Zaproszenie o charakterze charytatywnym

Jak uzyskać dotację z Urzędu Pracy czy z Unii Europejskiej.
no avatar
User

jabudarek

Posty

2

Rejestracja

26 wrz 2016, o 14:23

Zaproszenie o charakterze charytatywnym

Postautor: jabudarek » 4 lis 2016, o 11:22

Witam wszystkich,
To jest krótkie zaproszenie o charakterze charytatywnym. Liczę na to, że nikt się nie obrazi – choć to temat nieco z boku tematyki tego forum.
Mianowicie fundacja Training Projects, w której pracuję zaprasza każdego zainteresowanego do kolejnej rundy akcji „HRowcy Dzieciom”. Jeżeli w swojej pracy zorganizujesz zbiórkę na rzecz dowolnego domu dziecka – możesz w nagrodę wygrać darmowe szkolenia dla swojej firmy. Udział w zajęciach w 100% sponsoruje nasza fundacja. Tutaj dane o programie i rekrutacji : http://www.szkolenia-integracyjne.pl/HRdzieciom
Zapraszam wszystkich zainteresowanych,
Rafal
PS. Mam nadzieję, że nikt tego wpisu nie potraktuje jako komercyjnego marketingu – chodzi o akcję charytatywną dla stowarzyszeń i fundacji.
no avatar
User

Edward6

Posty

257

Rejestracja

8 lis 2020, o 17:24

Re: Zaproszenie o charakterze charytatywnym

Postautor: Edward6 » 21 mar 2022, o 20:46

Też interesuję się działalnością charytatywną, myślę, że takie akcje są pożyteczne, bo dają ludziom szansę i lepsze życie. Myślę, że warto wesprzeć każde wydarzenie charytatywne. Zapraszam do fundacji Avalon która pomaga niepełnosparwnym http://www.fundacjaavalon.pl/ można złożyć darowiznę każda kwota się liczy i każda kwota może pomóc w życiu codziennym. Przelew do fundacji z dopiskiem "Kruszka6688". Z góry uprzejmie dziękujemy, docenimy.
no avatar
User

Edward6

Posty

257

Rejestracja

8 lis 2020, o 17:24

Re: Zaproszenie o charakterze charytatywnym

Postautor: Edward6 » 20 gru 2022, o 12:46

Cześć, wszelkie akcje pomocowe są bardzo właściwe tym bardziej dzieciom. Jeśli byś potrzebował księgowości lub konta do przelewów to zapraszam do banku ING Nationale Nederlanden ponad 30 lat w Polsce i Europie finanse które nie zawodzą najlepszy bank w Polsce www.ing.pl.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.092s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron