Najlepsza reklama dla firmy

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

Gleniowa

Posty

303

Rejestracja

25 kwie 2014, o 14:33

Re: Najlepsza reklama dla firmy

Postautor: Gleniowa » 24 kwie 2016, o 17:10

Tutaj http://funkymedia.pl/model-rozliczeniowy.html jest ciekawy artykuł na temat metod rozliczeniowych pomiędzy agencją a klientem. Myślę, że warto się z nim zapoznać za czym wybierzemy firmę i podpiszemy jakąkolwiek umowę. Takie informację pomogą nam wybrać najlepsze rozwiązanie.
no avatar
User

Speedpack_com.pl

Posty

95

Rejestracja

17 lut 2016, o 14:56

Re: Najlepsza reklama dla firmy

Postautor: Speedpack_com.pl » 28 kwie 2016, o 07:11

Nie ukrywajmy,że zdecydowanie największą rolę odgrywa reklama internetowa na forach i portalach branżowych,prawda? Właśnie na tym powinniśmy się skupić i nie oszczędzać,bo potem systematycznie się nam to zwróci w postaci zainteresowania klientów.
no avatar
User

Unima

Posty

203

Rejestracja

1 sie 2014, o 09:59

Re: Najlepsza reklama dla firmy

Postautor: Unima » 2 maja 2016, o 14:27

moim zdaniem zainteresowanie klientów bardzo fajnie zdobywa się też za pomocą prostego narzędzia jakim są karty rabatowe, stałego klienta jak zwał tak zwał, ja mam takie pięknie zrobione z cardon i widzę, że ten niby kawałek plastiku potrafi wiele zdziałać- klient czuje się jakoś wyróżniony, doceniony i chętnie wraca
no avatar
User

kartonka

Posty

84

Rejestracja

1 gru 2014, o 13:19

Re: Najlepsza reklama dla firmy

Postautor: kartonka » 3 maja 2016, o 19:38

dobrze zwrócić się do fajnej agencji reklamowej chessadvertising opracują Ci całą kampanię i wgl rozplanują strategię która ma budować markę bo wiadomo, że na to się składa dużo elementów od strony w sieci, po odpowiednie dobieranie grupy docelowej, a takie rozproszone działania z reguły niewiele dają
Awatar użytkownika
User

Asia22

Posty

60

Rejestracja

4 lut 2015, o 17:11

Re: Najlepsza reklama dla firmy

Postautor: Asia22 » 8 cze 2016, o 07:44

Polecam roll up'y można je rozmieścić w różnych miejscach i stajemy się widoczni fajne robi https://www.lapisart.pl/
Uciekam, więc jestem. A raczej uciekam, więc przy odrobinie szczęścia nadal będę. - Rincewind
no avatar
User

MaddaLenna

Posty

3

Rejestracja

13 cze 2016, o 08:32

Re: Najlepsza reklama dla firmy

Postautor: MaddaLenna » 13 cze 2016, o 08:49

W dzisiejszych czasach reklama internetowa ma chyba największe szanse dotarcia do największej liczby odbiorców, ale problemem może być nastawienie samych internautów, którzy często odnoszą się do nich w podobny sposób jak ludzie wyrzucający ulotki zaraz po skręceniu w kolejną ulicę. Raczej nie powinno się rezygnować ze sposobów mniej wirtualnych.
no avatar
User

nierra

Posty

353

Rejestracja

18 maja 2016, o 14:57

Re: Najlepsza reklama dla firmy

Postautor: nierra » 23 cze 2016, o 16:20

Ja natomiast zastanawiam się nad wdrożeniem programu lojalnościowego w firmie http://sodexolojalnosc.pl/lojalnosc/ . Miałam okazję obserwować tego typu rozwiązanie w firmie mojej siostry i ona sobie bardzo je chwali. Przede wszystkim udało jej się zdobyć lojalność klientów, którzy z chęcią wracają po usługi. U mnie właśnie tego brakuje
no avatar
User

Bor

Posty

2

Rejestracja

14 lip 2016, o 14:52

Re: Najlepsza reklama dla firmy

Postautor: Bor » 14 lip 2016, o 15:27

jak dla mnie to najlepsza będzie po prostu reklama w google poprzez adwords. Szczególnie jeśli o reklamę internetową to numer jeden zdecydowanie.
no avatar
User

OurellQa

Posty

78

Rejestracja

2 mar 2015, o 12:07

Re: Najlepsza reklama dla firmy

Postautor: OurellQa » 13 wrz 2016, o 05:46

zgadzam się ale warto też skorzystać z innych form reklamy,jak banery czy coraz modniejsze roll'upy. Widziałam takie robione przez drukarnie Lapisart.
no avatar
User

dynamical

Posty

89

Rejestracja

29 paź 2015, o 09:33

Re: Najlepsza reklama dla firmy

Postautor: dynamical » 14 wrz 2016, o 08:56

Według mnie obecnie bardzo ważny jest przede wszystkim dobry kontakt z klientem. Dzięki temu można bardzo wiele osiągnąć. Trzeba przede wzystkim postawić na dobry program do obsługi klienta. My korzystamy z takiego rozwiązania: http://focustelecom.pl/oprogramowanie-do-obslugi-klienta/. Jeśtesmy z niego bardzo zadowoleni i świetnie się w naszym przypadku sprawdza...
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.117s | 15 Queries | GZIP : Off ]