Inwestycja w hale produkcyjne

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Mercus

Posty

79

Rejestracja

31 sie 2013, o 14:05

Inwestycja w hale produkcyjne

Postautor: Mercus » 26 lis 2014, o 01:14

Jak myślicie, ile może kosztować postawienie takiej hali http://www.ocmer.com.pl/hale/hale-produkcyjne Wiem, że zależy to na pewno od powierzchni, ale tak żeby pomieścić wyposażenie dwóch dużych marketów? Wiem z pewnych źródeł, że moje miasto chce ściągnąć kilka dość dużych marketów do miasta a rozmowy są juz mocno zaawansowane, wiem, też że są trwają poszukiwania inwestora, który postawiłby podobne obiekty. Myślę, że jest to dobra okazja, żeby zacząc robić coś na własny rachunke, pytanie jednak ile coś takiego może kosztować, bo oczywiście będę chciał to finansować w postaci jakiegoś rewolwingu, pytanie tylko czy koszt inwestycji mnie nie wystraszy...
no avatar
User

Help-finanse

Posty

13

Rejestracja

11 gru 2014, o 07:59

Re: Inwestycja w hale produkcyjne

Postautor: Help-finanse » 11 gru 2014, o 08:07

Witam,
Nasza firma pomaga w zakresie doradztwa dla przedsiębiorców oraz osób prywatnych. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań by każdy klient wyszedł na prostą oraz sukcesywnie rozwijał swój biznes. Nasi specjaliści pomagają wielu firmom pozyskując kolejnych zadowolonych klientów. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego pod numerem 883 112 116 .

Pozdrawiamy,
Help-finanse
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: Inwestycja w hale produkcyjne

Postautor: kolaa » 6 maja 2015, o 12:01

Myślę, że warto również pomyśleć o wyposażeniu takiej hali. Polecam zajrzeć na http://www.log-system.pl/52,suwnice-bramowe.html . Tutaj znajdziecie wszystko co potrzebne do wyposażenia hali magazynowej. Solidny sprzęt, firma z wieloletnim doświadczeniem.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
Awatar użytkownika
User

Olga

Posty

52

Rejestracja

26 mar 2014, o 11:28

Re: Inwestycja w hale produkcyjne

Postautor: Olga » 7 maja 2015, o 13:37

Jak dla mnie bardzo dobry pomysł ;)
no avatar
User

oksana

Posty

411

Rejestracja

18 kwie 2014, o 15:28

Lokalizacja

Kraków

Re: Inwestycja w hale produkcyjne

Postautor: oksana » 26 sie 2015, o 07:37

W tym miejscu zwróciłbym również uwagę na inny element z oferty firmy LOG-SYSTEM. Uważam, że warto się tym zainteresować. www.log-system.pl/2,regaly-paletowe.html
no avatar
User

tomekpanq

Posty

102

Rejestracja

31 sie 2015, o 12:16

Re: Inwestycja w hale produkcyjne

Postautor: tomekpanq » 10 wrz 2015, o 13:14

Jeżeli się ma profesjonalnych wykonawców, to na pewno interes może być opłacalny. Trzeba jednak mieć partnerów biznesowych, np. od obróbka skrawaniem warszawa, wtedy można startować we wszystkich przetargach.
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: Inwestycja w hale produkcyjne

Postautor: bizz » 25 kwie 2016, o 07:43

Inwestując w produkcję, warto także pomyśleć nad jej automatyzacją. Na stronie http://teccon.pl/ udało mi się znaleźć ofertę firmy zajmującą się właśnie automatyzacją produkcji i procesów produkcyjnych. Myślę, że możecie zajrzeć sobie do tej oferty i sprawdzić jakie korzyści niesie takie rozwiązanie.
no avatar
User

polecamspeca

Posty

8

Rejestracja

25 kwie 2016, o 12:23

Re: Inwestycja w hale produkcyjne

Postautor: polecamspeca » 25 kwie 2016, o 12:25

Witaj od kilkuset tysięcy do kilku milionów złotych. Wszystko zależy od kubatury.
no avatar
User

klar

Posty

220

Rejestracja

28 maja 2012, o 06:38

Re: Inwestycja w hale produkcyjne

Postautor: klar » 11 kwie 2018, o 11:58

Bazy JARTOM są najważniejszym źródłem nieruchomości w Polsce - przynajmniej aktualnie.
U nich macie 99 proc. rynku, w zasadzie każda hala, jaka jest do przejęcia, znajduje się u nich.
Pod względem inwestycyjnym ten rynek stwarza teraz mega możliwości.
Porady na mspinfo.pl - porady dla Twojej firmy
no avatar
User

cyryl18

Posty

583

Rejestracja

14 mar 2018, o 17:20

Re: Inwestycja w hale produkcyjne

Postautor: cyryl18 » 15 kwie 2018, o 20:35

Bardzo sensownym ruchem dla tego typu hali byłoby zaopatrzenie jej w najlepsze rozwiązania z zakresu automatyki. Ja na przykład swoją halę produkcyjną, zajmującą się przetwórstwem zaopatrzyłem w automatykę chłodniczą. Tym sposobem nasze produkty charakteryzują się super jakością i świeżością. Urządzenia otrzymaliśmy dzięki ASC https://asc.waw.pl/ .
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.191s | 15 Queries | GZIP : Off ]