JAki biznes wybrać w małej miejscowości

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

oskarekwwa

Posty

126

Rejestracja

3 lip 2016, o 20:28

Re: JAki biznes wybrać w małej miejscowości

Postautor: oskarekwwa » 22 sie 2016, o 19:33

Naprawa sprzętu AGD poczytaj sobie http://whatnext.pl/sprzet-agd-nie-dzial ... -regionie/ fachowcy potrzebni są w każdym mieście, szczególn ie ci dobrzy.
no avatar
User

SzukamPracy_pl

Posty

22

Rejestracja

25 lip 2016, o 09:50

Re: JAki biznes wybrać w małej miejscowości

Postautor: SzukamPracy_pl » 23 sie 2016, o 06:34

W małej miejscowości naprawa sprzętu agd to kiepski pomysł,prędzej coś na co jest faktycznie zapotrzebowanie,co ludzie zawsze kupują. W tym przypadku może części samochodowe? Moim zdaniem to dobry typ.
no avatar
User

martin

Posty

232

Rejestracja

19 mar 2016, o 17:46

Re: JAki biznes wybrać w małej miejscowości

Postautor: martin » 25 wrz 2016, o 10:51

Myślę, że naprawa sprzęty AGD to całkiem dobry pomysł. Nam ostatnio zaczęła pruć się pralka, co prawda mąż złota rączka sam potrafił usunąć awarię po przeczytaniu fajnego poradnika, który znalazł na stronie http://mojbytom.pl/sponsorowany,gdy-pra ... 22488.html jednak nie każdy ma w domu kogoś, kto ma choć trochę pojęcia o usówaniu takich awarii. Wtedy taki serwis jest nieoceniony.
no avatar
User

janabaranek

Posty

95

Rejestracja

27 wrz 2016, o 06:46

Lokalizacja

Wrocław

Re: JAki biznes wybrać w małej miejscowości

Postautor: janabaranek » 27 wrz 2016, o 07:13

Warto zrobić rozeznanie, czego brakuje w mieście a może przynieść korzyści. Za czym ludzie jeżdżą np do sąsiedniego miasta?
vanitas vanitatum et omnia vanitas
no avatar
User

mystiin

Posty

7

Rejestracja

2 lis 2016, o 12:11

Re: JAki biznes wybrać w małej miejscowości

Postautor: mystiin » 2 lis 2016, o 13:18

W małej miejscowości zawsze będzie zapotrzebowanie na lokale gastronomiczne i sklepy związane z jedzeniem, np. piekarnia, cukiernia, warzywniak itd. Ludzie lubią mieć gdzie się spotykać na mieście, a w małych miejscowościach czasem jest o to trudno.
Ponadto drogeria czy sklep elektroniczny to też nie najgorszy pomysł.
no avatar
User

Rundir

Posty

1

Rejestracja

7 lis 2016, o 07:09

Re: JAki biznes wybrać w małej miejscowości

Postautor: Rundir » 7 lis 2016, o 07:10

Może coś w stylu zespołu muzycznego ? u nas w mieście są 2 dobrze prosperujace a mieścina mała coś w takim stylu : http://www.newband.eu/zespol-kujawsko-pomorskie/ i tyle będziesz jeździł.
no avatar
User

janabaranek

Posty

95

Rejestracja

27 wrz 2016, o 06:46

Lokalizacja

Wrocław

Re: JAki biznes wybrać w małej miejscowości

Postautor: janabaranek » 10 lis 2016, o 13:03

Usługi gastronomiczne z dowozem, sklep z częściami do aut, sklep internetowy
vanitas vanitatum et omnia vanitas
no avatar
User

dawiddwer

Posty

5

Rejestracja

9 lis 2016, o 16:44

Re: JAki biznes wybrać w małej miejscowości

Postautor: dawiddwer » 11 lis 2016, o 10:05

W małej miejscowości najlepiej jakieś właśnie sklepy z częściami albo bar.
Awatar użytkownika
User

Gocha102

Posty

8

Rejestracja

16 lis 2016, o 09:45

Re: JAki biznes wybrać w małej miejscowości

Postautor: Gocha102 » 16 lis 2016, o 10:27

Eizzy pisze:Ja również mieszkam w małej miejscowości i powiem Ci szczerze, że wydaje mi się, że najlepiej prosperującymi biznesami są firmy gastronomiczne. [/url]


Też zauważyłam, że coś związanego z gastronomią jest ciekawym rozwiązaniem. Najlepiej postawić na oryginalność albo na wyspecjalizowanie się w konkretnej dziedzinie - budka/kawiarnia z lodami albo goframi, ale za to z dużą ilością ciekawych dodatków, dziwnych owoców (ostatnio widziałam też gofry na słono), naleśnikarnia czy jakaś ziemniaczarnia. W małej miejscowości to na pewno nowość, no i przyciągnie ludzi do nowego miejsca spotkań. Tak było u mojej cioci na wsi ( ok 10 tys. mieszkańców) - powstała fajnie urządzona kawiarnia z miejscami do siedzenia i w niedzielę tam się po prostu nie ma jak ruszyć. Wszyscy po kościele na lody albo ciastka :)
no avatar
User

aniaola37

Posty

83

Rejestracja

16 lis 2016, o 11:34

Re: JAki biznes wybrać w małej miejscowości

Postautor: aniaola37 » 16 lis 2016, o 17:53

Ja osobiście proponuję Ci rozpocząć działalność w branży cukierniczej. Ludzie kochali, kochają i będą kochać słodycze ;) Mój znajomy ma cukiernię i zaopatruje się w http://www.savpol.pl :) Bardzo sobie chwali i widać, że mu się powodzi
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.137s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron