Fotografia reklamowa

Wszystkie inne oferty, ogłoszenia. Bez spamu!
no avatar
User

AeroPics

Posty

1

Rejestracja

12 lut 2016, o 12:12

Fotografia reklamowa

Postautor: AeroPics » 12 lut 2016, o 12:14

Fotografia na miarę potrzeb Twojego biznesu

Czy zastanawiałeś się nad reklamą swojej firmy? Jak do tego podejść, jak skutecznie wyróżnić swój biznes pośród tylu istniejących już działalności? Może już prowadzisz działalność od jakiegoś czasu lecz pragniesz wyróżnić się na tle konkurencji?
W dobie dzisiejszych czasów wszystko praktycznie krąży w świecie wirtualnym, świecie internetu. Ludzie co raz częściej korzystają z usług e-sklepów czy wyszukują hotele, restauracje i wszelkiego rodzaju firmy w internecie. Z dnia na dzień powstają nowe firmy które ogłaszają się na stronach www. Zastanawiałeś się dlaczego jedna firma sprzedaje ten sam produkt lepiej niż konkurencja? Klienci „kupują oczami”, chcą ocenić firmę zanim do niej pójdą. I tu wkraczamy my.
Oferujemy szeroki zakres usług która wspomoże Twoją działalność. Zaczynając od fotografii produktowej która pokaże Twój produkt w jak najlepszym świetle, przez pokaz Twojej firmy w formie wirtualnego spaceru, skończywszy na pozycjonowaniu czy utworzeniu strony www Twojej działalności. Czy sprzedajesz drobne rzeczy czy samochody, prowadzisz restaurację lub hotel, niezależnie od formy prowadzonej działalności fotografia i odpowiednie pokazanie jej, skutecznie poprawi wizerunek Twojej firmy.

Oferujemy:
fotografia lotnicza (latamy zarówno w dzień jak i w nocy)
fotografia produktowa 2D oraz 360
wirtualne spacery (możliwość wykonania panoramy z drona)
projektowanie loga, banerów, wizytówek
projektowanie stron www oraz ich pozycjonowanie

Zapraszamy do współpracy nie tylko firmy lecz również osoby prywatne.
http://www.aeropics.pl
no avatar
User

Katia

Posty

51

Rejestracja

23 lis 2015, o 12:51

Lokalizacja

Łodź

Re: Fotografia reklamowa

Postautor: Katia » 19 lut 2016, o 11:31

Szczególnie te panoramy z drona to jest fajna rzecz. Bardzo ładnie to wygląda, ajk się zamieści na stronie, np. na banerze.
no avatar
User

kartonka

Posty

84

Rejestracja

1 gru 2014, o 13:19

Re: Fotografia reklamowa

Postautor: kartonka » 16 lis 2016, o 20:51

Jeśli chodzi o fotografię 360 to mogę polecić firmą produktowa360. Korzystałam z ich usług i muszę przyznać że ich projekty robią wrażenie a moi klienci są bardzo zadowoleni że mogą oglądać oferowane przeze mnie produkty prawie tak jak w zwykłym sklepie
no avatar
User

Fards

Posty

179

Rejestracja

13 paź 2014, o 16:24

Re: Fotografia reklamowa

Postautor: Fards » 28 lis 2016, o 17:35

Fotografia produktowa to ważny element promocji firmy w internecie. Ja takie zdjęcia robiłem w studio Multiart w Łodzi i bardzo fajnie wyszło, sprawiło że moja strona wygląda profesjonalnie i przyjemniej się ją przegląda
no avatar
User

biznesique

Posty

6

Rejestracja

1 gru 2016, o 12:29

Re: Fotografia reklamowa

Postautor: biznesique » 1 gru 2016, o 13:25

fajny pomysł :)
no avatar
User

Baldur

Posty

58

Rejestracja

24 lip 2021, o 20:08

Re: Fotografia reklamowa

Postautor: Baldur » 4 sie 2021, o 13:20

O ja szukam takiej firmy z Warszawy, podrzucicie jakis namiar?
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.096s | 13 Queries | GZIP : Off ]