Dobra reklama gabinetu kosmetycznego

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

Unima

Posty

203

Rejestracja

1 sie 2014, o 09:59

Re: Dobra reklama gabinetu kosmetycznego

Postautor: Unima » 22 lip 2016, o 12:00

faktycznie poczta pantoflowa to super potężna broń ale do tego szczególnie w przypadku kobiecego biznesu dochodzi też cały system zniżek, rabatów, kart stałego klienta który przy utrzymywaniu wysokiego poziomu usług wydaje mi się właśnie receptą na sukces, oczywiście dobrze mieć fajnie zaprojektowane do tego karty jak te z cardon, bo nie dość że klientkę przyciąga samo wyróżnienie jej jako stałego klienta to zwyczajnie ładna karta przypomina o naszym istnieniu w portfelu i podświadomie nasza marka staje się tą najlepiej kojarzoną
no avatar
User

zosia123

Posty

1

Rejestracja

1 sie 2016, o 09:41

Re: Dobra reklama gabinetu kosmetycznego

Postautor: zosia123 » 1 sie 2016, o 09:59

Dobrym pomysłem jest baner reklamowy większych rozmiarów z ciekawą i kolorową grafiką, oczywiście nawiązującą do firmy. Dodatkowo ulotki ale nie takie zwykłe bo pewnie wylądowałyby w koszu ale np. można zawrzeć na niej jakiś kod rabatowy, wtedy klient będzie musiał ją zatrzymać żeby z niego skorzystać.
Awatar użytkownika
User

HeczkoK

Posty

97

Rejestracja

22 maja 2015, o 18:16

Re: Dobra reklama gabinetu kosmetycznego

Postautor: HeczkoK » 14 wrz 2016, o 06:26

albo gadżety reklamowe, jak eleganckie notesy w eko skórze z logo firmy. Klientela gabinetu kosmetycznego to eleganckie kobiety na pewno sie im to spodoba. Na http://kaletnictwo-gama.pl/index.html znajdziecie taką ofertę
no avatar
User

animka87

Posty

182

Rejestracja

10 sty 2014, o 17:26

Re: Dobra reklama gabinetu kosmetycznego

Postautor: animka87 » 15 wrz 2016, o 08:04

a myślałeś może o pozycjonowaniu? w momencie kiedy twoja strona bedzie lepiej widoczna w sieci od razu zyskasz więcej klientow. Ja na twoim miejscu zainwestowałabym w coś takiego jak agencja seo która ogarnie ci dobra strategie.
no avatar
User

Fards

Posty

179

Rejestracja

13 paź 2014, o 16:24

Re: Dobra reklama gabinetu kosmetycznego

Postautor: Fards » 17 paź 2016, o 07:19

Gabinet kosmetyczny reklamuj za pomocą ulotek, gadżetów np. w pobliżu galerii handlowych, czyli tam, gdzie znajdziesz dużo potencjalnych klientek. Fajnie sprawdzają się też kupony zniżkowe. Mi takie materiały zaprojektowała i wykonała agencja ArtClip i jestem bardzo zadowolony
no avatar
User

Jacek-

Posty

1

Rejestracja

17 paź 2016, o 16:34

Lokalizacja

Biała Podlaska

Re: Dobra reklama gabinetu kosmetycznego

Postautor: Jacek- » 17 paź 2016, o 16:35

Samodzielne roznoszenie ulotek jest dobrym pomysłem.
no avatar
User

kewlar

Posty

172

Rejestracja

18 paź 2016, o 17:17

Re: Dobra reklama gabinetu kosmetycznego

Postautor: kewlar » 18 paź 2016, o 17:47

Na dobrą sprawę, każda metoda promocji i reklamy jest wskazana. Jedną z tańszych, a skutecznych są banery. Zerknij na te z agencji http://fabricam.pl/banery - kielecka firma działa w tej branży i odnosi sukcesy od jakiegoś czasu głównie z racji nieszablonowych pomysłów i jakości wykonania wszelkich gadżetów reklamowych.
no avatar
User

danaz

Posty

5

Rejestracja

1 kwie 2017, o 12:24

Re: Dobra reklama gabinetu kosmetycznego

Postautor: danaz » 1 kwie 2017, o 12:30

Może jakieś banery na przykład? No i na pewno reklama w internecie, dziś o tego rodzaju reklamie nie wolno zapominać.
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: Dobra reklama gabinetu kosmetycznego

Postautor: danny4231 » 5 gru 2017, o 13:55

Odpowiednie wyposażenie gabinetu kosmetycznego jest samo w sobie idealną reklamą. Jeśli za pomocą profesjonalnych urządzeń będzie wykonywać udane zabiegi to informacja ta pójdzie w świat. Wiem coś na ten temat, gdyż od kiedy zakupilismy urządzenia z oferty http://profi-med.eu/ do salonu mojej żony to nie narzekamy na brak klientów. :) Po mieści latają same przychylne informacje na temat naszej działalności.
no avatar
User

asia236

Posty

3

Rejestracja

5 gru 2017, o 18:59

Re: Dobra reklama gabinetu kosmetycznego

Postautor: asia236 » 5 gru 2017, o 19:05

Marketing szeptany to rzeczywiście niezła propozycja dla salonu kosmetycznego :)
Witam, polecam kolagen
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.121s | 15 Queries | GZIP : Off ]