Projektowanie wnętrz?

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Tomaashu

Posty

76

Rejestracja

24 kwie 2015, o 06:25

Re: Projektowanie wnętrz?

Postautor: Tomaashu » 25 lut 2016, o 10:38

Jeżeli projektujesz wnętrza, nie zapomnij o tym aby wykorzystać później wyłącznie najlepszy sprzęt - tylko dobra marka da Ci wysoką wydajność oraz jakość - ja proponowałbym zwrócić uwagę na sklep, gdzie możesz kupić części Bosch - tego rodzaju marki to światowa czołówka.
no avatar
User

Aleksandra

Posty

12

Rejestracja

24 lut 2016, o 11:41

Re: Projektowanie wnętrz?

Postautor: Aleksandra » 25 lut 2016, o 10:45

macie jakiś pomysł do zdobycia doświadczenia w tej branży? ;)
no avatar
User

kamill86

Posty

43

Rejestracja

17 sie 2016, o 10:12

Re: Projektowanie wnętrz?

Postautor: kamill86 » 23 wrz 2016, o 09:50

Jeśli chodzi o wnętrza w firmie, to ich aranżację warto powierzyć profesjonaliście - zrobi to lepiej i szybciej, wnętrza będą urządzone elegancko i stylowo, tak jak przystało na poważną firmę. W Warszawie sprawdźcie projektantów z 370Studio http://370studio.pl - wykonują kompleksowe projekty wnętrz, zajmują się też identyfikacją wizualną, czyli opracowywaniem elementów firmowych (jak logo, wizytówki, czy materiały graficzne i promocyjne).
no avatar
User

janabaranek

Posty

95

Rejestracja

27 wrz 2016, o 06:46

Lokalizacja

Wrocław

Re: Projektowanie wnętrz?

Postautor: janabaranek » 27 wrz 2016, o 06:54

Ja wole sam projektować :) nie przekonują mnie firmy, może przez to że są za drogie? Niby fajna alternatywa, ale z drugiej strony wszystko można znaleźć w internecie :D
vanitas vanitatum et omnia vanitas
no avatar
User

Cetra

Posty

88

Rejestracja

28 maja 2014, o 12:31

Re: Projektowanie wnętrz?

Postautor: Cetra » 4 paź 2016, o 06:15

Jak dla mnie to jednak chyba lepiej samemu zaprojektować wnętrze posiłkując się podpowiedziami w sieci, gdzie można znaleźć wiele poradników związanych z aranżacją wnętrz. Na przykład można by urządzić mieszkanie w orientalnym stylu, jeżeli komuś to odpowiada, a jak tak, to wcale nie są do tego potrzebni fachowcy czy specjaliści. Sami też spokojnie możemy to z powodzeniem zrobić.
no avatar
User

Szolausiana

Posty

50

Rejestracja

7 mar 2016, o 08:28

Re: Projektowanie wnętrz?

Postautor: Szolausiana » 7 paź 2016, o 06:59

dobrze zaprojektowane wnętrza to ważna sprawa warto przy tym pomyśleć o doborze właściwego oświetlenia polecam azzardo mają tam nowoczesne i stylowe lampy
no avatar
User

paczko39

Posty

19

Rejestracja

10 paź 2016, o 08:11

Re: Projektowanie wnętrz?

Postautor: paczko39 » 2 lis 2016, o 07:30

przy projektowaniu i aranżacji wnętrz warto pomyśleć o... drukowaniu 3D :) wiecie na ile sposobów można wykorzystać tę technologię w takiej branży? Wystarczy wejść sobie na http://3dlaboratory.com.pl/
no avatar
User

Lasiczka

Posty

66

Rejestracja

16 sty 2014, o 13:58

Re: Projektowanie wnętrz?

Postautor: Lasiczka » 10 sty 2017, o 12:41

Widziałam, że ktoś wypowiadał się o szkle, firma Dubiel Vitrum dubielvitrum.pl jest jednym z najlepszych producentów na rynku, mają bardzo szeroka ofertę. Mają też świetne lustra, która również sprawdzają się bardzo dobrze we wnętrzach.
Zdrowe sałatki Katowice http://www.lajkonik-pik.pl/pl/katowice-stawowa - Jedz sałatki a będziesz śliczny i gładki.
no avatar
User

maxm

Posty

5

Rejestracja

22 mar 2017, o 07:57

Re: Projektowanie wnętrz?

Postautor: maxm » 22 mar 2017, o 08:03

Jeśli ktoś ma pieniądze to oczywiście warto wziąć profesjonalistów od urządzania wnętrz, bo zrobią na pewno fajne wnętrze, ładne i funkcjonalne zarazem.
lampki stołowe http://www.jabglass.pl
no avatar
User

Marcebina

Posty

33

Rejestracja

2 sie 2016, o 17:20

Re: Projektowanie wnętrz?

Postautor: Marcebina » 24 mar 2017, o 00:58

Ludzie zawsze przywiązywali wagę do wyglądu wnętrz swoich mieszkań, ale dawniej na projektanta stać było tylko najbogatszych. Teraz te usługi są bardziej dostępne dla wszystkich, ceny są przystępne, po prostu można sobie na to pozwolić. Chociaż do niedawna myślałam, że to też jakaś fanaberia. Jednak po wstępnej wycenie i rozmowie z biurem HLD w Warszawie zapragnęłam skorzystać z takiego projektu aranżacyjnego i muszę powiedzieć, że moje mieszkanie na pewno nie wyglądałoby tak dobrze, gdyby sama je urządzała ;)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.143s | 15 Queries | GZIP : Off ]