Impreza integracyjna

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Melonik

Posty

265

Rejestracja

19 wrz 2014, o 15:55

Impreza integracyjna

Postautor: Melonik » 10 sie 2016, o 20:27

Masz zdecydowanie racje. Na takich imprezach bardzo ważny jest catering, dlatego istotne jest też to byś znalazła firmę, która poda dobre jedzenie. Ja wiem, że catering Scandale obsługiwał wiele takich imprez i za każdym razem jedzenie jakie podali było bardzo chwalone.
no avatar
User

OurellQa

Posty

78

Rejestracja

2 mar 2015, o 12:07

Re: Impreza integracyjna

Postautor: OurellQa » 2 wrz 2016, o 08:26

też myślę że taka impreza ma bardziej zgrać zespół sprawić żeby lepiej się poznał a przez to lepiej pracował na pewno fajnym miejscem dla takich imprez jest strzelnica magnum nasza się tam ostatnio odbyła
no avatar
User

Manna

Posty

232

Rejestracja

1 sie 2014, o 09:55

Re: Impreza integracyjna

Postautor: Manna » 20 wrz 2016, o 03:22

a ja polecam hotel Rialto w Warszawie - bardzo elegancki, pyszne jedzenie, jeżeli wasz team nie jest wielki to jak najbardziej się pomieścicie, chociaż w tym hotelu zwykle miewamy konferencje z ważnymi gośćmi - do tego jest idealny :)
Najlepsza cukiernia katowice http://www.lajkonik-pik.pl   - Producent ciast, ciastek, pączków i tortów.
no avatar
User

Larry

Posty

15

Rejestracja

20 wrz 2016, o 13:40

Re: Impreza integracyjna

Postautor: Larry » 20 wrz 2016, o 13:42

No musi być poziom, skoro to Firma realizuje, żeby ludzie poczuli, że pracują dla kogoś ważnego.
no avatar
User

Fards

Posty

179

Rejestracja

13 paź 2014, o 16:24

Re: Impreza integracyjna

Postautor: Fards » 30 wrz 2016, o 09:51

Taka impreza to w bardzo dobrym hotelu. W Best Western Efekt Express takie imprezy są organizowane na najwyższym poziomie. Dwukrotnie byłem tam jako gość i zawsze orgnizacja robiła na mnie wrażenie. Wszystko dograne, elegancko, smaczne różnorodne menu. I mieliśmy też gdzie potańczyć. A potem kto do domu ten do domu, kto chciał zostać w hotelu to do hotelu, bo pokoje na miejscu przecież. To wygodne rozwiązanie :)
no avatar
User

Unima

Posty

203

Rejestracja

1 sie 2014, o 09:59

Re: Impreza integracyjna

Postautor: Unima » 30 wrz 2016, o 10:04

Super impreze integracyjną firmy to mieliśmy w hotelu Delfin w Białej Podlaskiej. Wszystko tam mają czego do zabawy potrzeba. A było przyjemnie, bo to hotel o dobrym standardzie i z pyszną kuchnią. Plusem też jest lokalizacja, więc szybko można się dostać w różne zakątki Białej Podlaskiej.
no avatar
User

martin

Posty

232

Rejestracja

19 mar 2016, o 17:46

Re: Impreza integracyjna

Postautor: martin » 1 paź 2016, o 11:58

Polecam pyszności z http://www.kaminiarz.pl/pl/. Normalnie niebo w gębie :D pychota!!!
no avatar
User

smartkursyszkolenia

Posty

4

Rejestracja

3 paź 2016, o 08:56

Re: Impreza integracyjna

Postautor: smartkursyszkolenia » 3 paź 2016, o 09:03

Mam pytanie, co ma przepis kulinarny do imprezy integracyjnej?
no avatar
User

Szolausiana

Posty

50

Rejestracja

7 mar 2016, o 08:28

Re: Impreza integracyjna

Postautor: Szolausiana » 7 paź 2016, o 06:51

nasza ostatnia impreza integracyjna odbyła się na strzelnicy-magnum świetne miejsce zabawa była super fajnie strasznie miło to wspominamy
no avatar
User

kryhhhu

Posty

2

Rejestracja

24 paź 2016, o 13:06

Lokalizacja

Elbląg

Re: Impreza integracyjna

Postautor: kryhhhu » 24 paź 2016, o 13:11

Znajoma prowadzi firmę na Malcie i organizuje wyjazdy grupowe, w tym imprezy integracyjne dla firm z polski na tej przepięknej wyspie. Robi też wyjazdy incentive, trochę drogo to wychodzi dla małej firmy ale warto zerknąć na http://ready4malta.com/
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.131s | 13 Queries | GZIP : Off ]