Wypożyczalnia samochodów Poznań

Wszystkie inne oferty, ogłoszenia. Bez spamu!
no avatar
User

Bibol249

Posty

1

Rejestracja

18 sie 2016, o 09:17

Wypożyczalnia samochodów Poznań

Postautor: Bibol249 » 18 sie 2016, o 09:19

Potrzebujesz samochód tylko na krótki czas? Firma WypożyczTej oferuje swoją pomoc odnośnie wypożyczania aut osobowych i dostawczych wielu marek. Przedsiębiorstwo młodych osób zaprocentowała pełną rzetelnością we współpracy z zainteresowanym. Oferujemy korzystne ceny oraz okoliczności najmu,a także brak ograniczeń kilometrów. U nas nie ma ograniczeń! Dodatkowo dostarczymy Ci auto pod dom! Gratis! Oferujemy korzystne warunki umowy. ponadto każdy samochód jest nowy, posiada bogate wyposażenie a przede wszystkim cały pakiet ubezpieczenia. Serdecznie zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych i firmy. Nasz lokal mieści się w Poznaniu, ul. Pogodna 82.
no avatar
User

Bingo42

Posty

195

Rejestracja

11 maja 2016, o 12:08

Re: Wypożyczalnia samochodów Poznań

Postautor: Bingo42 » 31 sie 2016, o 17:31

Jak już jesteśmy przy Poznaniu to korzystał ktoś z Was z uslug tej firmy http://kolor.ziebartpolska.com.pl/oklej ... ull-color/ ? Szukam jakiejś dobrej firmy do naklejenia mi reklamy na aucie. Polecacie tę firmę? Korzystał ktoś z ich usług?
no avatar
User

master

Posty

74

Rejestracja

30 lis 2014, o 18:34

Re: Wypożyczalnia samochodów Poznań

Postautor: master » 10 wrz 2017, o 19:59

Przy wypadku nie z naszej winy warto też zdecydować się na samochód zastępczy z oc sprawcy. EuCOcar wypożycza takie samochody. Rozliczenie jest bezgotówkowe.
no avatar
User

Gleniowa

Posty

303

Rejestracja

25 kwie 2014, o 14:33

Re: Wypożyczalnia samochodów Poznań

Postautor: Gleniowa » 27 lut 2018, o 12:18

Osobiście korzystałam z pomocy firmy CarNet https://carnet.pl/ . To jedna z nielicznych wypożyczalni samochodów, które naprawdę dbają o samochody i odpowiednio podchodzą do klienta. Korzystałam z ich pomocy już kilka razy i za każdym byli mili i uprzejmi a samochody w naprawde dobrych stanach.
no avatar
User

oli32

Posty

244

Rejestracja

12 gru 2016, o 11:47

Re: Wypożyczalnia samochodów Poznań

Postautor: oli32 » 7 cze 2023, o 13:27

Zerknij tutaj https://beep.rent . Beep Rent wypożycza samochody w wielu miastach w Polsce. Działają na zasadzie carsharingu, co jest mega wygodne. Bierzesz auto skąd chcesz, oddajesz gdzie chcesz. W dobrej cenie i przy minimum formalności. Wystarczy, że wszystko załatwisz online.
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1564

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: Wypożyczalnia samochodów Poznań

Postautor: krystynaaa » 2 lip 2023, o 09:15

Wydaje mi się, że dobrym wyborem będą jednak Wycieraczki szyby przedniej i tylnej - samochody osobowe i dostawcze - OXIMO . Tutaj wybór jest faktycznie dobry, dodatkowo też wycieraczki działają bez żadnych zastrzeżeń
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.084s | 15 Queries | GZIP : Off ]