Zdolność kredytowa

Gdzie najkorzystniejsze oprocentowanie? W którym banku opłaca się wziąć kredyt na inwestycje.
no avatar
User

Alice

Posty

1

Rejestracja

13 mar 2012, o 11:43

Zdolność kredytowa

Postautor: Alice » 13 mar 2012, o 11:59

Znajoma podesłała mi adres do strony, która umożliwia ocenę zdolności kredytowej obecnej i
w przyszłości. Jej adres to czymniestac.pl Po zalogowaniu jest dostępna aplikacja, która pozwala sprawdzić zdolność kredytową uwzględniając różne czynniki wpływające na sytuację rynkową oraz możliwości finansowe kredytobiorcy. Nie ma tam ofert banków a tylko przydatne info na co zwrócić uwagę przy braniu kredytu. Może takie narzędzie będzie dla kogoś pomocne, zwłaszcza przy długoterminowych kredytach. Pozdrawiam
no avatar
User

SzerlokH

Posty

4

Rejestracja

13 mar 2012, o 16:28

Re: Zdolność kredytowa

Postautor: SzerlokH » 20 mar 2012, o 18:32

Trochę bez sensu - podobnie jak "internetowy lekarz", gdy wpisujesz swoje objawy i wyskakuje Ci jakaś diagnoza, a wizyta u lekarza i tak nas czeka. Tak samo z bankami - nie obliczysz zdolności kredytowej w danym banku bez kontaktu z jego przedstawicielem.
no avatar
User

szyszymon

Posty

1

Rejestracja

28 mar 2012, o 09:40

Re: Zdolność kredytowa

Postautor: szyszymon » 28 mar 2012, o 09:51

Wcale nie takie bez sensu. Ta strona nie poda Ci zdolności kredytowej jaką uzyskujesz w banku, a Twoją realną szansę na spłatę kredytu przy uwzględnieniu takich czynników jak Twoje zarobki w przeszłości, branża w której pracujesz itp. Niektóre banki udzielając kredytu mocno naginają tą "zdolność" przez co z klientów robią niewolników. Dodać do tego praktyki nękającej windykacji (ostatnio głośno o tym było) i mamy pełny obraz sytuacji: nieświadomi ludzie skuszeni "korzystną" ofertą banków biorący kredyty, na które ich zwyczajnie nie stać. A potem płacz i harówa na utrzymanie banków. A wszystkiego można było uniknąć. I moim zdaniem własnie do tego służy serwis czymniestać.
no avatar
User

kred

Posty

3

Rejestracja

22 lis 2012, o 05:19

Re: Zdolność kredytowa

Postautor: kred » 22 lis 2012, o 05:32

Oczywiście, że internetowe kalkulatory zdolności kredytowej nie są dokładne. Nie mogą być, bo podają wynik ogólny, a przecież każdy bank stosuje swoje własne algorytm obliczania zdolności kredytowej, sprawiające, że w jednym banku zdolność kredytowa będzie wyższa a w innym niższa.
Ale te różnice nie są aż tak znaczące. Dlatego właśnie warto sprawdzić zdolność kredytową za pomocą kalkulatora zdolności zamieszczonego w internecie, a potem drążyć temat bardziej szczegółowo, w poszczególnych bankach.
no avatar
User

limka

Posty

52

Rejestracja

27 lis 2012, o 16:54

Re: Zdolność kredytowa

Postautor: limka » 3 gru 2012, o 15:14

wszystko jest dla ludzi,pewnie,że nie zastapi to wizyty w banku,ale może zawsze nam zarysować sytuację.
no avatar
User

kiniao1

Posty

10

Rejestracja

20 sty 2013, o 18:50

Re: Zdolność kredytowa

Postautor: kiniao1 » 20 sty 2013, o 18:58

Nie wiem jakoś nie chce mi się wierzyć żeby dało się dopasować to do zdolności każdego
no avatar
User

moneymaker913

Posty

18

Rejestracja

31 paź 2012, o 11:50

Re: Zdolność kredytowa

Postautor: moneymaker913 » 8 mar 2013, o 10:43

Tu masz fajny kalkulator kredytowy http://cf.pieniadz.pl/kalkulatory/ dzieki ktoremu bez problemu obliczysz na jaki kredyt Cie stać.
no avatar
User

marciak

Posty

22

Rejestracja

31 mar 2013, o 18:05

Re: Zdolność kredytowa

Postautor: marciak » 31 mar 2013, o 18:38

Najlepiej iść do doradcy kredytowego np. tutaj
no avatar
User

Adamm

Posty

2

Rejestracja

22 cze 2013, o 12:34

Re: Zdolność kredytowa

Postautor: Adamm » 29 cze 2013, o 21:36

Oczywiście dobrym pomysłem jest korzystanie z doradztwa finansowego, ewentualnie kalkulatorów kredytowych. Choć zawsze aktualna oferta będzie po prostu w danym banku. Najlepiej udać się do oddziału lub sprawdzić szczegóły na stronie internetowej. Ja akurat mam konto w DB i tam też zdecydowałem się na zaciągnięcie kredytu, jest to ta pożyczka - ofertę znalazłem sam, bez pomocy kalkulatora czy doradcy. W ten sposób na pewno jestem bardziej zorientowany w usługach bankowych, sam wszystko sprawdzę na stronie banku.
Awatar użytkownika
User

krzysztofol

Posty

138

Rejestracja

2 paź 2012, o 06:54

Re: Zdolność kredytowa

Postautor: krzysztofol » 29 lis 2013, o 07:09

Jeśli interesuje Was Wasza zdolność kredytowa to na tej stronie znajdziecie przydatny kalulator - dzięki niemu możecie obliczyć w łatwy sposób na jaki kredyt będzie Was stać. Zależy to od bardzo wielu czynników.
Dla jednego banku będzie ona zbyt niska a inny z kolei zgodzi się na kredyt ...
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.187s | 15 Queries | GZIP : Off ]
cron