Sposoby na niskobudżetowy marketing

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

Adam_Karwowski

Posty

24

Rejestracja

14 kwie 2016, o 08:39

Sposoby na niskobudżetowy marketing

Postautor: Adam_Karwowski » 27 kwie 2016, o 08:48

Hej!
Chciałbym rozpocząć dyskusję na temat marketingu bez ponoszenia dużych kosztów. Oczywiście jest to możliwe, ale jak w takim przypadku z rezultatami? Czy udało się komuś osiągnąć dobre wyniki bez dużych nakładów?

Polecam artykuł na ten temat:

http://blog.bloomboard.co/2016/04/26/75-sposobow-skuteczny-niedrogi-marketing-dla-e-commerce/


Podawajcie wasze sposoby na marketing bez dużych nakładów finansowych!
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: Sposoby na niskobudżetowy marketing

Postautor: Marcelus » 19 maja 2016, o 21:31

Wydaje mi się, że niedrogi nie oznacza zły ale mimo wszystko nie powinno to być główną przesłanką wyboru działań marketingowych albo ich pułapu. Ale jeśli już o tym mowa no to np prowadzenie swojej strony internetowej ewentualnie na portalu społecznościowym bloga vloga czy inne bajery. Nawet nie dawno na esprzedaży artykuł o tym powstał. Pytanie tylko czy się na to wszystko znajdzie czas, żeby wykonać od deski do deski z zaangażowaniem, żeby ten klient naprawdę z ciekawością zaglądał i dawał sę "wyhaczyć".
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: Sposoby na niskobudżetowy marketing

Postautor: TadekNiejadek » 20 maja 2016, o 11:28

wystarczy harmonogram - dodajemy posty np w poniedziałek i czwartek i sprawa załatwiona, ludzie nie będą narzekali że trzeba czekać bo nic nie dodajesz, a Ty będziesz miał swoje odsłony i plan iedy trzeba się spiąć i coś z siebie wydusić twórczego. łatwiej w takich sytuacjach wrzucać krótkie teksty ale np infografiki do tego, banery. to przyciąga wzrok i dłużej zapada w pamięć.
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: Sposoby na niskobudżetowy marketing

Postautor: SalamonK » 21 maja 2016, o 16:44

no bardzo łądnie to brzmi ale tworzenie grafiki w paintcie grozi odstraszeniem klienta a zatrudnianie grafika to dodatkowe koszty. trzeba by znaleźć złoty środek, choć kupowanie licencji corela albo photoshopa to słaba opcja - za duży koszt zwłąszcza, że żeby się tym posługiwać to albo trzeba iść na kurs (też wysokie koszty) albo sporo godzin na youtube żeby to ogarnąć.
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: Sposoby na niskobudżetowy marketing

Postautor: TadekNiejadek » 22 maja 2016, o 09:53

masz dość ograniczone myślenie bo można sobie to zupełnie inaczej zorganizować. nie zatrudniając nikogo wszystko schodzi na twoją głowe ale zamiast rzucać się na głęboką wodę z jakimiś płatnymi kursami nie lepiej zacząć od prostego narzędzia? naprawdę, są takie które nie kosztują wiele ale spełniają swoje zadanie w 100%. sam korzystam w tej materii z grafido które jest stosunkowo nowe ale miałem okazje korzystać z niego w darmowej opcji i muszę przyznać ze to bardzo zaawansowane choć proste w obsłudze stworzonko które ułatwia życie i pomaga ominąć trochę szczebli wydawania pieniędzy na zatrudnianie dodatkowych osób
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: Sposoby na niskobudżetowy marketing

Postautor: SalamonK » 23 maja 2016, o 15:44

Dzięki za podpowiedź, wczoraj trochę poszperałem i faktycznie może to wyglądać dobrze szkoda tylko, że wedle info z zakamarków internetu wygląda na to, że ominął mnie okres darmowego użytkowania. Jednak jak widzę można to za 5 zł wypróbować a więc żadne pieniądze, to mi się bardzo spodobało. Nie bardzo miałem czas nad tym dłużej posiedzieć ale dzisiaj przeczytam regulamin krok po kroku i na pewno wypróbuje. Jak mi się nie spodoba to na pewno wrócę tu pozrzedzic. To tymczasem borem lasem!
no avatar
User

PinkyBrain

Posty

10

Rejestracja

24 maja 2016, o 08:20

Re: Sposoby na niskobudżetowy marketing

Postautor: PinkyBrain » 24 maja 2016, o 09:32

Ścisła kampania i Facebook przede wszystkim, gdzie ktoś sprytny może zrobić marketing za grosze jak nie za darmo.
Awatar użytkownika
User

kwiatuszek12

Posty

5

Rejestracja

24 maja 2016, o 12:11

Re: Sposoby na niskobudżetowy marketing

Postautor: kwiatuszek12 » 24 maja 2016, o 12:16

Fajnie, dzięki :)
Żyj własnym życiem!
Awatar użytkownika
User

panna_fryta

Posty

1

Rejestracja

24 maja 2016, o 18:43

Re: Sposoby na niskobudżetowy marketing

Postautor: panna_fryta » 24 maja 2016, o 19:56

Mi też się bardzo przyda :D
no avatar
User

kewlar

Posty

172

Rejestracja

18 paź 2016, o 17:17

Re: Sposoby na niskobudżetowy marketing

Postautor: kewlar » 5 lis 2016, o 17:34

Dość tanie są banery zewnętrzne, a rzucają się w oczy (o ile fajnie zrobione). Zerknij na propozycje http://fabricam.pl/banery - mają mnóstwo pomysłów, które warto wykorzystać przy tworzeniu wizerunku także.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.088s | 13 Queries | GZIP : Off ]