Ktore meble do biura?

Dział o inwestowaniu w nieruchomości, dzieła sztuki, metale szlachetne i inne.
no avatar
User

olgiernuk79

Posty

13

Rejestracja

13 paź 2016, o 13:34

Ktore meble do biura?

Postautor: olgiernuk79 » 24 paź 2016, o 15:08

Witam. Moje pytanie może wydać się dość trywialne. Przymierzamy się do odnowienia naszej firmy. Oprócz zmiany koloru ścian i odnowienia pomieszczeń chcieliśmy nadać firmie pewnego rodzaju klimatu. Wpadłem na pomysł, że najlepszym rozwiązaniem będą meble pracownicze http://jfm-furniture.pl wykonywane na wymiar. W naszej firmie po burzliwej dyskusji wybraliśmy dwie koncepcje meblowe, które wg nas najtrafniej będą odwzorowywały charakter naszej firmy. Pierwsza z nich Obrazek , która cechuje się naszym zdaniem poczuciem dużej przestrzeni. Natomiast pojawiły się komentarze, że tegotypu meble gabinetowe nie odróżnią nas od innych firm. Niektóre osoby widziały by nasze pomieszczenia bardziej futurystycznie Obrazek - natomiast wg mnie jest to za odważna koncepcja jak dla średniej wielkości firmę. Czy możecie powiedzieć co wy byście wybrali. W końcu to naszym klientom ma przypaść nowy wystrój do gustu.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.067s | 14 Queries | GZIP : Off ]