Własny sklep internetowy

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Tomaashu

Posty

76

Rejestracja

24 kwie 2015, o 06:25

Re: Własny sklep internetowy

Postautor: Tomaashu » 19 lip 2016, o 12:29

Zastanów się co chcesz sprzedawać najpierw. Porozmawiaj z kimś kto się na tym zna i zadecyduj :)
no avatar
User

Speedpack_com.pl

Posty

95

Rejestracja

17 lut 2016, o 14:56

Re: Własny sklep internetowy

Postautor: Speedpack_com.pl » 20 lip 2016, o 08:31

Minęło już trochę czasu,wiec jeżeli wątek w dalszym ciągu jest aktualny,to może napiszesz na co ostatecznie padł wybór lub czy masz jakiś konkretny pomysł na sklep? Czekamy na Twoją odpowiedź oraz oczywiście służymy swoją radą i pomocą:)
no avatar
User

Jo-anna

Posty

21

Rejestracja

11 lut 2016, o 07:32

Re: Własny sklep internetowy

Postautor: Jo-anna » 30 paź 2016, o 19:40

Najlepiej sprawdź jakieś realizacje danych agencji interaktywnych. Np. mi osobiście podoba się wizualnie ten sklep myśliwski.
no avatar
User

Marcebina

Posty

33

Rejestracja

2 sie 2016, o 17:20

Re: Własny sklep internetowy

Postautor: Marcebina » 6 lis 2016, o 16:23

Jak w końcu zdecydujecie się na założenie sklepu, to od razu wam powiem, żebyście wysyłali towar dhl-em http://www.dhlparcel.pl/content/dhl_par ... nd/pl.html Mam za sobą kilka firm kurierskich i tylko na dhl nie miałam skarg od klientów. Wcześniej to był koszmar, gdy musiałam świecić przed klientami oczami, bo paczka nie dotarła...
no avatar
User

Antoni34

Posty

488

Rejestracja

30 wrz 2016, o 07:14

Re: Własny sklep internetowy

Postautor: Antoni34 » 30 lis 2016, o 21:22

Warto też kupić odpowiednie półki. Nie ma co przesadzać nawet taki regał do piwnicy się sprawdzi
no avatar
User

LatajacePaczki_pl

Posty

41

Rejestracja

9 gru 2016, o 06:22

Re: Własny sklep internetowy

Postautor: LatajacePaczki_pl » 9 gru 2016, o 06:39

Witam Wszystkich Użytkowników na forum. Akurat jeżeli chodzi o wysyłkę paczek kurierskich, t oz naszej strony także możecie liczyć na pomoc i szybki, bezpieczny transport międzynarodowy, prosto do celu. Szczegóły znajdziecie oczywiście na naszej stronie, zapraszamy :)
no avatar
User

master

Posty

74

Rejestracja

30 lis 2014, o 18:34

Re: Własny sklep internetowy

Postautor: master » 31 sty 2017, o 19:01

Tutaj http://pasejo.pl jest platforma, która udostępnia darmowe oprogramowania dla sklepów internetowych. Super rozwiązanie, bo można naprawdę sporo zaoszczędzić. Plusem jest również to, że platforma Pasejo.pl jest zintegrowany z narzędziami serwisu wfirma.pl np. w zakresie księgowości, wystawiania faktur czy też systemu kadrowo-płacowego.
no avatar
User

Wioletta

Posty

4

Rejestracja

1 lut 2017, o 11:24

Re: Własny sklep internetowy

Postautor: Wioletta » 1 lut 2017, o 11:25

sklep internetowy to ciężki biznes, sama kiedyś myślałam, że się go załozy a reszta sama się zrobi, ale to tak nie działa; trzeba zadbać o reklamę, przyciągnąć klientów, prowadziłam też bloga, ale jednak odpuściłam, bo to było dla mnie za dużo
no avatar
User

Shan.com.pl

Posty

8

Rejestracja

2 lut 2017, o 11:15

Re: Własny sklep internetowy

Postautor: Shan.com.pl » 2 lut 2017, o 11:20

Witam Wszystkich na forum, Akurat tutaj mogę się zgodzić, prowadzenie sklepu internetowego to ciężki biznes i trzeba zadbać o wiele szczegółów, w tym o reklamę czy trafić w daną branżę aby przynosiła dochody. Tak czy inaczej warto mieć na początek również własny kapitał na rozkręcenie działalności.
no avatar
User

rafaal091

Posty

46

Rejestracja

26 wrz 2016, o 08:06

Re: Własny sklep internetowy

Postautor: rafaal091 » 16 lut 2017, o 14:59

Zachęcam do stworzenia sklepu w oparciu o oprogramowanie Prestahop, na http://stadnicka.com/index.php/sklepy-internetowe/ wykonują tego typu sklepy. To obecnie najpopularniejsze rozwiązanie, głównie ze względu na spore możliwości jakie ze sobą niesie, takie sklepy są bowiem bardzo funkcjonalne, proste w obsłudze, przystosowane pod urządzenia mobilne, dodatkowo można pod nie podpiąć różne systemy, w tym te najważniejsze, czyli dostaw i płatności, ale i magazyn.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.096s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron