15 tysięcy złotych na biznes.

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Hardyz20

Posty

4

Rejestracja

6 mar 2012, o 19:08

15 tysięcy złotych na biznes.

Postautor: Hardyz20 » 6 mar 2012, o 19:28

Witam wszystkich,jestem na forum po raz pierwszy.Od dłuższego czasu poszukuję pracy ale w tym kraju to łatwiej głową przebić mur niż dostać porządne zatrudnienie o godziwym wynagrodzeniu.W związku z tym zdecydowałem się na otwarcie działalności gospodarczej.Oczywiście fizycznie jeszcze nie jest zarejestrowana,ale jak sami zapewne wiecie to żaden problem.Mój problem bardziej polega na kilku rzeczach,związanych z własnym biznesem a w zasadzie prowadzeniem go czy właściwym wyborem co prowadzić.Otóż po pierwsze,kwota jaką mogę dysponować na otwarcie czegokolwiek to "tylko 15 tys zł" i też nie jest to coś pewnego gdyż miały by to być pieniądze z banku.Od razu chcę was zapytać,idąc zarejestrować działalność jaką mam później pewność że na drugi dzień nie będę jej musiał wyrejestrować gdyz bank mi odmówi kredytu na firme?Podobno kwota do 15 tys zł jest bez zabezpieczeń i nie jest to FM BANK.Tak powiedzieli w pośrednictwie kredytowym.Druga sprawa to czym się zająć za te 15 tys.zł?Wpadłem na trzy pomysły i oto one.
- wynajem kiosku w którym było by cos innego niż prasa oraz bilety np:słodycze,napoje lub nawet warzywa.
- sklep internetowy,ale niewiem czy mam szansę z takimi tuzami na rynku jak np:Alma.Oczywiście wiem że w przypadku takiego sklepu podstawa to reklama a tą miałbym w cenie samego materiału od kolegi czyli np kampania reklamowa samochodu z przyczepą,ulotki w dużym nakładzie czy firmowe auto z wyklejonym nadwoziem w barwach sklepu noi strona www.Ale tak jak piszę niewiem czy zdołam przynajmniej zbliżyć się do takiej Almy.
- niewielki sklepik z papierosami,ale niewiem czy 15 tys zł starczy.

Jeżeli macie jakieś pomysły co za taką kwotę można by otworzyć to pomóżcie,aha i jak to jest z koncesja na alkohol?Chcąc prowadzić samo piwo płacę około 600 zł?Słyszałem też o jakiś rocznych opłatach które wychodzą w sumie w granicach 3000 czy to prawda?
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.076s | 14 Queries | GZIP : Off ]