Zakładanie firmy transportowej

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

modeco11

Posty

5

Rejestracja

5 lut 2012, o 16:36

Zakładanie firmy transportowej

Postautor: modeco11 » 5 lut 2012, o 16:52

Witam obecnie jestem na 3 roku studiów.Ale to nie ważne. chciałbym założyć firmę transportową obecnie się uczę więc na moim koncie jest nie wiele. Jaką kwotę musze mieć by móc wziąć dofinansowanie dla firmy? Czy jest możliwość wzięcia kredytu dla studentów i za te pieniądze kupić jeden używany ciągnik z naczepą i podczas gdy będę spłacał kredyt wziąć dofinansowanie z EU i zakupić kolejny zestaw? Czy jest trudno znaleźć kontrahenta?
no avatar
User

mwpol

Posty

32

Rejestracja

15 wrz 2010, o 14:01

Re: Zakładanie firmy transportowej

Postautor: mwpol » 5 mar 2012, o 21:17

Na forum za przysłowiowe dziękuję mało kto będzie chciał się z Tobą podzielić profesjonalną wiedzą. Dlatego polecam skontaktować się ze specjalistami, albo poczytać nieco specjalistycznej prasy. Dzięki tak pozyskanym informacjom będziesz wiedział na czym stoisz. Jesli chodzi o specjalistów mogą to być biura rachunkowe, bądź doradcy podatkowi. Natomiast pisząc specjalistyczna prasa myślałem o czymś takim jak ekspert księgowy, szczególnie powinny Cię zainteresować wydania poświęcone tematyce:
-"Subwencje, dotacje, dopłaty - rachunkowość i podatki"
i
-"Samochód w firmie - rachunkowość i podatki"


Pozdrawiam
no avatar
User

modeco11

Posty

5

Rejestracja

5 lut 2012, o 16:36

Re: Zakładanie firmy transportowej

Postautor: modeco11 » 9 mar 2012, o 15:55

Co do wyżej napisano tematu to już się trochę zorientowałem. Następne moje pytania wiążą się już samego prowadzenia firmy. Mianowicie Jestem ze śląska czy siedziby mieć w swojej okolicy i szukać tutaj zleceń? Kogo muszę zatrudnić aby firma funkcjonowała prawidłowo. Na początek firma będzie posiadała 3/4 zestawy.
no avatar
User

Marcin A.

Posty

3

Rejestracja

30 mar 2012, o 08:40

Re: Zakładanie firmy transportowej

Postautor: Marcin A. » 30 mar 2012, o 21:26

Jeśli nie boisz się świata i otwarty jesteś na bliższe i dalsze podróże to polecam skorzystać z usług którejś z platform b2b. Z tego co wiem prowadzi teraz e-b2b.org, ale jest ich wiele
no avatar
User

modeco11

Posty

5

Rejestracja

5 lut 2012, o 16:36

Re: Zakładanie firmy transportowej

Postautor: modeco11 » 31 mar 2012, o 17:25

Coś za bardzo nie wiem o co chodzi. Proszę o dokładniejsze objaśnienie.
no avatar
User

modeco11

Posty

5

Rejestracja

5 lut 2012, o 16:36

Re: Zakładanie firmy transportowej

Postautor: modeco11 » 11 kwie 2012, o 18:22

Czy opłaca się współpracować z innymi firmami transportowymi? bo jest dużo takich propozycji.
Awatar użytkownika
User

ProjektStudio

Posty

34

Rejestracja

12 kwie 2012, o 10:44

Re: Zakładanie firmy transportowej

Postautor: ProjektStudio » 12 kwie 2012, o 10:52

Mógłbyś podać więcej szczegółów, jaka firma transportowa ? przewóz osób czy jakiś rzeczy\towaru itp ?
Na pewno w firmie przyda się dobry mechanik
no avatar
User

modeco11

Posty

5

Rejestracja

5 lut 2012, o 16:36

Re: Zakładanie firmy transportowej

Postautor: modeco11 » 12 kwie 2012, o 18:20

Wszystko pisze wyżej
no avatar
User

DagmaraRycek

Posty

6

Rejestracja

14 gru 2012, o 11:56

Re: Zakładanie firmy transportowej

Postautor: DagmaraRycek » 14 gru 2012, o 12:10

Wejdź sobie na taką stronę http://www.extor.pl/uslugi-ksiegowe/rejestracja-spolek, oni pomogą Ci przejść przez wszystkie formalności, będące utrudnieniem dla każdego poczatkującego przedsiębiorcy. Początki są zawsze najgorsze, dlatego warto zasięgnąć rady fachowców i skorzystać z ich doświadczenia, jak będziesz działał po omacku, to tylko sobie narobisz kłopotów.
no avatar
User

halbe

Posty

2

Rejestracja

15 gru 2012, o 13:42

Re: Zakładanie firmy transportowej

Postautor: halbe » 16 gru 2012, o 10:32

Zalezy co chcesz przewozić. Ludzi czy transport materiałów ? Jeżeli ma to byc transport osób do niemiec czy holandii do pracy to musiałbys kupic 2,3 busy chociaż na początek. TO już wiesz jaki to koszt mniej wiecej.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.317s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron