Nowa działalność - oprogramowanie do niej

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

kosmiczna

Posty

39

Rejestracja

27 sty 2015, o 14:05

Re: Nowa działalność - oprogramowanie do niej

Postautor: kosmiczna » 19 maja 2015, o 13:17

Ja słyszałam o bardzo dobrej poczcie Zimbra Intalio
Taka dobra poczta elektroniczna też na pewno Ci się przyda jeżeli będziesz prowadził biznes w internecie. Pomyśl o tym, bo zmiana skrzynki w trakcie gdy firma działa jest naprawdę kłopotliwe. Poczytaj informacje o tym i zdecyduj, bo na tym nie warto oszczędzać.
no avatar
User

markospolo

Posty

2

Rejestracja

22 maja 2015, o 08:24

Re: Nowa działalność - oprogramowanie do niej

Postautor: markospolo » 22 maja 2015, o 08:28

Musiałbyś skontaktować się firmą programistyczną, która napisze dla ciebie oprogramowanie dedykowane. Najprostsze i przede wszystkim wygodne dla Ciebie.
no avatar
User

alexmm

Posty

2

Rejestracja

30 kwie 2015, o 07:40

Re: Nowa działalność - oprogramowanie do niej

Postautor: alexmm » 24 maja 2015, o 14:37

Doszedłem do kompromisu. Wybrałem oprogramowanie ELISOFT Firma 2015. Jeden komputer będzie na Windowsie
no avatar
User

aisha

Posty

130

Rejestracja

25 lip 2014, o 17:24

Re: Nowa działalność - oprogramowanie do niej

Postautor: aisha » 2 lip 2015, o 16:06

Ja mam firmę od marca i dopiero teraz zrozumiałam, że jest mi potrzebne porządne oprogramowanie do niej... Myślę o skorzystaniu z oferty tej firmy http://kotrak.pl/ Można zamówić u nich oprogramowanie ERP, aplikacje mobilne, obsługę informatyczną itd. Praktycznie wszystko co ważne jest w jednym miejscu i nie trzeba przepłacać.
no avatar
User

Wojtek J

Posty

173

Rejestracja

29 mar 2015, o 08:59

Re: Nowa działalność - oprogramowanie do niej

Postautor: Wojtek J » 22 sie 2015, o 07:39

A co powiesz na takie oprogramowanie http://simple.com.pl/produkty/crm/dla-kogo/ ? Myslę, że pomoże Ci w prowadzeniu dobrych relacji z Twoimi klientami. Jest to innowacyjny system ale warto go mieć.
no avatar
User

Fards

Posty

179

Rejestracja

13 paź 2014, o 16:24

Re: Nowa działalność - oprogramowanie do niej

Postautor: Fards » 15 paź 2015, o 07:48

Do windowsa obczaj klucz-system, z tego co kojarze to sa partnerem microsoftu, wiec jest to zaufana firma. Maja w ofercie podstawowe oprogramowanie w dobrych cenach, a jak sie dłużej z nimi bedzie wspolpracowalo to i mozna dobry rabacik wynegocjowac :)
no avatar
User

Trop

Posty

27

Rejestracja

23 lip 2015, o 09:02

Re: Nowa działalność - oprogramowanie do niej

Postautor: Trop » 12 paź 2016, o 09:31

Jeżeli cały czas szukasz rozwiązania dla firmy to odezwij się jeszcze do ludzi z portalu http://systemyerp24.pl oni znają się na systemach informatycznych, bo wdrażają je na co dzień, bez znaczenia dla branży. Poza tym potrafią wykonać analizę przedwdrożeniową i wspierają firmy po implementacji systemów.
no avatar
User

arekk

Posty

233

Rejestracja

1 kwie 2013, o 20:18

Re: Nowa działalność - oprogramowanie do niej

Postautor: arekk » 30 sty 2017, o 08:21

Uważa, że jeśli chodzi o obsługę i wsparcie informatyczne, to warto zajrzeć do serwis informatyczny milanówek. Moim zdaniem firma naprawdę dobra i profesjonalna oferująca pełną obsługę informatyczną dla firm i przedsiębiorstw.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.091s | 13 Queries | GZIP : Off ]