Odzież robocza - czy ważna?

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

Przesylanie_pl

Posty

75

Rejestracja

5 lis 2015, o 11:21

Re: Odzież robocza - czy ważna?

Postautor: Przesylanie_pl » 29 mar 2016, o 12:05

Od tego są też dobre sklepy internetowe,tak jak pisałem powyżej,więc warto tam poszukać. Teraz z tego co wiem są fajne,ciekawe rabaty na tego typu odzież roboczą.
no avatar
User

tosen

Posty

4

Rejestracja

31 mar 2016, o 17:35

Re: Odzież robocza - czy ważna?

Postautor: tosen » 31 mar 2016, o 19:01

Czasem nie trzeba dużo płacić, by znaleźć coś naprawdę dobrego!
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: Odzież robocza - czy ważna?

Postautor: kolaa » 19 kwie 2016, o 10:57

Ja z kolei uważam, że warto również zadbać o odpowiednią odzież ostrzegawczą. Na http://vizwell.pl/ możecie znaleźć tego typu ofertę, więc jeżeli chcecie, to możecie przejrzeć sobie ofertę dostępną w tym sklepie.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

bizon

Posty

250

Rejestracja

14 paź 2015, o 14:59

Re: Odzież robocza - czy ważna?

Postautor: bizon » 3 lip 2016, o 13:55

Oczywiście, że ważna, powiedziałabym nawet, że bardzo. Ja do swojej firmy zazwyczaj kupuję odzież roboczą i obuwie robocze marki cofra reno. Tym sposobem pracownicy są zadowoleni i ja również :)
no avatar
User

Speedpack_com.pl

Posty

95

Rejestracja

17 lut 2016, o 14:56

Re: Odzież robocza - czy ważna?

Postautor: Speedpack_com.pl » 6 lip 2016, o 09:02

Ja również uważam,że odzież robocza jest jednak mimo wszystko ważną kwestią,szczególnie pracując branży kiedy jest to niemal wymóg ubioru. Warto zamówić tą dobrą i sprawdzoną,która nie ulegnie zniszczeniu już po tygodniu pracy.
no avatar
User

Manna

Posty

232

Rejestracja

1 sie 2014, o 09:55

Re: Odzież robocza - czy ważna?

Postautor: Manna » 7 lis 2016, o 13:12

W firmach produkcyjnych jedna z ważniejszych rzeczy. Dotyczy to kwestii bezpieczeństwa i higieny pracy. Z tym wiąże się też dbanie o czystość tych ubrań. Najgorzej jak coś jest zabrudzone olejem lub smarem. Wtedy najlepsze rozwiązanie to pralnia np firma eko-partner.com.pl zajmuje się tą kwestią. Zanosisz, przynosisz i masz spokój.
Najlepsza cukiernia katowice http://www.lajkonik-pik.pl   - Producent ciast, ciastek, pączków i tortów.
no avatar
User

fabiann22

Posty

3

Rejestracja

7 lis 2016, o 21:00

Re: Odzież robocza - czy ważna?

Postautor: fabiann22 » 7 lis 2016, o 21:03

Niezłe firmy od odzieży roboczej polecacie. Właśnie jestem na kupnie, jedna z nich wybiorę, dzięki za porady !
no avatar
User

znawca

Posty

210

Rejestracja

27 paź 2015, o 07:31

Re: Odzież robocza - czy ważna?

Postautor: znawca » 2 sty 2017, o 16:21

Odzież robocza jest bardzo ważna między innymi z punktu widzenia BHP. Jeśli nie wiecie, gdzie nabyć taką odzież to polecam zakład Bogmar http://krajowy.biz/firma,bogmarnetpl, oni zajmują się szyciem odzieży roboczej i akcesoriów z najwyższej jakości materiałów. Dodatkowo zakupicie u nich też obuwie robocze w cenach producenta.
no avatar
User

LatajacePaczki_pl

Posty

41

Rejestracja

9 gru 2016, o 06:22

Re: Odzież robocza - czy ważna?

Postautor: LatajacePaczki_pl » 13 sty 2017, o 07:52

Właśnie głównie z punktu widzenia bhp taka odzież robocza i ochronna jest ważna dla każdego pracownika, więc szkoda byłoby to zaniedbać, prawda? Koszt kupna odzieży dla pracowników nie jest wysoka, a przynajmniej wszystkie standardy będą spełnione.
no avatar
User

LudwikB

Posty

371

Rejestracja

3 mar 2016, o 17:33

Re: Odzież robocza - czy ważna?

Postautor: LudwikB » 13 cze 2017, o 14:35

Bardzo porządną odzież roboczą znajdziecie w Wega http://wega.com.pl/ Ubrania są dobrze szyte, z mocnych materiałów, solidnych dodatków, jest też opcja szycia na miarę. Plus mają produkty higieniczne i artykuły ochrony osobistej- można się dobrze zaopatrzyć.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.139s | 13 Queries | GZIP : Off ]