Rozkręcenie interesu/ obawy/ zabezpieczenie.

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

razor

Posty

41

Rejestracja

2 cze 2013, o 16:10

Rozkręcenie interesu/ obawy/ zabezpieczenie.

Postautor: razor » 25 kwie 2016, o 13:03

Witam,
Wraz ze znajomym rozkręcamy mały biznes. Chodzi o wypożyczalnię samochodów terenowych do jazdy po górach. Sprawdziliśmy rynek i mamy szansę na przebicie się. Złożyliśmy w paru miejscach oferty współpracy oraz zatrudniliśmy osobę do reklamy. Wszystko idzie powoli ale do przodu.
Czy sądzicie, że nasz pomysł może przerodzić się w dochodowy interes? Czy jest szansa, że przebijemy się na rynku turystyki? Oczywiście Waszym zdaniem..
no avatar
User

armani

Posty

44

Rejestracja

3 cze 2013, o 17:05

Re: Rozkręcenie interesu/ obawy/ zabezpieczenie.

Postautor: armani » 25 kwie 2016, o 14:36

Moim zdaniem jak najbardziej. Jest oczywiście tego trochę, jednak jeżeli (przynajmniej na początku) dasz niebywale konkurencyjne ceny i dobrze się zabezpieczysz na wypadek awarii wypożyczonego w danym momencie samochodu. To masz duże szanse na sukces. Jednak musisz pamiętać o tym, iż klient oczekuje swoistego rodzaju opieki... w tym przypadku w postaci serwisu/ holowania/ czy innej pomocy, gdy sytuacja będzie tego wymagać. Reklamując firmę poszedłbym właśnie w tym kierunku.
no avatar
User

Piter

Posty

42

Rejestracja

22 kwie 2014, o 18:13

Re: Rozkręcenie interesu/ obawy/ zabezpieczenie.

Postautor: Piter » 26 kwie 2016, o 09:24

Wiesz co nie znam się na rynku samochodowym za bardzo. Jednak jestem przedsiębiorcą i widzę, z tego co tu piszesz, że całkiem nieźle podszedłeś do tematu. Ważne jest aby popytać może znajomych, którzy posiadają jakieś działalności związane z Twoją branżą i ewentualnie poprosić ich o drobne polecenie, jakieś ulotki coś... Od czegoś trzeba zacząć, a później jest już z górki.
Tak sobie myślę również, że powinieneś zainwestować w dobre zabezpieczenie sprzętu przed kradzieżą, w końcu dzięki niemu będziesz kiedyś zarabiał miliony :D. Jakieś nadajniki gps chociażby, czy coś w ten deseń. Pierwsza lepsza oferta, którą właśnie znalazłem http://www.spyshop.pl/montaz-lokalizato ... e-976.html.
no avatar
User

armani

Posty

44

Rejestracja

3 cze 2013, o 17:05

Re: Rozkręcenie interesu/ obawy/ zabezpieczenie.

Postautor: armani » 26 kwie 2016, o 10:40

Piter pisze:Tak sobie myślę również, że powinieneś zainwestować w dobre zabezpieczenie sprzętu przed kradzieżą, w końcu dzięki niemu będziesz kiedyś zarabiał miliony :D. Jakieś nadajniki gps chociażby, czy coś w ten deseń. Pierwsza lepsza oferta, którą właśnie znalazłem http://www.spyshop.pl/montaz-lokalizato ... e-976.html.

Również uważam, że już na początku rozwoju działalności powinniście pomyśleć właśnie o zabezpieczeniu interesu. Zwłaszcza, że ten wydaje mi się akurat świetnym pomysłem- jeśli oczywiście macie ku temu warunki. Ponadto zapewne później dojdą inne wydatki i nie będziecie już musieć myśleć o tym czy nikt Was nie oszuka.
no avatar
User

razor

Posty

41

Rejestracja

2 cze 2013, o 16:10

Re: Rozkręcenie interesu/ obawy/ zabezpieczenie.

Postautor: razor » 27 kwie 2016, o 10:20

Myślałem o zabezpieczeniu jakimś już, właśnie zastanawiałem się nad takim lokalizatorami gps. Gadałem już ze znajomym nawet, który ogarnia takie rzeczy. Ale ten podawał mi dużo wyższe ceny niż są pokazane na stronie: http://www.spyshop.pl/montaz-lokalizato ... e-976.html . Zobaczę, poczytam, musimy się na coś zdecydować.
no avatar
User

Speedpack_com.pl

Posty

95

Rejestracja

17 lut 2016, o 14:56

Re: Rozkręcenie interesu/ obawy/ zabezpieczenie.

Postautor: Speedpack_com.pl » 28 kwie 2016, o 06:58

Myślę,że w przypadku takiego biznesu jakim jest wypożyczalnia samochodów,to faktycznie dobrą opcja będzie się dodatkowo zabezpieczyć i monitoring GPS jak najbardziej ma sens,pytanie teraz o koszty takiej operacji,bo te nie będą zbyt małe.
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: Rozkręcenie interesu/ obawy/ zabezpieczenie.

Postautor: kolaa » 12 sie 2016, o 10:04

Myślę, że w kwestii monitoringu gps, to dobrą ofertę znajdziecie na www. Myślę, że sprzęt przez nich oferowany jest naprawdę solidny, więc możecie zapoznać się z szczegółami oferty.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

emil89832

Posty

37

Rejestracja

17 lut 2018, o 11:22

Re: Rozkręcenie interesu/ obawy/ zabezpieczenie.

Postautor: emil89832 » 28 lut 2018, o 11:16

Zdecydowanie pomyśl o monitoringu GPS, tak jak padła już tutaj taka propozycja. Nie trzeba z tym czekać, bo najlepiej zrobić to właśnie na samym początku. Koniecznie zgłoś się do Transmobil, bo u nich dostaniesz: odczyt stanu paliwa, odczyt z tachografów, kontakt z kierowcą, dokładną lokalizację, raporty i wszystko inne w bardzo dobrych cenach. A dodatkowo system sprawnie działa i nie ma z nim kłopotów.
no avatar
User

romozim

Posty

174

Rejestracja

28 lut 2018, o 12:16

Re: Rozkręcenie interesu/ obawy/ zabezpieczenie.

Postautor: romozim » 28 lut 2018, o 12:21

Nie podejmiesz próby, nie przekonasz się. Taka prawda.
no avatar
User

watchworld4us

Posty

2

Rejestracja

1 mar 2018, o 11:57

Re: Rozkręcenie interesu/ obawy/ zabezpieczenie.

Postautor: watchworld4us » 1 mar 2018, o 11:59

Skoro ogarniacie wyprawy 4x4, to może warto zainwestować we własną działkę w lesie i postawić an niej domek z bali?

Można kupić stary domek z bali do 5tyś zł jest pełno ofert.

Macie domek, macie auta w teren, można połączyć wycieczki autami z późniejszą imprezą w domku, ognisko, bigos, kiełbaski alkohol. Ludzie z miasta to polubią.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.127s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron