Inwestycje w domeny

Dział o inwestowaniu w nieruchomości, dzieła sztuki, metale szlachetne i inne.
no avatar
User

mwpol

Posty

32

Rejestracja

15 wrz 2010, o 14:01

Inwestycje w domeny

Postautor: mwpol » 15 wrz 2010, o 14:06

Ile możemy zarabiać przy tego typu inwestycjach ? Dotychczas myślałem, że niewiele, ale sa perełki,których sprzedaż może nas ustawić na parę lat. Przykładowo na allegro natknąłem się na aukcję domeny jaroslawkaczynski.pl http://allegro.pl/jaroslawkaczynski-pl- ... 62678.html
Jaka moze byc rzeczywista wartosc takiej domeny ?
Awatar użytkownika
User

Biznesforum

Ranga

Administrator

Posty

128

Rejestracja

10 lut 2009, o 19:03

Re: Inwestycje w domeny

Postautor: Biznesforum » 22 maja 2011, o 10:36

Moim zdaniem to wyjątkowy przypadek, z komercyjnego punkty widzenia ta domena ma wartość bliską 0, z drugiej strony nie wiem jak się skończyła ta aukcja, ale istnieje duże prawdopodobieństwo, że albo PiS albo przeciwnicy taką domenę chciałby kupić, choć z tego co patrze nikt jej chyba nie kupił, stoi tu na dzień dzisiejszy jakiś blog bez treści :roll:
Moim zdaniem jeśli inwestować w domeny to takie które mają typowo komercyjne zastosowanie.
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: Inwestycje w domeny

Postautor: kolaa » 15 mar 2016, o 16:37

A co sądzicie o ofercie domen w https://domeny.pl/ . Moim zdaniem oferta naprawdę bardzo dobra, również jeśli chodzi o czas rejestracji oraz przedłużanie ofert na kolejne lata.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

Alat

Posty

1

Rejestracja

21 kwie 2016, o 09:58

Lokalizacja

Kraków

Re: Inwestycje w domeny

Postautor: Alat » 21 kwie 2016, o 10:02

znam osoby, które żyją z handlu domenami. Oprócz nazwy trzeba sprawdzić inne parametry: wiek, historię, ruch, trust flow. Przechwycić dobrą domenę wcale nie jest tak łatwo, a ceny najtańszych domen na aukcjach rozpoczynają się od killuset złotych.
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: Inwestycje w domeny

Postautor: bizz » 9 maja 2016, o 09:31

Akurat ja uważam, że w dhosting można znaleźć dobrą ofertę domen. Na co warto zwrócić również uwagę to tani koszt utrzymania domeny. Rocznie to jedyne 59zł, więc uważam, że oferta jest godna uwagi i warto zapoznać się z jej szczegółami.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.158s | 15 Queries | GZIP : Off ]