Firma w inkubatorze przedsiębiorczości

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
Awatar użytkownika
User

FinronPL

Posty

3

Rejestracja

30 maja 2016, o 18:04

Firma w inkubatorze przedsiębiorczości

Postautor: FinronPL » 17 cze 2016, o 15:04

Czy jest na forum osoba, która korzystała z jakiegoś inkubatora przedsiębiorczości?
Może masz ciekawe- dobry lub złe- doświadczenia z tego typu formą rozwijania biznesu?

Ja na swoim blogu, we wspisie http://finron.pl/pierwszy-krok-do-wlasn ... iorczosci/ przyjrzałem się i porównałem oferty dwóch inkubatorów:
- Twój Startup (Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój StartUp”),
- Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości (Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości).

Ta forma rozpoczęcia przygody z biznesem ma oczywiście swoje plusy, nie jest jednak, jak mogłoby się wydawać, pozbawiona ryzyk charakterystycznych dla "zwyczajnej" działalności gospodarczej wykonywanej na własny rachunek.

Szczególnie zaskoczyły mnie koszty jakie można ponieść w przypadku łamania przyjętych zasad uczestnictwa w inkubatorze Fundacji Twój Startup.
Zapraszam do śledzenia wpisów na stronie finron.pl
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.149s | 12 Queries | GZIP : Off ]