Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

dynamical

Posty

89

Rejestracja

29 paź 2015, o 09:33

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: dynamical » 18 kwie 2016, o 12:53

Na pewno taki odzieżowy sklep w internecie nie jest pomysłem złym, ale trzeba się za to odpowiednio zabrać. Musisz też mieć pomysł, jak się przebić, bo takich sklepów już trochę jest. Proponuję również pozycjonowanie stron od razu ( u mnie sprawdziła się ta firma http://testimo.pl/seo-pozycjonowanie-op ... rnetowych/ ), bo masz dużą konkurencję, a jakość ci twoi klienci muszą do ciebie trafić
no avatar
User

Przesylanie_pl

Posty

75

Rejestracja

5 lis 2015, o 11:21

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: Przesylanie_pl » 20 kwie 2016, o 12:20

A co z firmą kurierską,zastanawialiście się już nad tym? Bo jeżeli nie to chętnie doradzimy,zerknijcie na Przesylanie.pl
no avatar
User

PinkyBrain

Posty

10

Rejestracja

24 maja 2016, o 08:20

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: PinkyBrain » 24 maja 2016, o 09:26

Dobrze wypromowane sklepy odzieżowe z ciekawym pomysłem i ofertą na czasie mają raczej duże obroty, więc myślę, że to dobry pomysł.
no avatar
User

Aneta12

Posty

1

Rejestracja

24 maja 2016, o 20:35

Lokalizacja

Opole

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: Aneta12 » 24 maja 2016, o 20:38

Sklep internetowy to dobry pomysł, jeśli masz dobry program graficzny, klient nie ma możliwości dotknąć towaru, więc 90% jego uwagi skupia się na prezentacji ubrania, a ta zależy od dobrej obróbki graficznej i pomysłu na zdjęcia :)
Breloki do kluczy www.wisplast.pl
no avatar
User

Przesylanie_pl

Posty

75

Rejestracja

5 lis 2015, o 11:21

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: Przesylanie_pl » 8 cze 2016, o 11:21

Ja raz jeszcze zapraszam na Przesylanie.pl gdzie pomożemy i doradzimy pod względem wyboru sprawdzonej firmy kurierskiej,naprawdę warto:)
no avatar
User

Garagan

Posty

69

Rejestracja

6 lut 2015, o 05:11

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: Garagan » 6 lis 2016, o 18:17

Faktycznie teraz tych sklepów pełno, ale jeśli w jakiś sposób się wyróżnisz, to masz szansę się przebić. Tylko uprzedzam, że czeka Cię mnóstwo pracy. I proponuję od razu wybrać firmę kurierską, proszę https://dhl24.com.pl/pakiety/prezentacja.html Oszczędzisz w ten sposób sporo czasu na poszukiwanie takiej firmy.
Awatar użytkownika
User

baskia_05

Posty

5

Rejestracja

2 lis 2016, o 10:28

Lokalizacja

pszczyna

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: baskia_05 » 7 lis 2016, o 09:35

nie jestem pewna czy to taki trafiony pomysł rozejrzyj się raczej za czymś innym - nie odzież a jakieś zabawki, przy odzieży będziesz miała ciągłe zwroty bo to przecież musi idealnie leżeć
no avatar
User

kewlar

Posty

172

Rejestracja

18 paź 2016, o 17:17

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: kewlar » 28 lis 2016, o 22:40

Branża jest dosyć ciężka, ale można osiągnąć sukces o ile będziemy oferować odzież wysokiej jakości i w ciekawym stylu. To spora inwestycja, ale kto nie ryzykuje ten nie ma, więc warto próbować. W tym wypadku kluczowym elementem na pewno będzie reklama. Trzeba mieć na uwadze pozycjonowanie, social marketing, dobrym rozwiązaniem są także powiadomienia sms, dostępne za pośrednictwem platformy https://serwersms.pl można w ten sposób informować klientów o zamówieniu czy nowościach, albo promocjach.
no avatar
User

samotna

Posty

276

Rejestracja

13 lip 2015, o 09:02

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: samotna » 29 lis 2016, o 19:08

Pewnie że fajny pomysł. Zapoznaj się z tą ofertą http://unilogo-drukarnia.pl/co-robimy/etykiety/ Sa ciekawe propozycje.
no avatar
User

davvidrek

Posty

5

Rejestracja

1 gru 2016, o 18:12

Re: Odzieżowy sklep w internecie - dobry pomysł?

Postautor: davvidrek » 1 gru 2016, o 18:22

Pomysł dobry. Jeśli się na tym znasz i umiesz się przebić, to życzę powodzenia.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.133s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron