Jak zabezpieczyć szklane przedmioty do wysyłki?

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

razor

Posty

41

Rejestracja

2 cze 2013, o 16:10

Jak zabezpieczyć szklane przedmioty do wysyłki?

Postautor: razor » 9 maja 2016, o 12:20

Dzień dobry,
Zajmuję się, a właściwie zaczynam zajmować się sprzedażą szkła do barów, restauracji, ale też dla prywatnych odbiorców. Jednak dostałam informację, że kilka partii szkła, uległo uszkodzeniu z powodu, źle zabezpieczonej przesyłki. Próbowałam już na wiele sposobów i dalej wydaje mi się to niezbyt „solidne”. Oczywiście zawsze dodaję naklejkę świadczącą o tym iż przedmioty w pudełku mogą łatwo ulec zniszczeniu. Jednak ciągle dostaje wiadomości, że coś się np. potłukło.
Po pierwsze: bardzo często zakupy u mnie robią, znajomi/ przyjaciele, którzy prowadzą własne lokale i nie chcę po raz kolejny narobić sobie wstydu przed nimi. Po drugie: wiąże się to zawsze ze stratami finansowymi, a od tego również chcemy odejść.
Czy jesteście mi Państwo wstanie doradzić, jak prawidłowo zabezpieczyć przedmioty szklane do wysyłki?
no avatar
User

armani

Posty

44

Rejestracja

3 cze 2013, o 17:05

Re: Jak zabezpieczyć szklane przedmioty do wysyłki?

Postautor: armani » 9 maja 2016, o 12:36

Nie jestem ekspertem w tej kwestii. Jednak doradzałbym aby sprawdzić sobie w internecie. Chyba, że już robił to Pan. To proszę może zapytać w jakimś sklepie gdzie sprzedaje się materiały szklane, włącznie z wysyłką.
no avatar
User

Piter

Posty

42

Rejestracja

22 kwie 2014, o 18:13

Re: Jak zabezpieczyć szklane przedmioty do wysyłki?

Postautor: Piter » 10 maja 2016, o 09:04

Witam,
Pracuję jako przedstawiciel handlowy, produktów alkoholowych i często przewożę szkło do knajp, zamówione wcześniej u dostawcy. W momencie kiedy zacząłem pracę na tym stanowisku, również miałem mały problem z zabezpieczeniem paczek w samochodzie. Zależały mi na bezpiecznym dostarczeniu ich do adresata, gdyż to ja ponoszę pełną odpowiedzialność finansową za poniesione straty, a do tego muszę poświęcać czas, po to aby zrobić kolejny kurs po nową partię.
Warto poczytać w internecie. Pamiętam siedziałem chyba ze dwa dni na różnych stronach przeglądając jak to się prawidłowo robi. Często tez firmy kurierskie mają swoje blogi z podpowiedziami na różne tematy. Np.: https://www.wysylajtaniej.pl/blog/jak-z ... y-szklane/ warto sobie sprawdzić chociażby tutaj.
no avatar
User

armani

Posty

44

Rejestracja

3 cze 2013, o 17:05

Re: Jak zabezpieczyć szklane przedmioty do wysyłki?

Postautor: armani » 10 maja 2016, o 10:05

Piter pisze:Warto poczytać w internecie. Pamiętam siedziałem chyba ze dwa dni na różnych stronach przeglądając jak to się prawidłowo robi. Często tez firmy kurierskie mają swoje blogi z podpowiedziami na różne tematy. Np.: https://www.wysylajtaniej.pl/blog/jak-z ... y-szklane/ warto sobie sprawdzić chociażby tutaj.


Chyba nawet wysyłaliśmy z żoną dziecku do Krakowa paczkę z słoikami, za pośrednictwem tej firmy wysyłajtaniej.
A co do artykułu to pewnie warto przeczytać, bo kto jak nie kurier zna się najlepiej na zagwarantowaniu bezpieczeństwa przesyłce.
no avatar
User

razor

Posty

41

Rejestracja

2 cze 2013, o 16:10

Re: Jak zabezpieczyć szklane przedmioty do wysyłki?

Postautor: razor » 11 maja 2016, o 09:25

armani pisze:Chyba nawet wysyłaliśmy z żoną dziecku do Krakowa paczkę z słoikami, za pośrednictwem tej firmy wysyłajtaniej.
A co do artykułu to pewnie warto przeczytać, bo kto jak nie kurier zna się najlepiej na zagwarantowaniu bezpieczeństwa przesyłce.

Dziękuję zatem za chęć pomocy. Uwagi postaram się wcielić w życie. A właśnie zabieram się do czytania artykułów.
no avatar
User

Przesylanie_pl

Posty

75

Rejestracja

5 lis 2015, o 11:21

Re: Jak zabezpieczyć szklane przedmioty do wysyłki?

Postautor: Przesylanie_pl » 18 maja 2016, o 09:53

Myślę,że inicjatywa leży również po stronie firmy kurierskiej na którą się zdecydujemy bo jeżeli faktycznie będzie ona solidna i sprawdzona,godna zaufania- nie mamy się czego obawiać,możemy wówczas liczyć na jej pomoc oraz porady odnośnie przewozu szklanej rzeczy,oczywiście w 100% bezpiecznie zapakowanej. Tak się to odbywa u nas,zapraszamy :)
no avatar
User

piotr721k

Posty

1

Rejestracja

8 wrz 2016, o 11:17

Re: Jak zabezpieczyć szklane przedmioty do wysyłki?

Postautor: piotr721k » 8 wrz 2016, o 11:21

Myślę, że najlepiej przy bardzo dużych gabarytach zlecić transport jakiejś sprawdzonej firmie transportowej lub ewentualnie zakupić dobre taśmy zabezpieczające. Bezpieczeństwo podczas transportu jest bardzo ważne.
no avatar
User

janabaranek

Posty

95

Rejestracja

27 wrz 2016, o 06:46

Lokalizacja

Wrocław

Re: Jak zabezpieczyć szklane przedmioty do wysyłki?

Postautor: janabaranek » 27 wrz 2016, o 07:08

vanitas vanitatum et omnia vanitas
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.632s | 13 Queries | GZIP : Off ]