nowa firma - pieniądze na start

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

rachelka

Posty

10

Rejestracja

13 sty 2015, o 12:22

nowa firma - pieniądze na start

Postautor: rachelka » 29 lut 2016, o 20:38

Hej, mam pytanie, jakie wymagania należy spełnić żeby dostać dotacje z PUPu jeśli zakładam spółke z koleżanką, która nie jest zarejestrowana jako bezrobotna ?
no avatar
User

bask

Posty

153

Rejestracja

28 lis 2014, o 15:09

Re: nowa firma - pieniądze na start

Postautor: bask » 1 mar 2016, o 09:53

powinnaś skontaktować się z urzędem pracy, oni udzielą ci szczegółowych informacji na temat dotacji na rozpoczęcie działalności. w razie wątpliwośc warto skontaktowac się z profesjonalnym biurem rachunkowym lub doradczym ktore przeprowadzi cie przez proces zakladania firmy i zdobywania srodkow na start i rozwoj. Ja korzystałam z usłguj ukdpolice.pl jak zakladalam swoja pierwsza firme bo panie z PUPu w moim wypadku byly niedoinformowane i niekompetentne..
no avatar
User

samotna

Posty

276

Rejestracja

13 lip 2015, o 09:02

Re: nowa firma - pieniądze na start

Postautor: samotna » 2 mar 2016, o 17:12

Ja bym proponowała byś wybrał pomoc profesjonalnego biura rachunkowego. które pomoże założyć firmę, ale też pomoże np wystawiać faktury. Zobaczcie tę stronę http://www.alt-office.pl/2016/02/jak-po ... kture.html Tu są wiadomości dotyczące wystawiania faktur. Księgowość nie jest prosta i jeśli nie znasz się na niej, to korzystaj z pomocy biura rachunkowego.
no avatar
User

Przesylanie_pl

Posty

75

Rejestracja

5 lis 2015, o 11:21

Re: nowa firma - pieniądze na start

Postautor: Przesylanie_pl » 16 mar 2016, o 13:43

O szczegóły warto zapytać w PUP bo nie wiem czy przypadkiem teraz wraz z nowym rokiem,pewne kryteria nie uległy zmianie,sprawdź to. Poza tym jeżeli chcesz rozpocząć swój własny biznes,np będzie to sklep internetowy ,to warto rozglądać sie za dobrą firmą kurierską i nawiązać stałą współpracę.
no avatar
User

bask

Posty

153

Rejestracja

28 lis 2014, o 15:09

Re: nowa firma - pieniądze na start

Postautor: bask » 19 cze 2016, o 21:44

myślę że w tym wypadku najlepiej by było gdybyście obie wybrały się do waszego PUP i dopytały bo oprócz dotacje z urzędu pracy macie szanse uzyskać spore dofinansowanie z unii. Wiadomo, trzeba spełnić masę wymagać i wypełnić tony papierów ale warto bo można dostać spore pieniądze. Ja kiedyś się tym interesowałem i trafiłem na ciekawy artykuł, może Tobie też się przyda ;) https://www.ideabank.pl/badz-innowacyjny-dotacje-unijne-na-opracowanie-nowych-produktow-lub-uslug
no avatar
User

GeoMk1706

Posty

9

Rejestracja

20 cze 2016, o 07:13

Re: nowa firma - pieniądze na start

Postautor: GeoMk1706 » 21 cze 2016, o 13:55

Warto zadbać o to, aby mieć kasę na monitoring i zapewnić bezpieczeństwo firmie. Polecam sprawdzone usługi firmyJ&S z Wrocławia.
no avatar
User

endrju1

Posty

288

Rejestracja

23 maja 2016, o 13:43

Re: nowa firma - pieniądze na start

Postautor: endrju1 » 28 cze 2016, o 13:07

Warto przejrzeć ofertę firmy http://teccon.pl/ i zastanowić się, czy automatyzacja procesów nie jest tą najlepszą opcją dla naszej firmy.
no avatar
User

Krzychu12

Posty

4

Rejestracja

8 lip 2016, o 13:59

Re: nowa firma - pieniądze na start

Postautor: Krzychu12 » 11 lip 2016, o 17:38

Witajcie, chciałbym zainwestować w nowe technologie w swojej firmie, mianowicie zakupić system http://systemtourguide.com/portfolio-it ... ewodnikow/ . który pomógłby moim pilotom wycieczek w pracy. Chciałbym starać się o dotację, od czego zacząć, czy mógłby mi ktoś doradzić ?
no avatar
User

Tomaashu

Posty

76

Rejestracja

24 kwie 2015, o 06:25

Re: nowa firma - pieniądze na start

Postautor: Tomaashu » 19 lip 2016, o 12:31

Myślę, że z tym pytaniem powinieneś się udać do doradcy.
no avatar
User

SzukamPracy_pl

Posty

22

Rejestracja

25 lip 2016, o 09:50

Re: nowa firma - pieniądze na start

Postautor: SzukamPracy_pl » 25 lip 2016, o 10:58

To prawda,najlepiej zrobisz udając się z tym pytaniem do PUP gdzie uzyskasz szczegółową odpowiedź co trzeba zrobić aby uzyskać dotację. Moim zdaniem podstawą jest dobry biznesplan bez którego ani rusz.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.184s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron