Orange Finanse opinie

Wszystko o kontach bankowych. Jakie najlepsze dla firmy, a jakie osobiste?
no avatar
User

mskiba

Posty

3

Rejestracja

7 wrz 2016, o 10:06

Orange Finanse opinie

Postautor: mskiba » 7 wrz 2016, o 10:17

Cześć,

Stanąłem przed wiekopomną chwilą. Wreszcie uwolniłem się ze szponów T-Mobile. Uff. PKO też przerabiałem i jak najdalej od nich chcę biec. Cóż, zainteresowała mnie oferta Orange Finanse. Ale, żeby nie urwało mi nogi po wejściu na minę, chciałbym się dowiedzieć co nieco od realnych użytkowników. Czyli, jeśli bili lub tulili - krzyczcie.
Czy ręki nie urwą mi ukryte kuczki i opłaty wyskakujące z krzaków niczym drogówka z suszarką? Konto podobno jest darmowe przez 2 lata. No właśnie - podobno. Ktoś przerabiał ten temat?
Czy aplikacja jest wygodna w obsłudze? Jak wygląda dostęp do rabatów i strefy korzyści? Dają coś za darmo, czy to zwykła ściema?

Z góry dziękuję ;)
Awatar użytkownika
User

zabka123

Posty

1

Rejestracja

12 wrz 2016, o 12:44

Re: Orange Finanse opinie

Postautor: zabka123 » 13 wrz 2016, o 12:23

Up... Mam podobne pytanie....
no avatar
User

Larry

Posty

15

Rejestracja

20 wrz 2016, o 13:40

Re: Orange Finanse opinie

Postautor: Larry » 20 wrz 2016, o 15:50

Dziwię się, że po złych doświadczeniach z jedną siecią telefoniczną masz ochotę na skorzystanie z usług drugiej..
no avatar
User

mskiba

Posty

3

Rejestracja

7 wrz 2016, o 10:06

Re: Orange Finanse opinie

Postautor: mskiba » 26 wrz 2016, o 09:04

A co w tym dziwnego, Larry? Telefonu nie wyrzucę, a z T-Mobile nie chciałem mieć już nic wspólnego. Ostatecznie przeszedłem do Orange. Nie jestem obecnie jakąś skarbnicą wiedzy. Dopiero od 2 tyg. korzystam z ich usług telekomunikacyjnych i bankowych, ale za jakiś czas, o ile nie zapomnę, postaram się skrobnąć jakąś opinię. ;)
no avatar
User

Agaga

Posty

82

Rejestracja

1 gru 2017, o 16:10

Re: Orange Finanse opinie

Postautor: Agaga » 14 gru 2017, o 20:30

Podpinam się pod pytanie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.102s | 13 Queries | GZIP : Off ]