Kto korzysta z kantorów i internecie?

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

martin

Posty

233

Rejestracja

19 mar 2016, o 17:46

Kto korzysta z kantorów i internecie?

Postautor: martin » 16 paź 2016, o 15:36

Interesuje mnie ilu z was korzysta z kantorów w internecie? Czy to są jednostki, czy już spora grupa ludzi przeniosła wymianę walut do sieci. Pytam, bo muszę skorzystać z kantoru i tak naprawdę nie wiem z jakiego? Czy te kantory internetowe są bezpieczne? Mnie polecono kantor https://www.walutomat.pl/kursy-walut/gbp-pln/ korzystaliście już z niego?
no avatar
User

arekk

Posty

233

Rejestracja

1 kwie 2013, o 20:18

Re: Kto korzysta z kantorów i internecie?

Postautor: arekk » 25 paź 2016, o 12:18

Dobre kursy walut zawsze mają w https://ekantor.pl/ i uważam, że warto wybrać ten kantor internetowy. Mają darmowe przelewy do większości banków, a także gwarantują szybkie i terminowe transakcje. Jak dla mnie taka opcja wymiany walut jest naprawdę bardzo opłacalna.
no avatar
User

Gosiaczeq

Posty

10

Rejestracja

5 paź 2016, o 14:40

Re: Kto korzysta z kantorów i internecie?

Postautor: Gosiaczeq » 26 paź 2016, o 16:18

Przyznam szczerze, że sama jeszcze nie korzystałam, ale sporo pozytywnych opinii w internecie ma np. ergokantor.pl. Zresztą wystarczy rzucić okiem na ich stronę. Kursy są niezłe, przelew jest już nawet po kilkunastu minutach. Pewnie przetestuję przed wyjazdem na ferie zimowe :)
no avatar
User

marta249

Posty

13

Rejestracja

27 paź 2016, o 17:26

Re: Kto korzysta z kantorów i internecie?

Postautor: marta249 » 27 paź 2016, o 17:27

dużo fajnych pomysłów, lecę sprawdzić wasze podpowiedzi, dzięki :)
no avatar
User

Garagan

Posty

69

Rejestracja

6 lut 2015, o 05:11

Re: Kto korzysta z kantorów i internecie?

Postautor: Garagan » 14 lis 2016, o 02:33

Ja korzystam, dla mnie kantor online to normalna sprawa. Nie rozumiem, czego ludzie się tak obawiają.
no avatar
User

kewlar

Posty

172

Rejestracja

18 paź 2016, o 17:17

Re: Kto korzysta z kantorów i internecie?

Postautor: kewlar » 19 lis 2016, o 16:52

To najlepsza opcja, by wymieniać bitcoin. Nie wiem czy znacie ten temat? Inwestycje takie są dziś jednymi z bardziej opłacalnych i bezpiecznych. Na temat Bitcoin można poczytać na tym forum http://coinforum.pl/kopanie-bitcoin.html - akurat tu temat dotyczący poszukiwań.
no avatar
User

Kleo

Posty

405

Rejestracja

25 mar 2016, o 17:44

Re: Kto korzysta z kantorów i internecie?

Postautor: Kleo » 26 mar 2017, o 15:36

Zdecydowanie polecam korzystanie z http://www.trejdoo.com/analizy/kursy-walut/eur-gbp/ To rewelacyjna opcja wymiany dowolnej waluty np euro na funty czy funty na pln. Jeżeli macie firme i chcecie załatwić taką wymiane bez wypłaty kasy to ta opcja jest wlaśnie dla was.
no avatar
User

Norbi445

Posty

8

Rejestracja

6 sie 2017, o 14:58

Re: Kto korzysta z kantorów i internecie?

Postautor: Norbi445 » 25 wrz 2017, o 21:29

Kantor online to super sprawa! Dzięki niemu możemy szybko wymienić gotówkę bez wychodzenia z domu. Na początku nie miałem kompletnie zaufania do takich usług, ale od kiedy samemu skorzystałem z usług kantoru Gieldawalut.com przekonałem się do nich całkowicie i nie wyobrażam sobie, żebym miał to robić gdzie indziej.
no avatar
User

qbis88

Posty

159

Rejestracja

12 wrz 2017, o 19:23

Re: Kto korzysta z kantorów i internecie?

Postautor: qbis88 » 29 kwie 2018, o 23:45

To jest wygodne, bardzo wygodne, chociaż nie należę do osób leniwych, mam tyle spraw zawodowych na głowie, że kantor online jest dla mnie jedyną rozsądną opcją wymiany waluty. Po co mam tracić czas na szukanie kantoru na mieście, ktory albo zaoferuje korzystny kurs albo nie (to bardziej prawdopodobne), kiedy mogę go spożytkować bardziej kreatywnie, mając zarazem pewność, że nie przeplacę, a zaoszczędzę.
no avatar
User

BlueBoat.pl

Posty

28

Rejestracja

3 kwie 2018, o 08:55

Re: Kto korzysta z kantorów i internecie?

Postautor: BlueBoat.pl » 9 maja 2018, o 11:56

Na pewno jest to wygodne rozwiązanie, jednak większość ludzi obawia się ewentualnego oszustwa przez Internet dlatego woli tradycyjne kantory. Zadbaj przede wszystkim o dobrą reklamę, tak żeby stać się rozpoznawalną marką, a na pewno więcej osób będzie chętnych u Ciebie wymieniać pieniądze przez Internet.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.099s | 13 Queries | GZIP : Off ]