dla restauracji i innych

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

OurellQa

Posty

78

Rejestracja

2 mar 2015, o 12:07

dla restauracji i innych

Postautor: OurellQa » 9 sie 2016, o 07:14

zmalałam w sieci firmę www.kaletnictwo-gama.pl, można u nich zamówić serię notesów kelnerskich, albo okładek w esko skórze na menu, wykonane zgodnie z wytycznymi klienta. Oferta wydaje się być całkiem sensowna
no avatar
User

madmax

Posty

11

Rejestracja

11 sie 2016, o 09:36

Re: dla restauracji i innych

Postautor: madmax » 11 sie 2016, o 10:19

prawidzwy kelner nie potrzebuje notesu ;)
no avatar
User

Alex21

Posty

106

Rejestracja

13 cze 2016, o 14:14

Lokalizacja

Rybnik

Re: dla restauracji i innych

Postautor: Alex21 » 12 sie 2016, o 10:48

A co sądzicie o założeniu restauracji za granicą? Czy okaże się to bardziej korzystne? Słyszałam o http://www.rofood.pl/ - firma dostarcza żywność polską na terenie UE. Dowiedziałam się wiele pozytywnych rzeczy na ich temat i myślę, że są godni uwagi. Może ktoś zna?
Znacie sklep domek ? :)
no avatar
User

pinio555

Posty

2

Rejestracja

5 lip 2016, o 15:15

Re: dla restauracji i innych

Postautor: pinio555 » 18 sie 2016, o 10:44

To i ja się przyłączę i polecam stronę z wyposażeniem do lokalów gastronomicznych: https://multigastro.pl/. Znajdziecie tam niemal wszystko co jest potrzebne do otwarcia restauracji czy innej gastronomii. Od ekspresów do kawy poprzez termosy, chłodziarki a na piecach konwekcyjnych kończąc. Sklep ma również własny serwis więc nie trzeba się martwić o ewentualne naprawy i zużycie sprzętu. Dzięki temu można uniknąć strat w biznesie. Sklep znajduje się w Krakowie ale prowadzi działalność na terenie całego kraju.
no avatar
User

Pawełdyg

Posty

482

Rejestracja

22 gru 2017, o 12:27

Re: dla restauracji i innych

Postautor: Pawełdyg » 13 lut 2018, o 11:02

Na pewno będą też potrzebne inne urządzenia, chociażby te do zmywania, bo ręcznie nie da się tak domyć i w takim tempie. Najważniejsze że to też higieniczne. Ja mam zmywarki i wyparzarki ( też bardzo przydatne) od Winterhalter :)
no avatar
User

Antoni34

Posty

488

Rejestracja

30 wrz 2016, o 07:14

Re: dla restauracji i innych

Postautor: Antoni34 » 22 lut 2018, o 12:18

Chcę zabezpieczyć w restauracji ładną ozdobną balustradę. Czy cynkowanie galwaniczne będzie dobrym rozwiązaniem?
no avatar
User

DariuszWos

Posty

14

Rejestracja

28 lut 2022, o 08:39

Re: dla restauracji i innych

Postautor: DariuszWos » 28 lut 2022, o 08:43

ja szukam wyposażenia do restauracji, chodzi o meble, podpowiecie?
no avatar
User

arabika

Posty

1270

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: dla restauracji i innych

Postautor: arabika » 18 lut 2023, o 08:22

Jak już ktoś powyżej wspomniał o termosach to ja również chcę powiedzieć, że bardzo ciekawą opcją jest to aby właśnie wiedzieć skąd najlepiej zamawiać sprawdzone termosy z własnym logo. Akurat ja jestem zdania, że bardzo ciekawy wybór takich gadżetów reklamowych zawsze możemy znaleźć w sklepie https://reklamowegadzety.pl/c/termosy-r ... -nadrukiem i na tych kwestiach ja się również skupiam.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.098s | 12 Queries | GZIP : Off ]