Od czego zacząć zakładanie firmy?

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

Szolausiana

Posty

50

Rejestracja

7 mar 2016, o 08:28

Re: Od czego zacząć zakładanie firmy?

Postautor: Szolausiana » 7 paź 2016, o 07:18

wiadomo analiza rynku jest potrzebna ale trzeba też wybrać sobie dobre biuro rachunkowe ja mogę polecić rachmistrzowie.pl bardzo długo z nimi współpracuję, a ostatnio pomogli mi w uzyskaniu dotacji
no avatar
User

Melonik

Posty

265

Rejestracja

19 wrz 2014, o 15:55

Re: Od czego zacząć zakładanie firmy?

Postautor: Melonik » 13 paź 2016, o 15:35

Według mnie założenie firmy, powinno sie zacząć się od wynajęcia lokalu pod biuro. Sam pamiętam ile było z tym zachodu. Przejrzałem tutaj http://pgnk.pl/biura-powierzchnie-biuro ... ce/?srch=1 sporo ogłoszeń, zanim zdecydowałem się na biuro, które cenowo nie będzie wygórowane a przy okazji w dobrej lokalizacji.
no avatar
User

kryhhhu

Posty

2

Rejestracja

24 paź 2016, o 13:06

Lokalizacja

Elbląg

Re: Od czego zacząć zakładanie firmy?

Postautor: kryhhhu » 24 paź 2016, o 13:22

Ja na początek proponuję zbombardować swój pomysł na biznes, aby podejść do niego bardziej krytycznie, poszukać dziury a następnie rozwiązania. Jeśli wyjdzie że nadal będzie się widzieć szansę na osiągnięcie sukcesu należy obgadać z doradcą lub chociaż biurem rachunkowym formę opodatkowania i samej działalności. Czasami opłaca się mieć spółkę, czasami działalność. Choć rząd szykuje nam teraz zmiany w podatkach więc wszystko może się przewrócić do góry nogami. A jakby ktoś szukał biura rachunkowego z Elbląga to zapraszam do nas http://biuro-rachunkowe.elblag.pl/
no avatar
User

endrju1

Posty

288

Rejestracja

23 maja 2016, o 13:43

Re: Od czego zacząć zakładanie firmy?

Postautor: endrju1 » 26 paź 2016, o 08:30

Jeśli zamierzasz zajmować się transportem lub importem/eksportem to warto przemyśleć kwestie logistyczne. Np. Na trasie Polska-Grecja znany jest BANEX Transport - www.transportgrecja.pl i możesz podpytać co i jak z cenami na tych trasach. Znów wiadomo, dodatkowo trzeba poczytać jak wyglądają koszta takich przewozów, podatki itp.
no avatar
User

Kremowy

Posty

106

Rejestracja

16 sty 2014, o 13:58

Re: Od czego zacząć zakładanie firmy?

Postautor: Kremowy » 27 paź 2016, o 11:17

Ja nie miałem pojęcia za co się zabrać jak zakładałem swój biznes, tym bardziej, że robiłem to w Czechach. Ale natrafiłem na szczęscie na firmę Idoneo. Pomagają na starcie, no i też prowadzą np. księgowość później :)
no avatar
User

samotna

Posty

276

Rejestracja

13 lip 2015, o 09:02

Re: Od czego zacząć zakładanie firmy?

Postautor: samotna » 30 paź 2016, o 17:51

Od oszacowania kosztów. Wszystkich dosłownie. Nie zapomnij o drukarni http://unilogo-drukarnia.pl/co-robimy/saszetki/ i wszystkich sprawach które chcesz zlecać na zewnątrz.
no avatar
User

TokoToki

Posty

28

Rejestracja

3 mar 2016, o 07:29

Re: Od czego zacząć zakładanie firmy?

Postautor: TokoToki » 31 paź 2016, o 12:02

zakładanie firmy trzeba zacząć od wybrania dobrego biura rachunkowego polecam rachmistrzowie.pl
no avatar
User

Mira

Posty

11

Rejestracja

31 paź 2016, o 14:43

Re: Od czego zacząć zakładanie firmy?

Postautor: Mira » 31 paź 2016, o 14:47

No nie zgodzę się z Tobą tak do końca. Zakładanie firmy, zaczyna się od... założenia firmy, nie od szukania biura rachunkowego. Choć ja akurat połączyłam jedno z drugim, bo zakładałam przez tax care i u nich sobie też wzięłam księgowość. ;)
no avatar
User

Bingo42

Posty

195

Rejestracja

11 maja 2016, o 12:08

Re: Od czego zacząć zakładanie firmy?

Postautor: Bingo42 » 4 lis 2016, o 08:33

Strona internetowa to w dzisiejszych czasach podstawa, warto też zainwestować w tłumaczenie strony internetowej na różne języki - http://tlumaczenie-stron.pl/ To zwiększy liczbe potencjalnych klientów.
no avatar
User

Rien

Posty

44

Rejestracja

20 paź 2015, o 09:34

Re: Od czego zacząć zakładanie firmy?

Postautor: Rien » 8 lis 2016, o 08:22

jeżeli zakładasz własny biznes warto pomyśleć o ubezpieczeniu się polecam agencje kubinek.pl
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.091s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron