Jakie gadżety reklamowe?

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

Remek

Posty

84

Rejestracja

10 sie 2016, o 14:35

Re: Jakie gadżety reklamowe?

Postautor: Remek » 10 paź 2016, o 16:10

Jeżeli to obiekt gastronomiczny to można zrobić np kubeczki z logiem. Wtedy Twoja marka stanie się rozpoznawalna w okolicy. Widziałem nad morzem takie coś, niby małe okienko z kawą, a wszyscy chodzili z ich kubeczkami. Widziałem jedną stronę, na której można takie zamówić. A była to chyba http://rainbowcups.eu/pl/ Sprawdź ;)
no avatar
User

dariuszek12

Posty

1

Rejestracja

10 paź 2016, o 20:43

Lokalizacja

Kraków

Re: Jakie gadżety reklamowe?

Postautor: dariuszek12 » 10 paź 2016, o 20:45

Standardowo - długopis to najlepsza opcja.
Awatar użytkownika
User

monika73

Posty

20

Rejestracja

13 lip 2013, o 19:11

Lokalizacja

okolice Krakowa

Re: Jakie gadżety reklamowe?

Postautor: monika73 » 11 paź 2016, o 16:13

dobre są teraz pendrive, smyczki, te mały dyski do ładowania telefonu bez potrzeby podłączenia do prądu, slowem wszystko co może być przydatne w podróży, w biurze, coś co klient będzie używał na codzien. do tego dobra grafika z logiem, tylko żeby nie była krzykliwa. uświadomili mi to z agencji reklamowej, któa mi pomaga w moim biznesie http://frwarszawa.pl/stojaki-reklamowe-materialy-pos/, fabryka reklamy. jak walniemy zbyt duże nachalne logo to nikt nie będzie chciał zbytnio takiego gadżetu nosić. uwierzcie, wystarczy mała grafika :)
w życiu piękne są tylko chwile
no avatar
User

paczko39

Posty

19

Rejestracja

10 paź 2016, o 08:11

Re: Jakie gadżety reklamowe?

Postautor: paczko39 » 2 lis 2016, o 07:25

można się zgłosić np. do 3D Laboratory w Warszawie http://3dlaboratory.com.pl/ i tam zaprojektować z nimi jakieś gadżety (breloki itp). To jest drukarnia 3D więc właściwie ogranicza was jedynie Wasza wyobraźnia :)
no avatar
User

avalonsportswear

Posty

1

Rejestracja

12 gru 2016, o 15:23

Re: Jakie gadżety reklamowe?

Postautor: avalonsportswear » 12 gru 2016, o 15:27

Pomysłów jest wiele. Np torebka na zakupy, bluzy, t-shirt. Tutaj w zależności od tematyki tego co proponuje Twoja firma. Polecam zawsze kubki. One są dobre w prawie każdej dziedzinie. Można zawsze podpytać firmę co jeszcze można wykorzystać. Widziałem też świetne kubki termiczne.
no avatar
User

Kleo

Posty

405

Rejestracja

25 mar 2016, o 17:44

Re: Jakie gadżety reklamowe?

Postautor: Kleo » 12 gru 2016, o 17:50

Smycze czy długopisy już odeszły w niepamięć. Teraz inwestuje się w pendrive z nadrukiem lub logo firmy. Wiele poważnych firm, korzysta z tego typu gadżetów reklamowych. Możesz je kupić w http://www.polastudio.pl/oferta/gadzety ... i-usb.html . Atrakcyjna cena, dobra jakość sprzętu jak i nadruku. Zastanów się sam czy nie chciałbyś dostać takiego prezentu od firmy ?
no avatar
User

Alex21

Posty

106

Rejestracja

13 cze 2016, o 14:14

Lokalizacja

Rybnik

Re: Jakie gadżety reklamowe?

Postautor: Alex21 » 21 gru 2016, o 14:03

Moim zdaniem bardzo istotne są upominki reklamowe. Ważne jest, aby były oryginalne i zapadały w pamięć ;) Fajną ofertę widziałam ostatnio w: http://www.orientdeco.pl/paleczki-jako-upominki-reklamowe,pages,17.php i musze przyznać, że oferta sklepu bardzo do mnie przemawia :) Duży wybór w towarze i przede wszystkim - świetna jakość produktów :)
Znacie sklep domek ? :)
no avatar
User

wento

Posty

2

Rejestracja

8 sty 2017, o 14:58

Re: Jakie gadżety reklamowe?

Postautor: wento » 8 sty 2017, o 15:08

Ja widziałem ostatnio reklamę firmy naklejoną na izotoniki. Aż byłem szoku :) ale muszę przyznać że bardzo mi się to podobało. Butelka leży kilka dni w domu więc zamierzony efekt jest na pewno.
no avatar
User

LatajacePaczki_pl

Posty

41

Rejestracja

9 gru 2016, o 06:22

Re: Jakie gadżety reklamowe?

Postautor: LatajacePaczki_pl » 13 sty 2017, o 08:34

Smycze, długopisy, ale i kalendarz lub kubek idealnie sprawdzą się jako firmowe gadżety reklamowe naszej firmy. Tego typu upominki zawsze warto wysyłać jako bonusy do klientów, to bardzo pozytywny aspekt.
Awatar użytkownika
User

maderof

Posty

7

Rejestracja

13 sty 2017, o 12:48

Lokalizacja

Koszalin

Re: Jakie gadżety reklamowe?

Postautor: maderof » 13 sty 2017, o 14:13

Ja do długopisów dorzuciłbym jeszcze notesy, podstawki pod kubki i szklanki, podpórki pod papiery czy segregatory. W takie gadżety nadal warto mimo wszystko inwestować, gdyż nie wszystkie zawody są skomputeryzowane i to nieprawda, że wszyscy przerzucili się na smartfony itd. A patrzenie na takie gadżety w zasięgu wzroku pozwala zapamiętać nazwę firmy i kto wie, kiedy się ktoś skusi na sprawdzenie naszej oferty. Pendrive'y i inne nowsze nowinki technologiczne nie sprawdzą się dla każdej grupy docelowej więc radziłbym ostrożnie je dobierać ;)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.099s | 13 Queries | GZIP : Off ]