Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

LatajacePaczki_pl

Posty

41

Rejestracja

9 gru 2016, o 06:22

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: LatajacePaczki_pl » 9 gru 2016, o 06:58

Akurat rynek odzieżowy jest bardzo przesycony, co nie oznacza iż nawiązując współpracę z dobrą marką, nie możesz odnieść sukcesu bo akurat na to składa się wiele czynników. Myślałeś już o czymś konkretnym?
Awatar użytkownika
User

Ginny01

Posty

5

Rejestracja

9 gru 2016, o 16:41

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: Ginny01 » 12 gru 2016, o 10:19

Możesz spróbować. Ale trzeba mieć dobry plan i zapas $$
Zabił je ich miłością, ich wzajemną miłością. Teraz pan widzi jak to jest. Tak jest codziennie... na całym świecie.
no avatar
User

znawca

Posty

210

Rejestracja

27 paź 2015, o 07:31

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: znawca » 3 sty 2017, o 13:38

To na pewno dobry pomysł jeśli planujesz sprzedawać odzież, której jesteś producentem. Firma Laki http://krajowy.biz/firma,lakipl pokazuje swoje ubrania w internecie. Oni sami produkują te ubrania, moim zdaniem bardzo fajnie się prezentują. Zobacz sobie jak to wygląda, może spodoba Ci się taka możliwość.
Awatar użytkownika
User

Sikorka10

Posty

5

Rejestracja

4 sty 2017, o 09:31

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: Sikorka10 » 4 sty 2017, o 09:33

Pomysł według mnie całkiem ok :)
Życie jest nieprzewidywalne!
no avatar
User

LatajacePaczki_pl

Posty

41

Rejestracja

9 gru 2016, o 06:22

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: LatajacePaczki_pl » 13 sty 2017, o 08:26

A ja przyznam, że nie słyszałem wcześniej o tej firmie, więc chętnie dowiem się szczegółów na jej temat. Pamiętaj też o współpracy z dobrą firmą kurierską, tak aby mieć pewność co do tego że przesyłka bezpiecznie i na czas dotrze do klienta.
no avatar
User

All1213

Posty

1

Rejestracja

23 sty 2017, o 08:00

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: All1213 » 23 sty 2017, o 08:13

Sklep internetowy jest bardzo dobrym pomysłem na biznes, ponieważ dzisiaj większość biznesów przenosi swoją działalność do internetu. Branża odzieżowa jest bardzo wymagająca, ze względu na ogromną konkurencję, która dodatkowo cały czas rośnie. Trzeba się wyróżnić na tle innych sklepów i sprawić, żeby klient zapamiętał i zwrócił uwagę na konkretny sklep lub towar. Warto również zainwestować w rozwój sklepu na rynku zagranicznym, gdzie polskie sklepy odnoszą spore sukcesy. Ja skorzystałem z usług firmy [url]nowekolory.pl[/url], która bardzo mi pomogła ze wszystkimi potrzebnymi detalami - od tłumaczenia strony internetowej do znalezienia odpowiedniego kuriera i obsługi zagranicznych klientów.
no avatar
User

Bingo42

Posty

195

Rejestracja

11 maja 2016, o 12:08

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: Bingo42 » 27 sty 2017, o 12:36

Każdy biznes jest dobrym pomysłem :) Ja prowadzę zarówno sklep odzieżowy stacjonarny i internetowy, sprzedaż stacjonarną mam wiekszą, ale tez koszta takiego sklepu większe. A to mój głowny dostawca: http://wolka24.com/ . Hurtownia wólka kosowska ma dobrej jakości ubrania i modne.
no avatar
User

Dawson

Posty

28

Rejestracja

5 gru 2016, o 12:59

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: Dawson » 9 lut 2017, o 12:50

Na pewno to jest dobry pomysł, szczególnie jeśli trafimy na niszę rynkową. Na przykład odzież ciążowa, coś podobnego do tego http://www.modavie.pl/. Wszystko ładnie i dobrze wykonane :)
no avatar
User

CzeskaFirma_com_pl

Posty

20

Rejestracja

14 lut 2017, o 10:49

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: CzeskaFirma_com_pl » 14 lut 2017, o 11:19

Zgadza się, podstawowa kwestia to trafić na niszę, aktualne zapotrzebowanie na rynku, plus zadbać o dobrą reklamę która będzie bardzo ważną kwestią. Bez niej na pewno nie przyciągniemy klientów oraz uwagi, tym samym nie przełoży się to na zyski.
no avatar
User

Kremowy

Posty

106

Rejestracja

16 sty 2014, o 13:58

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: Kremowy » 14 lut 2017, o 20:52

ja mam sklep internetowy jednak nie odzieżowy, lecz z elektroniką i mi e-sklep tworzyła firma interkorp.pl i naprawdę bardzo dobrze jest to wykonane. Widać, że znają się na tym.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.601s | 13 Queries | GZIP : Off ]