki wyszukiwarce możesz znaleźć rodzaj tłumaczenia(tłumaczenie zwykłe, specjalistyczne, przysięgłe etc) lokalizacje tłumacza,jego cenę, a także zobaczyć opinie o osobie tłumaczącej.
no avatar
User

animka87

Posty

182

Rejestracja

10 sty 2014, o 17:26

Re: Tłumaczenia rosyjski

Postautor: animka87 » 10 mar 2014, o 17:05

może uda ci się znaleźć kogoś takiego jak tłumacz na portalach z ogłoszeniami dla nich? kiedyś byłam na takim portalu jako tłumacz angielskiego i dość dużo było zleceń przez takie portale :)
no avatar
User

apogeum

Posty

142

Rejestracja

24 wrz 2012, o 08:17

Re: Tłumaczenia rosyjski

Postautor: apogeum » 30 mar 2014, o 18:07

Raczej nikt nie wykona Ci profesjonalnych tłumaczeń całkowicie za darmo :)
Moim zdaniem warto jest jednak zdecydować się na skorzystanie z profesjonalnego biura tłumaczeń jeśli zależy Ci na wysokiej jakości wykonanej pracy. A już totalnie odradzam korzystanie z translatorów - takie tłumaczenia nie mają żadnej wartości ;)
Moim zdaniem możesz liczyć na dobrze wykonaną pracę w biurze www.mtlumaczenia.pl - na stronie możesz sprawdzić czy posiadają oni placówkę w Twoim mieście. Jeśli nie to raczej nie powinno być problemem skontaktowanie się z nimi na drodze elektronicznej.
Pozdrawiam.
no avatar
User

kazia87

Posty

27

Rejestracja

12 sie 2014, o 12:38

Re: Tłumaczenia rosyjski

Postautor: kazia87 » 6 lis 2014, o 12:48

Świetna jest firma Behlert&Behlert, szczególnie dla firm. Korzystają nie tylko ze współpracy z wieloma tłumaczami, ale także ze specjalnych do tego sprzętów. Chcecie dowiedzieć się więcej? Zajrzyjcie na http://tlumaczenia-konferencje.pl/sprzet-do-tlumaczen-kabiny-symultaniczne/ :)
no avatar
User

Agnieszka!99

Posty

76

Rejestracja

27 maja 2015, o 16:15

Re: Tłumaczenia rosyjski

Postautor: Agnieszka!99 » 27 cze 2015, o 00:44

AmaR Translations ma świetną ofertę;) zajmują się głównie tłumaczeniami technicznymi i specjalistycznymi, tłumaczą na wszystkie języki;)
no avatar
User

oksana

Posty

411

Rejestracja

18 kwie 2014, o 15:28

Lokalizacja

Kraków

Re: Tłumaczenia rosyjski

Postautor: oksana » 14 gru 2015, o 20:27

W Krakowie tlumaczenia specjalistyczne (http://mostowy.com.pl/tlumaczenia-specjalistyczne/) i nie tylko wykonuje Kancelaria Tłumacza Monika Mostowy. Kancelaria ta cieszy się bardzo dobrymi opiniami i z tego co pytałam o ceny to są naprawdę konkurencyjne.
no avatar
User

dominikgala9

Posty

64

Rejestracja

19 gru 2016, o 09:45

Re: Tłumaczenia rosyjski

Postautor: dominikgala9 » 30 sty 2017, o 19:35

A ktoś może zna tę firmę http://www.angos.com.pl/uslugi/tlumaczenia-angielski-krakow/ bo chyba oferują tylko tłumaczenia angielski, a ten akurat znam.
trener personalny Katowice http://bodyfactory-trener.pl/
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.110s | 15 Queries | GZIP : Off ]