Nadmiar biurokracji

Podatki - nikt tego nie lubi, ale płacić trzeba.
Awatar użytkownika
User

wiga7

Posty

5

Rejestracja

17 mar 2016, o 19:45

Re: Nadmiar biurokracji

Postautor: wiga7 » 21 mar 2016, o 19:07

HeczkoK pisze:Ja mam zdecydowanie dość, ale widzę, że tendencje w naszym kraju są wręcz odwrotne - coraz więcej przepisów i złych ustaw jest przyjmowanych i tylko jeszcze bardziej się wszystko gmatwa...


Nie mam nic do dodania. Szkoda, że społeczeństwo nie reaguje, kiedy są wybory.
Pan dał ci twarz, ale śmiać się to już musisz sam.
no avatar
User

kadar

Posty

16

Rejestracja

7 wrz 2016, o 08:29

Re: Nadmiar biurokracji

Postautor: kadar » 7 wrz 2016, o 15:13

Coś mi się w te reformy nie chce za bardzo wierzyć. Jedną biurokrację zastąpią drugą...
no avatar
User

Cetra

Posty

88

Rejestracja

28 maja 2014, o 12:31

Re: Nadmiar biurokracji

Postautor: Cetra » 9 wrz 2016, o 05:08

Z biurokracją już tak jest, ze zamiast ją ograniczać i ułatwiać pewne sprawy, to wszystko się komplikuje. Coś, co można by załatwić raz-dwa, trzeba czasem załatwiać kilka dni albo i więcej.
no avatar
User

mozajka

Posty

67

Rejestracja

9 lis 2015, o 08:59

Re: Nadmiar biurokracji

Postautor: mozajka » 13 wrz 2016, o 07:20

Niestety, to prawda. Papierów jest masa i tak naprawdę z czasem produkuje się ich więcej i więcej. Ale cóż, długo jeszcze minie czasu zanim to w naszym kraju się zmieni.



________________
Kawa speciality
no avatar
User

tajka

Posty

1

Rejestracja

16 wrz 2016, o 08:04

Lokalizacja

Elbląg

Re: Nadmiar biurokracji

Postautor: tajka » 16 wrz 2016, o 18:29

Ja w mojej firmie nie narzekam na zbyt dużą biurokrację. Wszystko musi być uporządkowane!
no avatar
User

Larry

Posty

15

Rejestracja

20 wrz 2016, o 13:40

Re: Nadmiar biurokracji

Postautor: Larry » 20 wrz 2016, o 13:49

Biurokracja to jest zmora 21 wieku i to pomimo globalizacji i cyfryzacji prawie wszystkich sfer naszego życia. To jest hydra o wielu głowach..
no avatar
User

Ania

Posty

162

Rejestracja

14 sie 2018, o 19:45

Re: Nadmiar biurokracji

Postautor: Ania » 11 maja 2021, o 04:41

Niestety, biurokracja to nadal nasz polska zmora. Nawet przy niby drobnych sprawach, jest mnóstwo ustaleń, papierów, załatwiań. Czasami bez pomocy specjalisty w tym zakresie ani rusz. Jeśli ktoś z was szuka dobrego specjalisty od prawa leśnego, który zajmuje się tą dziedziną prawa zarówno jeśli chodzi o Lasy Państwowe, jaki i lasy prywatne, to polecam kancelarię radcy prawnego pani Magdaleny Adamczewskiej - adamczewska.com.pl/. Pani Adamczewska zajmuje sie tą tematyką od lat. Zajmuje się prowadzenie spraw sądowych w tym zakresie, sporządzanie umów, wydawanie wewnętrznych aktów prawnych itp.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.173s | 13 Queries | GZIP : Off ]