Pomysł na reklamę

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

tomciak

Posty

89

Rejestracja

22 sty 2015, o 10:16

Re: Pomysł na reklamę

Postautor: tomciak » 22 sty 2015, o 11:07

może jakieś promocje niech zrobi ;)
http://www.finanovacash.pl/ - pożyczki bez BIK i KRD !
Najlepsze oferty!
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: Pomysł na reklamę

Postautor: TadekNiejadek » 27 mar 2015, o 21:04

wydaje mi się, że marketing sms jest jakby zbyt dużym wkraczaniem w sferę prywatną. Ja i przynajmniej Ci z którymi o tym rozmawiałem zgodnie twierdzili, że takie oferty są drazniące i nie da się na tym zbudować poprawnych relacji z klientem. Za to mail już jakby dziaałał zupełnie inaczej, ale tu z kolei trzeba zadbać o target i wszystkie antyspamowe rzeczy... ktoś korzystał z płatnego mailingu? bo szczerze mówiąc, samemu to można latami raptem kilkadziesiąt trafnych adresów odnotować...
no avatar
User

kobietapracujaca

Posty

183

Rejestracja

17 lut 2015, o 09:51

Re: Pomysł na reklamę

Postautor: kobietapracujaca » 27 mar 2015, o 21:13

Może promocja w Internecie możesz założyć stronę na Facebooku tam ją reklamować albo zlecić to takiej firmie jak ta http://fbagent.pl/ wszystko zależy od Ciebie. Szlachetne jest to, że chcesz pomóc mamie życzę powodzenia :)
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: Pomysł na reklamę

Postautor: SalamonK » 29 mar 2015, o 21:07

Tadek...
ktoś korzystał z płatnego mailingu?

ja korzystałem z usług e-printec.com.pl i później rozszerzyłem współpracę nawet
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: Pomysł na reklamę

Postautor: TadekNiejadek » 31 mar 2015, o 20:49

tzn? jakoś więcej info poproszę w temacie bo to mi nie rozwiało żadnych wątpliwości
no avatar
User

aisha

Posty

130

Rejestracja

25 lip 2014, o 17:24

Re: Pomysł na reklamę

Postautor: aisha » 2 kwie 2015, o 15:48

moim zdaniem mailling jest kiepską reklamą - większość trafia do spamu albo do kosza co jest strasznie bezsensowne :) Lepiej zainwestować w pozycjonowanie lub reklamę na fb. Ostatnio trafiłam na firmę, która może zająć się prowadzeniem strony na fb - http://fbagent.pl/ Pozyskują naturalne lajki i prowadzą profil w ciekawy sposób.
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: Pomysł na reklamę

Postautor: SalamonK » 2 kwie 2015, o 21:26

bzdura! dobrze wykonany, rozesłany i przede wszystkim do odpowiedniej grupy odbiorców newsletter nie trafi do kosza. TO możliwość uzyskania przez klienta bieżącej informacji o tym co się w sklepie dzieje. Ja jako kupujący sam z tego chętnie korzystam w kilkunastu przypadkach i jako sprzedający stawiam sobie poprzeczkę jak najwyżej żeby obie strony na tym skorzystały. To proste.
I wracając do tematu TadekNiejadek - PRINTEC - stworzy Ci projekt majla, uwzględni wskazówki. Wyselekcjonuje target, albo ogarnie ten, który sam podrzucisz. A na koniec to, co najważniejsze udokumentuje wszystko co zrobiła ekipa, włącznie z raportem kliknięć i w ogóle.. Właśnie ta szczegółowość do mnie przemówiła. Nikt nie lubi być robiony w balona, a oni kompletnie tą możliwość eliminują.
no avatar
User

Fards

Posty

179

Rejestracja

13 paź 2014, o 16:24

Re: Pomysł na reklamę

Postautor: Fards » 2 wrz 2016, o 13:26

wydaje mi się że jednak trzeba zacisnąć zęby i też iść w rabaty, promocję trochę się pościgać, karty stałego klienta też będą dobrym wyborem, jakieś programy lojalnościowe, wiadomo że wtedy klient ma inne nastawienie i wraca tam gdzie jeszcze ma jakąś korzyść, warto zobaczyć karty jakie robią w http://www.cardon.com.pl/, bardzo ładne i solidnie wykonane, nic się nie ściera i na pewno coś fajnego pod aptekę zaprojektują, a już sama taka karta w portfelu przypomina że lepiej udać się do nas niż konkurencji
no avatar
User

Szolausiana

Posty

50

Rejestracja

7 mar 2016, o 08:28

Re: Pomysł na reklamę

Postautor: Szolausiana » 12 wrz 2016, o 07:18

niby tak
no avatar
User

animka87

Posty

182

Rejestracja

10 sty 2014, o 17:26

Re: Pomysł na reklamę

Postautor: animka87 » 15 wrz 2016, o 08:09

jesli chodzi o dobre i sprawdzone oprogramowanie pod ecommerce to polecam magento sklep internetowy wtedy mozesz postawic tanim kosztem. Podobnie jest z prestą możesz za free lub dokupic dedykowana grafike i inne bajery.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.185s | 13 Queries | GZIP : Off ]