Wyjechalibyście do pracy za granicę?

Tutaj piszcie wszystko co dotyczy forum, propozycje nowych działów, problemy z jego działaniem ...
no avatar
User

Alex21

Posty

106

Rejestracja

13 cze 2016, o 14:14

Lokalizacja

Rybnik

Wyjechalibyście do pracy za granicę?

Postautor: Alex21 » 21 cze 2016, o 08:22

Zastanawiam się nad podjęciem pracy za granicą. Znajoma poleca mi MARVEL, ponieważ są sprawdzeni i mają masę ofert pracy. Może ktoś z Was też ma takie plany albo mógłby doradzić w tej kwestii?
Znacie sklep domek ? :)
no avatar
User

stoperek

Posty

3550

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: Wyjechalibyście do pracy za granicę?

Postautor: stoperek » 7 paź 2021, o 12:21

Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://presscontent.pl
no avatar
User

OndajOn

Posty

371

Rejestracja

29 sie 2011, o 16:46

Re: Wyjechalibyście do pracy za granicę?

Postautor: OndajOn » 5 sty 2022, o 23:19

Tak byłabym zdolna wyjechać zagranicę do pracy, ale póki co tego nie planuję, bo wiadomo jaką mamy sytuację epidemiologiczną. Aktualnie przeglądam oferty pracy Kraków bo szukam czegoś na miejscu. Oby szybko udało się gdzieś zatrudnić
no avatar
User

Hanik

Posty

102

Rejestracja

30 sie 2018, o 18:49

Re: Wyjechalibyście do pracy za granicę?

Postautor: Hanik » 21 lut 2022, o 10:24

Pandemia jest już coraz mniejszą przeszkodą w wyjazdach. Wiadomo przed wyjazdem pewne warunki spełnić należy lecz ich sprostanie jest coraz łatwiejsze. Nad podjęciem pracy w Niemczech nie zastanawiałem się długo i podjąłem współpracę z agencją pracy Mondi Polska, która ma atrakcyjne oferty, a swym pracownikom oferuje wsparcie tam na miejscu co na początku jest bardzo przydatne. Warunki pracy dobre, a i przedłużenie kontraktu możliwe co bardzo cieszy.
no avatar
User

Baśka98

Posty

44

Rejestracja

2 maja 2021, o 17:24

Re: Wyjechalibyście do pracy za granicę?

Postautor: Baśka98 » 7 kwie 2022, o 11:26

Wyjechałam też za granicę do pracy i kupilam sobie wygodne dresy bawełniane
https://perypetiekobieta.blogspot.com/2 ... sowny.html
pracując w domu przy opiece taki strój sprawdza się świetnie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.082s | 12 Queries | GZIP : Off ]