Najlepsza reklama dla firmy

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

animka87

Posty

181

Rejestracja

10 sty 2014, o 17:26

Re: Najlepsza reklama dla firmy

Postautor: animka87 » 15 wrz 2016, o 08:04

jesli chodzi o promocje sklepu to dobra agencja sem jest niezbędna. bez niej możesz mieć pomysły ale bez wiedzy nt pozycjonowania i reklamy nie będziesz miał klientów. My sami od lat współpracujemy z taką firmą i wierz mi opłaca się to.
no avatar
User

Fards

Posty

179

Rejestracja

13 paź 2014, o 16:24

Re: Najlepsza reklama dla firmy

Postautor: Fards » 17 paź 2016, o 07:15

Nie ma jednego rozwiązania dla wszystkich firm, dla jednej branży zadziała promocja w internecie dla innej nie. Ja współpracuję z agencją reklamy ArtClip. Robią dla mnie różnego rodzaju materiały promocyjne i muszę przyznać że w mojej branży to się bardzo dobrze spisuje
Awatar użytkownika
User

MarcinDabzalski

Posty

1

Rejestracja

16 wrz 2016, o 11:03

Lokalizacja

Sieradz

Re: Najlepsza reklama dla firmy

Postautor: MarcinDabzalski » 18 paź 2016, o 10:12

Moim zdaniem przed zatrudnieniem konkretnej firmy warto samemu spróbować coś zrobić. Taką podstawową formą reklamy są wizytówki Google, które wyświetlają się po wpisaniu nazwy twojej firmy w wyszukiwarce. Stworzenie takiej wizytówki jest bardzo proste, poza tym narzędzia Google są bardzo dokładnie opisane krok po kroku jak należy postępować. Więc warto samemu popróbować czy to z wizytówkami czy adwordsem, chociażby po to aby mieć większą wiedzę prze negocjacjach jak się będzie zatrudniać specjalistyczną firmę.
Sprytna osoba rozwiązuje problem. Mądra ich unika.
no avatar
User

pankracy

Posty

134

Rejestracja

18 kwie 2016, o 19:01

Re: Najlepsza reklama dla firmy

Postautor: pankracy » 22 paź 2016, o 22:52

Fajnie gdy firma potrafi skutecznie dotrzeć do każdego Klienta np. poprzez ciekawe newslettery. Oczywiście ich treść powinna być dopasowana do zainteresowań odbiorcy. Jeśli taki materiał jest dobrze przygotowany i unikatowy, to może skłonić potencjalnego Klienta do przeczytania treści w środku: http://publicrelations.pl/jak-wyglada-s ... ewsletter/
Awatar użytkownika
User

crawl

Posty

4

Rejestracja

27 sie 2015, o 09:03

Lokalizacja

Kraków

Re: Najlepsza reklama dla firmy

Postautor: crawl » 25 paź 2016, o 12:28

Według mnie dobrze sprawdza się reklama bezpośrednio na półce sklepowej np. poprzez listwy promocyjne lub też wobblery. Takie coś sprawdza się naprawdę świetnie jeżeli mamy nowy produkt, który wprowadzamy na rynek. Tutaj można zobaczyć o co dokładnie mi chodzi: http://www.poptime.pl/
no avatar
User

Alex21

Posty

106

Rejestracja

13 cze 2016, o 14:14

Lokalizacja

Rybnik

Re: Najlepsza reklama dla firmy

Postautor: Alex21 » 28 paź 2016, o 07:08

Jeśli zależy Wam na dobrej promocji, to myślę, że super rozwiązaniem jest film promocyjny. Zostanie dla Was stworzony nowoczesny i dynamiczny film reklamowy, dzięki któremuzostaniecie zapamiętani :) Polecam :)
Znacie sklep domek ? :)
Awatar użytkownika
User

echo66

Posty

1

Rejestracja

27 paź 2016, o 17:30

Re: Najlepsza reklama dla firmy

Postautor: echo66 » 29 paź 2016, o 12:27

Reklama na FB się bardzo dobrze sprawdza.
no avatar
User

Antoni34

Posty

488

Rejestracja

30 wrz 2016, o 07:14

Re: Najlepsza reklama dla firmy

Postautor: Antoni34 » 31 paź 2016, o 19:33

Jednym z ważniejszych elementów promocji jest dobrze wykonane opakowanie foliowe. Dobrze zaprojektowana etykieta sprawia że towar wyróżnia się na półce. Jest to szczególnie ważne w sklepach samoobsługowych.
no avatar
User

mystiin

Posty

7

Rejestracja

2 lis 2016, o 12:11

Re: Najlepsza reklama dla firmy

Postautor: mystiin » 2 lis 2016, o 13:55

Od dawna twierdzę, że najlepszą reklamą dla firmy jest połączenie tradycyjnych form, jakimi jest prasa, ulotki, gadżety (długopisy, breloczki, smycze, podkładki, zakładki, torby, kubki) czy banery, z nowymi formami, czyli szeroko rozumianym e-marketingiem. Nie da się jednoznacznie stwierdzić, która forma sprawdzi się najlepiej przy naszym rodzaju działalności, to już musimy stwierdzić sami. Grunt to nie poprzestawać na jednym medium, ale też nie starać się podejmować wszystkich form, bo za dużo wydamy na to kasy.
no avatar
User

Fards

Posty

179

Rejestracja

13 paź 2014, o 16:24

Re: Najlepsza reklama dla firmy

Postautor: Fards » 10 lis 2016, o 16:21

Warto się zgłosić do artclip.com.pl, tam pomagają w takich działaniach. Robili dla mojego znajomego stojak reklamowe i ekspozytory. Ciężko na rynku jest znaleźć dobrą firmę, która się w tym specjalizuje, lecz ta jest już sprawdzona osobiście.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.095s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron