Sala konferencyjna

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

Hokus

Posty

166

Rejestracja

6 paź 2015, o 07:06

Re: Sala konferencyjna

Postautor: Hokus » 22 gru 2016, o 16:05

CzołemMiałem ostatnio konferencje w takim ośrodku http://jachranka.pl/osrodek-szkoleniowy-i-konferencyjny ludzie często szukają opinii o obiektach albo samej sali, to może komuś pomoże. Fajna lokalizacja niedaleko rzeki i jeziora, to się człowiek tak nie męczy jak centrum miasta :D
no avatar
User

komper

Posty

71

Rejestracja

20 gru 2016, o 14:54

Re: Sala konferencyjna

Postautor: komper » 17 sty 2017, o 09:58

To w Warszawie, na Bielanach - http://www.hphotel.pl/
Mają genialnie utrzymają salę konferencyjną, dopracowaną w każdym calu. Ogólnie miejscówka wygląda super, ma swój standard, aranżacja jest klasyczna, a ogólnie wszystko w niej mega dopracowane. Przynajmniej z mojego punktu widzenia - sala zdecydowanie godna uwagi, tym bardziej w samej Wawie.
no avatar
User

Seba132

Posty

8

Rejestracja

13 sty 2017, o 11:01

Re: Sala konferencyjna

Postautor: Seba132 » 19 sty 2017, o 08:33

No ten hotel jest naprawde bardzo ciekawy.
no avatar
User

shih34

Posty

39

Rejestracja

24 sty 2017, o 15:14

Lokalizacja

Warszawa

Re: Sala konferencyjna

Postautor: shih34 » 24 sty 2017, o 15:19

Z doświadczenia wiem, że o dogodniejszy dojazd (np. bez korków) jest do mniejszych miast. Jeśli chcesz zrobić konferencję w Krakowie, weź pod uwagę parkingi pod hotelem, dowiedz się, czy trasa dojazdowa w godzinach szczytu jest zakorkowana. Jeśli chodzi o samą salę to przede wszystkim zadbaj o dobre nagłośnienie.
" Już tu siedzę jakiś czas, lubię dużo wiedzieć"
no avatar
User

ianwa

Posty

5

Rejestracja

5 kwie 2017, o 18:18

Re: Sala konferencyjna

Postautor: ianwa » 6 kwie 2017, o 04:54

Nie wiem, czy na pewno taka sala konferencyjna będzie odpowiednia na przyjęcia weselne.
no avatar
User

adamjanicki

Posty

9

Rejestracja

19 kwie 2017, o 06:41

Re: Sala konferencyjna

Postautor: adamjanicki » 19 kwie 2017, o 06:47

Będę robić dość duże wydarzenie sceniczne - czy ktoś zna firmę dobry dźwięk? Bardzo bym prosił o informację lub ewentualne referencję. Pozdrawiam
no avatar
User

sama

Posty

5

Rejestracja

22 maja 2017, o 19:01

Re: Sala konferencyjna

Postautor: sama » 22 maja 2017, o 19:06

No właśnie, dobre pytanie, bo o dobre nagłośnienie i ogarniętego dźwiękowca to w sumie coraz gorzej, jak tak bywam na różnych konferencjach.
no avatar
User

mikka426

Posty

1

Rejestracja

8 cze 2017, o 05:59

Re: Sala konferencyjna

Postautor: mikka426 » 8 cze 2017, o 06:02

Fajne sale na konferencje mają w Gdyni w centrum konferencyjnym PPNT Gdynia: ppnt.pl/pl/centrum-konferencyjne/sale-w-centrum-konferencyjnym . Jest tam do wyboru kilka sal, w których można zorganizować szkolenie albo konferencję. Do tego mogą one pomieścić nawet do 300 osób.
no avatar
User

borki88

Posty

6

Rejestracja

26 cze 2017, o 12:17

Re: Sala konferencyjna

Postautor: borki88 » 30 cze 2017, o 08:09

Na przyjęcie weselne chyba nie wybrałbym sali konferencyjnej. Większość z nich jest zaaranżowana i wyposażona typowo biznesowo, co niekoniecznie sprawdzi się w przypadku takich uroczystości. Centrum konferencyjne to raczej miejsce na warsztaty, szkolenia i spotkania służbowe. A tego w Warszawie nie brakuje. Ja słyszałem dobre opinie o tym miejscu http://i-viewmeetings.pl/ - znajomy organizował tam warsztaty - wprawdzie było to małe spotkanie, bo jedynie projektowe, ale mimo to zostali potraktowani poważnie i nie było problemu z wynajęciem sali nawet na taką liczbę osób. Podobno też wszystkie urządzenia całkiem nieźle dawały sobie radę. Akurat w tym przypadku nie trzeba było nic więcej, ale myślę, że i bardziej wymagający klienci znaleźliby propozycje dla siebie
no avatar
User

caladam

Posty

5

Rejestracja

9 lip 2017, o 17:17

Re: Sala konferencyjna

Postautor: caladam » 9 lip 2017, o 17:21

Sal konferencyjnych jest naprawdę sporo, ale znalezienie takiej na szkolenie z informatyki to jest czasami ciężko.
sale konferencyjne katowice http://www.acsdagma.com.pl/wynajmij-sale
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.115s | 15 Queries | GZIP : Off ]