Jaki telefon na firmę

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

Piaskowa

Posty

202

Rejestracja

20 sty 2011, o 16:52

Re: Jaki telefon na firmę

Postautor: Piaskowa » 26 paź 2015, o 13:55

W firmie mamy telefon stacjonarny z taryfą z http://pgtopinie.pl/nie-jestesmy-wielbladem/ Sporo dzwonimy, więc cenimy sobie to, że płacimy mało za rachunki. W firmie trzeba redukować koszty, więc tańsza taryfa zawsze się przyda.
no avatar
User

Przesylanie_pl

Posty

75

Rejestracja

5 lis 2015, o 11:21

Re: Jaki telefon na firmę

Postautor: Przesylanie_pl » 5 lis 2015, o 12:12

Stacjonarny nie zawsze jest konieczny,tutaj lepiej i zarazem praktyczniej jest zainwestować w telefony komórkowe,to znacznie ułatwia kontakt. Pytanie który aparat konkretnie kupić,ale to już zależy od naszego budżetu oraz wymagań.
Awatar użytkownika
User

michao

Posty

15

Rejestracja

18 lis 2015, o 09:24

Re: Jaki telefon na firmę

Postautor: michao » 18 lis 2015, o 11:34

ja teraz zamawiam telefony do firmy i wybrałam z tmobila HTC Desire - bardzo dobre bo prywatnie też z takiego korzystam :) przy większych zakupach zresztą można też negocjować stawkę abonamentu, co w sumie jest dość istotne :) no i pakiety internetu bo my akurat dość dużo bazujemy na necie :) na pewno nie wybrałbym nokii bo na sam widok windowsa mnie mdli
no avatar
User

PanPaczka_eu

Posty

13

Rejestracja

9 gru 2015, o 11:29

Re: Jaki telefon na firmę

Postautor: PanPaczka_eu » 9 gru 2015, o 13:20

W sumie to faktycznie kwestia budżetu jaki posiadasz,ale prowadząc firmę polecam nowoczesnego smartfona dzięki któremu masz cały czas dostęp do internetu czy poczty,to bardzo ważny element prowadząc biznes on-line.
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: Jaki telefon na firmę

Postautor: bizz » 7 cze 2016, o 13:34

Może smartfony dostępne w http://www.overmax.eu/category-product/smartfony/ również was zainteresują. Według mnie dostępne są tutaj naprawdę ciekawe produkty w atrakcyjnych cenach. Sprawdźcie.
no avatar
User

SzukamPracy_pl

Posty

22

Rejestracja

25 lip 2016, o 09:50

Re: Jaki telefon na firmę

Postautor: SzukamPracy_pl » 25 lip 2016, o 11:04

Zastanów się jakie masz potrzeby oraz jaki telefon w 100% je spełni. Budżet również odgrywa tutaj ważną rolę,bez jego podania nie wiemy nawet do jakiej kwoty szukasz smartfona.
no avatar
User

compfin

Posty

62

Rejestracja

5 sie 2015, o 12:11

Re: Jaki telefon na firmę

Postautor: compfin » 16 sie 2016, o 12:10

Jako fan apple będę Ci polecał iphone'y! Ostatnio w serwisie http://applemobile.pl/ rozmawialiśmy nad wyższością tej marki nad innymi. IPhone'y są kosztowne, ale są niepodważalną konkurencją. Nie ma marki, która by je przebiła!
no avatar
User

SzukamPracy_pl

Posty

22

Rejestracja

25 lip 2016, o 09:50

Re: Jaki telefon na firmę

Postautor: SzukamPracy_pl » 23 sie 2016, o 06:40

Ja odradzam iPhone,ponieważ zwyczajnie przepłacasz za ich ładny wygląd i nic poza tym. Jest szereg innych,zdecydowanie lepszych modeli na których śmiało można bazować,również niezawodnych i zdecydowanie tańszych.
no avatar
User

Marcebina

Posty

33

Rejestracja

2 sie 2016, o 17:20

Re: Jaki telefon na firmę

Postautor: Marcebina » 4 wrz 2016, o 05:34

Zacznij od przeglądania sklepu electro.pl, gdzie jest pełno telefonów. Można też tam brać na raty. Jak ja tam szukałam telefonu, to ostatecznie kupiłam też telewizor :D
no avatar
User

janabaranek

Posty

95

Rejestracja

27 wrz 2016, o 06:46

Lokalizacja

Wrocław

Re: Jaki telefon na firmę

Postautor: janabaranek » 27 wrz 2016, o 07:11

Najlepiej brać telefon w abonamencie na firmę, w gruncie rzeczy telefon będzie ci tylko służył do rozmów z klinetami więc nie musi być super ekstra?
vanitas vanitatum et omnia vanitas
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.116s | 15 Queries | GZIP : Off ]