szybka gotówka

Gdzie najkorzystniejsze oprocentowanie? W którym banku opłaca się wziąć kredyt na inwestycje.
no avatar
User

aneeetag

Posty

15

Rejestracja

26 wrz 2015, o 07:11

Re: szybka gotówka

Postautor: aneeetag » 26 wrz 2015, o 07:14

Najlepiej pożycz pieniądze od rodziny, zamiast pakować się w bagno jakim jest chwilówka.
no avatar
User

samotna

Posty

276

Rejestracja

13 lip 2015, o 09:02

Re: szybka gotówka

Postautor: samotna » 5 paź 2015, o 07:56

Bardzo szybko dostaniesz pożyczkę korzystając z propozycji https://www.proficredit.pl/ Ja załatwiałam przez internet. Co prawda najpierw wykonałam telefon, by uzgodnić dogodne warunki. Wniosek złożyłam internetowo i w bardzo szybkim czasie otrzymałam przelew na konto.
Awatar użytkownika
User

MaciejN

Posty

38

Rejestracja

14 maja 2014, o 08:35

Re: szybka gotówka

Postautor: MaciejN » 5 paź 2015, o 13:04

Racja, ale pamiętajcie o czytaniu regulaminów pożyczkowych.
no avatar
User

Bingo42

Posty

195

Rejestracja

11 maja 2016, o 12:08

Re: szybka gotówka

Postautor: Bingo42 » 24 paź 2016, o 17:42

Bez żadnych haczyków możecie wziąć pożyczkę w lendon, żadnych problemów nie powinno byc. Ja u nich już kilkakrotnie się zapożyczałem. Zasady jasne, wszystko jest prosto zapisane, tak, że każdy zrozumie. Każdorazowo oddałem pożyczkę w terminie i wszystkie koszta były mi znane. Pożyczkodawcę polecam, bo gra fair, a to najważniejsze.
no avatar
User

PiotrFo

Posty

10

Rejestracja

18 paź 2016, o 07:09

Re: szybka gotówka

Postautor: PiotrFo » 29 paź 2016, o 05:36

Bingo42 pisze:Bez żadnych haczyków możecie wziąć pożyczkę w lendon, żadnych problemów nie powinno byc. Ja u nich już kilkakrotnie się zapożyczałem. Każdorazowo oddałem pożyczkę w terminie i wszystkie koszta były mi znane. Pożyczkodawcę polecam, bo gra fair, a to najważniejsze.

Ale koszty pożyczki są tutaj bardzo duże, zwłaszcza jeżeli porównujemy ją z innymi firmami pożyczkowymi przez internet. Plusem jest tylko to, że pierwsza jest darmowa dla nowych klientów.
Kredyty-Expert.pl blog finansowy kredytowy. Wyszukiwarki i porównywarki kredytów i pożyczek.
no avatar
User

Bingo42

Posty

195

Rejestracja

11 maja 2016, o 12:08

Re: szybka gotówka

Postautor: Bingo42 » 30 paź 2016, o 15:28

PiotrFo pisze:
Bingo42 pisze:Bez żadnych haczyków możecie wziąć pożyczkę w lendon, żadnych problemów nie powinno byc. Ja u nich już kilkakrotnie się zapożyczałem. Każdorazowo oddałem pożyczkę w terminie i wszystkie koszta były mi znane. Pożyczkodawcę polecam, bo gra fair, a to najważniejsze.

Ale koszty pożyczki są tutaj bardzo duże, zwłaszcza jeżeli porównujemy ją z innymi firmami pożyczkowymi przez internet. Plusem jest tylko to, że pierwsza jest darmowa dla nowych klientów.


Wcale koszta nie są duże, zobacz sobie na ich stronce progonoze.
no avatar
User

Wojtek J

Posty

173

Rejestracja

29 mar 2015, o 08:59

Re: szybka gotówka

Postautor: Wojtek J » 14 lis 2016, o 05:31

Nie polecam chwilówek gdyby nie prawnicy z http://kancelaria-kopko.pl/klienci-indy ... y-spadkowe to bym się nieźle zapał.Teraz każdą umowę konsultuję. Jest za dużo haczyków.
no avatar
User

majj44ds

Posty

6

Rejestracja

13 lis 2016, o 10:38

Re: szybka gotówka

Postautor: majj44ds » 14 lis 2016, o 14:27

Za dużo haczyków? Jeśli spłacisz na czas to nie ma żadnych haczyków.
no avatar
User

PiotrFo

Posty

10

Rejestracja

18 paź 2016, o 07:09

Re: szybka gotówka

Postautor: PiotrFo » 16 lis 2016, o 06:14

Wojtek J pisze:Nie polecam chwilówek gdyby nie prawnicy to bym się nieźle zapał.Teraz każdą umowę konsultuję. Jest za dużo haczyków.


Co byś się? "Zapał"? Każdą umowę o chwilówkę konsultujesz z prawnikami? Wystarczy, że przeczytasz ze zrozumieniem i będziesz korzystał z firm pożyczkowych znanych na rynku. O ile kiedykolwiek z takiej pożyczki korzystałeś.
Kredyty-Expert.pl blog finansowy kredytowy. Wyszukiwarki i porównywarki kredytów i pożyczek.
no avatar
User

kraincc44a

Posty

8

Rejestracja

20 lis 2016, o 15:23

Re: szybka gotówka

Postautor: kraincc44a » 24 lis 2016, o 07:51

Dokładnie, chwilówek nie trzeba konsultować przecież.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.309s | 15 Queries | GZIP : Off ]