Poszukuje sprawdzonego dentysty dla malego dziecka

Dział o inwestowaniu w nieruchomości, dzieła sztuki, metale szlachetne i inne.
no avatar
User

aniamroz79

Posty

13

Rejestracja

10 paź 2016, o 10:59

Poszukuje sprawdzonego dentysty dla malego dziecka

Postautor: aniamroz79 » 13 paź 2016, o 11:55

Dzień dobry, jak w temacie. Poszukuje dobrego dentystę dla mojej 5 letniej córki. Zrobiła się próchnica i córka ma problemy z jedzeniem. Czytałam, że również zęby mleczne można leczyć, więc po co ma się dziecko męczyć. Czy macie namiary na jakiś dobry gabinet stomatologiczny? Będę wdzięczna za namiary na lekarza, który posiada doświadczenie w leczeniu zębów u małych pacjentów.
no avatar
User

tymekalex91

Posty

11

Rejestracja

12 paź 2016, o 11:26

Potrzebuje dobrego dentysty dla malego dziecka

Postautor: tymekalex91 » 13 paź 2016, o 12:13

Dzień dobry. Świetnie znam ten ból. Sam mam córkę, która jest już nieco starsza. Lecz jak była młodsza, posiadała również problem z próchnicą. Nam pomogła ta dentystka http://danuta-majewska.pl , która do dnia dzisiejszego pory jest naszym rodzinnym stomatologiem. Lekarka zna się na leczeniu zębów, także u najmłodszych pacjentów. Tak, więc możesz śmiało się z nią umówić na wizytę. Jedna kwestia - przyjmuje ona wyłącznie prywatnie. Pozdrawiam.
no avatar
User

cyryl18

Posty

583

Rejestracja

14 mar 2018, o 17:20

Re: Poszukuje sprawdzonego dentysty dla malego dziecka

Postautor: cyryl18 » 11 lip 2018, o 07:15

poza dentystą należy także zadbać o solidnego ortodontę. uważam, że najwyższy czas, aby moje dziecko zaczęło nosić aparat. jesteście w stanie polecić jakiś gabinet?
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: Poszukuje sprawdzonego dentysty dla malego dziecka

Postautor: danny4231 » 11 lip 2018, o 08:35

Zarówno ja jak i mój synek uczęszczaliśmy do gabinetu ortodontycznego Orchidea Dent https://ortodontawroclaw.com.pl . Tam założono nam cudowne aparaty na zęby, dzięki którym możemy pochwalić się pięknym uzębieniem. Od dziecka cierpiałam na wadę zgryzu, zależało mi na jej wyleczeniu. To samo tyczyło się mojego syna, na szczęście w jego przypadku kłopot ten został rozwiązany szybciej, za pomocą aparatu ruchomego.
no avatar
User

martin

Posty

232

Rejestracja

19 mar 2016, o 17:46

Re: Poszukuje sprawdzonego dentysty dla malego dziecka

Postautor: martin » 25 sie 2018, o 12:41

Biedne dzieciaki, że też muszą już cierpieć z powodu zębów. Ja ostatnio miałem zęba usuwanego chirurgicznie. To była jakaś masakra. Póki działało znieczulenie, to nie było najgorzej, jednak potem było strasznie. Dobrze, że dostałem lek przeciwbólowy, o którego działaniu dowiedziałem się ze strony https://ktomalek.pl/tramal-retard-100-u ... ub-6282801 . Na szczęście ból szybko złagodniał na tyle, że dało się to znieść nie faszerując się długo tabletkami.
no avatar
User

rapfansa

Posty

5

Rejestracja

27 sie 2018, o 13:48

Re: Poszukuje sprawdzonego dentysty dla malego dziecka

Postautor: rapfansa » 28 sie 2018, o 13:36

Myślę, że warto poszperać w Internecie w tej materii. Z całą pewnością uda się znaleźć wymagane informacje :)
Albowiem tam, gdzie już nie ma nadziei, pozostaje jeszcze śpiew
no avatar
User

dona3

Posty

568

Rejestracja

30 sty 2018, o 10:55

Re: Poszukuje sprawdzonego dentysty dla malego dziecka

Postautor: dona3 » 9 wrz 2018, o 18:43

Skąd jesteś? Jeśli nie jest Ci daleko to Lublina to polecam odwiedzić gabinet Dental na Lwowskiej 6. Tam zęby mojego dziecka zostały doprowadzone do należytego porządku. Zabiegi są stosowane wraz ze znieczuleniem, dzięki czemu dziecko nie ma powodów do obaw. Również tam założyliśmy dla niego aparat na zęby, gdyż świadczą usługi ortodontyczne.
no avatar
User

tomekB

Posty

280

Rejestracja

12 kwie 2018, o 12:18

Re: Poszukuje sprawdzonego dentysty dla malego dziecka

Postautor: tomekB » 24 lis 2018, o 19:51

Skoro o aparatach ortodontycznych mowa to w Legnicy dobrego ortodontę znajdziecie w to http://ortodontalegnica.com/ Dobre leczenie, podejście do pacjenta. Nasz syn nosił aparat, zakładał właśnie u doktora Zbocha, niedawno zdjął i efekt jest super, ma wreszcie ładne, proste zęby.
no avatar
User

majstr

Posty

21

Rejestracja

2 lis 2017, o 21:13

Re: Poszukuje sprawdzonego dentysty dla malego dziecka

Postautor: majstr » 26 cze 2019, o 07:49

tomekB pisze:Nasz syn nosił aparat, zakładał właśnie u doktora Zbocha, niedawno zdjął i efekt jest super, ma wreszcie ładne, proste zęby.

A powiedz mi w jaki sposób radziliście sobie z drobinkami pokarmu przedostającymi się pod aparat? Nasz nastoletnia córka nosi właśnie aparat ortodontyczny i nie możemy sobie poradzić z tym problemem, mimo że myje zęby po każdym posiłku szczoteczką elektryczną. Czy kupić jej jakiś specjalny płyn do płukania jamy ustnej? A może nić dentystyczną? Czytałem na https://www.listerine.pl/wybielanie-z%C4%99b%C3%B3w/jak-wybieli%C4%87-z%C4%99by że takie płyny do higieny jamy ustnej nie tylko odświeżają oddech i pozbywają się pokarmu spod aparatu, ale też pomagają utrzymać piękny, śnieżnobiały uśmiech
no avatar
User

adik356

Posty

358

Rejestracja

8 cze 2016, o 08:28

Re: Poszukuje sprawdzonego dentysty dla malego dziecka

Postautor: adik356 » 27 sie 2019, o 08:12

Dla dziecka ot musi być odpowiedni dentysta z podejściem, do takich maluchów. U nas najlepiej z próchnica poradzili sobie tutaj w Stomatologia Bianco.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.306s | 12 Queries | GZIP : Off ]