Chwilówki

Gdzie najkorzystniejsze oprocentowanie? W którym banku opłaca się wziąć kredyt na inwestycje.
no avatar
User

jakol

Posty

1

Rejestracja

9 mar 2016, o 09:45

Re: Chwilówki

Postautor: jakol » 9 mar 2016, o 09:51

Z tym trzeba pamiętać, że chwilówki są głównie dla osób, u których wystąpiły chwilowe i przejściowe problemy finansowe. Zanim wyślemy wniosek do http://chwilowka24.net należy się zastanowić, czy jesteśmy w stanie spłacić zadłużenie w wyznaczonym terminie. Najczęściej okres kredytowania wynosi od 30 do 60 dni. Przedłużenie okresu spłaty zwiększa koszty.
Awatar użytkownika
User

olaa900

Posty

19

Rejestracja

7 mar 2016, o 12:50

Re: Chwilówki

Postautor: olaa900 » 10 mar 2016, o 08:29

Witam, według mnie, to jest po prostu naciąganie ludzi, z ukrytymi haczykami i opłatami. Przecież jakoś pożyczkodawca musi się zabezpieczyć. Ja nigdy bym nie wzięła i nie wezmę.
Awatar użytkownika
User

MaZs26

Posty

5

Rejestracja

16 mar 2016, o 19:10

Re: Chwilówki

Postautor: MaZs26 » 24 mar 2016, o 08:18

Tech firm jest coraz więcej. WIęc muszą mieć chyba klientów.
Grosz zaoszczędzony jest groszem zarobionym.
no avatar
User

malinka555

Posty

2

Rejestracja

27 mar 2016, o 18:42

Re: Chwilówki

Postautor: malinka555 » 27 mar 2016, o 18:47

Ja nigdy nie brałam ale moja przyjaciółka tak i dość żalowała ;/
no avatar
User

Bingo42

Posty

195

Rejestracja

11 maja 2016, o 12:08

Re: Chwilówki

Postautor: Bingo42 » 27 wrz 2016, o 09:44

Nie wiem skad tyle negatywnych opinii o chwilówkach, ja czasem mam wrażenie, że ludzie wezmą pieniadze i krzywda im się widzi, że muszą oddać w terminie... to trochę śmieszne.
Ja brałem chwilówkę w LendOn, potrzebowałem na naprawę auta. Kasę wziąłem, oddałem w ciągu 30 dni i tyle. Nie narzekam, tylko sobie bardzo chwalę, bo pieniądze bardzo mi się przydały! Nie demonizujmy pożyczek!
no avatar
User

PiotrFo

Posty

10

Rejestracja

18 paź 2016, o 07:09

Re: Chwilówki

Postautor: PiotrFo » 18 paź 2016, o 07:20

olaa900 pisze:Witam, według mnie, to jest po prostu naciąganie ludzi, z ukrytymi haczykami i opłatami [...] Ja nigdy bym nie wzięła i nie wezmę.


Jak nigdy nie brałaś, to dlaczego piszesz, że jest to "naciąganie ludzi, z ukrytymi haczykami i opłatami"?
Jeżeli ktoś nie przeczyta umowy i ją podpisze, a potem nagle zadaje się pytanie: dlaczego, aż tyle muszę zapłacić? to kogo to jest wina?

olaa900 pisze:Przecież jakoś pożyczkodawca musi się zabezpieczyć.

Banki również muszą się zabezpieczyć. Jakoś.
Kredyty-Expert.pl blog finansowy kredytowy. Wyszukiwarki i porównywarki kredytów i pożyczek.
no avatar
User

Pharmacy

Posty

161

Rejestracja

2 mar 2016, o 12:34

Re: Chwilówki

Postautor: Pharmacy » 28 gru 2016, o 18:51

A ja bardzo sobie chwalę extra-portfel. Wyróżnia się na rynku, bo dają pożyczki aż na 45 dni. A dla mnie czas spłaty był decydujący i wybralem właśnie ich. Wiadomo, że każdy ma inaczej, ja wiedziałem, że dopiero po ponad miesiącu przyjdzie większa gotówka i wtedy spłace. Dobrze, że są takie firmy, które dają pieniążki chociaż na trochę dłużej. A extra-portfel uczciwa firma, wszystko zgodnie z umową. Żadnych problemów nie miałem.
no avatar
User

zola

Posty

3

Rejestracja

29 gru 2016, o 00:41

Re: Chwilówki

Postautor: zola » 29 gru 2016, o 00:46

Jeśli kogoś stać na chwilówki to dlaczego nie? Jeśli już musimy pożyczyć trochę pieniędzy to warto porównać oferty w jakiejś dobrej porównywarce lub po prostu w serwisie https://www.credy.pl/chwilowki-online/. Mamy obecnie do dyspozycji wiele ofert, jedne dobre inne mniej
no avatar
User

AdamJaworski

Posty

1

Rejestracja

29 wrz 2016, o 11:10

Re: Chwilówki

Postautor: AdamJaworski » 3 sty 2017, o 20:31

Teraz tego wszystkiego jest tak dużo, że wybór jest ciężki, bo nie wiadomo co sprawdzone, co nie, czy nie będzie problemów. Ja akurat nigdy nie musiałem brać ale brat brał w feniko jakiś czas temu i z tego co wiem był zadowolony
Awatar użytkownika
User

WojtDin

Posty

5

Rejestracja

7 sty 2017, o 17:25

Re: Chwilówki

Postautor: WojtDin » 7 sty 2017, o 18:30

Ja popieram w stu procentach mojego poprzednika :) Nic dodać i nic ująć z jego wypowiedzi :)
Przynajmniej nie martwisz się odrzuceniem, chłopcze.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.143s | 13 Queries | GZIP : Off ]