Meble do salonu

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

unbik

Posty

1

Rejestracja

10 cze 2016, o 10:59

Meble do salonu

Postautor: unbik » 10 cze 2016, o 11:01

Urządzasz w nowym domu piękny salon i zastanawiasz się gdzie zamówić nowy, komfortowy wypoczynek? Co powiesz na meble tapicerowane na wymiar idealnie dopasowane do Twojej przestrzeni w super cenie? Zajrzyj na meble tapicerowane twardogóra
no avatar
User

bezniku

Posty

48

Rejestracja

1 maja 2016, o 18:20

Re: Meble do salonu

Postautor: bezniku » 12 cze 2016, o 18:43

Ja właśnie poluję na jakiś nowoczesny stół z krzesłami do salonu. Często mam gości i siedzenie na kanapie przy ławie jest zwyczajnie nie wygodne. Taki stół byłby idealny np z 6 lub 8 krzesłami.
no avatar
User

Alex21

Posty

106

Rejestracja

13 cze 2016, o 14:14

Lokalizacja

Rybnik

Re: Meble do salonu

Postautor: Alex21 » 14 cze 2016, o 12:10

Też jestem w trakcie wymiany większości rzeczy w domu, bo czeka mnie remont. Zastanawiam się nad hurtowania domek wodzisław. Widziałam, że mają spoko produkty i do tego jakość dobra. Warto rzucić okiem, myślę, że godni polecenia ;)
Znacie sklep domek ? :)
no avatar
User

Marlena77

Posty

7

Rejestracja

25 cze 2016, o 08:14

Re: Meble do salonu

Postautor: Marlena77 » 25 cze 2016, o 08:17

A jak myślicie czy meblościanka pasuje do salonu? Mam dość małe mieszkanie i nie mam za bardzo jak wydzielić salonu. Raczej to taki pokój dzienny/salon. Myślałam aby do tego wstawić jeszcze jakąś sofę i ławę albo stolik. Niektóre nowoczesne meblościanki są bardzo ładne np. maja podświetlenie LED. Super to wygląda w nocy. No i jest fajna ozdobą.
no avatar
User

Hokus

Posty

166

Rejestracja

6 paź 2015, o 07:06

Re: Meble do salonu

Postautor: Hokus » 14 lip 2016, o 10:06

Jeśli potrzebujesz mebli albo ciekawych inspiracji to na http://onemarket.pl/ zajrzyj.
no avatar
User

bizon

Posty

250

Rejestracja

14 paź 2015, o 14:59

Re: Meble do salonu

Postautor: bizon » 2 sie 2016, o 17:33

Moim zdaniem warto zastanowić się nad zamówieniem mebli na wymiar. Wtedy mamy pewność, że będą one jedyne w swoim rodzaju. Firma WM Meble http://krajowy.biz/firma,meble-na-wymiar-lodz-wm-meble ma bardzo ciekawe propozycje - warto popatrzeć i pomyśleć.
no avatar
User

znawca

Posty

210

Rejestracja

27 paź 2015, o 07:31

Re: Meble do salonu

Postautor: znawca » 3 sie 2016, o 08:25

W takiej sytuacji świetnie zaprezentują się lampy włoskiej marki Casa di Lusso. Są designerskie i jedyne w swoim rodzaju :) Jeśli byłbyś ciekaw to polecam zajrzeć na stronę sklepu Interior Anatomy, gdzie obecnie na wiele modeli jest bardzo dobra promocja: http://interioranatomy-shop.com/pl/promotions.
no avatar
User

klepka

Posty

1

Rejestracja

3 sie 2016, o 12:32

Lokalizacja

Wieliczka

Re: Meble do salonu

Postautor: klepka » 3 sie 2016, o 12:35

Bardzo ładne te meble.
no avatar
User

cekoria

Posty

5

Rejestracja

4 sie 2016, o 10:35

Lokalizacja

Kraków

Re: Meble do salonu

Postautor: cekoria » 5 sie 2016, o 07:35

W sumie zamawiając taki asortyment do biura przede wszystkim kierujemy się naszym gustem i kasą jaka możemy wydać na taki zakup. Wiadomo, że dopiero co startująca firma nie może sobie pozwolić na nie wiadomo jakie meble. Ofert z takim asortymentem jest bardzo dużo. W samym internecie można takie meble znaleźć na Nowy Styl - http://www.formyuzytkowe.pl/nowy-styl.
Czy skusilibyście się na weekend w escape game oslo?
no avatar
User

Karafka

Posty

17

Rejestracja

7 lip 2016, o 14:49

Re: Meble do salonu

Postautor: Karafka » 9 sie 2016, o 18:38

Mi się podobaja meble stylizowane. Mam upatrzone do salonu krzesła ludwik. Wiem, że nie wszystki się taki styl podoba ale to rzecz gustu :) Moja mama ma takie i sa mega wygodne, nawet przy dłuższym siedzeniu nie boli tyłek i plecy. Ja je bardzo lubię i w swoim domy także chciałabym komplet takich krzeseł :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.192s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron