Jaka platforma pod sklep internetowy?

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

ocelot

Posty

1

Rejestracja

25 paź 2014, o 12:09

Re: Jaka platforma pod sklep internetowy?

Postautor: ocelot » 25 paź 2014, o 12:11

Taką automatyzację może zapewnić Ci http://www.shoper.pl Bardzo przyjazna w obsłudze platforma, będzie Ci się na niej dobrze pracowało, oszczędza dużo czasu i ma wiele ciekawych, przydatnych funkcji.
no avatar
User

Ikker

Posty

1

Rejestracja

5 gru 2014, o 07:57

Re: Jaka platforma pod sklep internetowy?

Postautor: Ikker » 5 gru 2014, o 08:06

Wszystko zależy jakie masz potrzeby i jakim budżetem dysponujesz. Nie ukrywajmy, tutaj wszystko rozchodzi się o kasę - możesz polegać na tańszych rozwiązaniach jak shoper, czy clickshop - ale to pod warunkiem że Twój sklep jest mały lub powiedzmy - średniej wielkości. Natomiast, jeśli planujesz budowę na prawdę dużego sklepu, z wieloma dedykowanymi funkcjonalnościami to magento albo presta.
no avatar
User

bolek

Posty

2

Rejestracja

23 kwie 2015, o 19:41

Re: Jaka platforma pod sklep internetowy?

Postautor: bolek » 23 kwie 2015, o 20:18

Zdecydowanie http://eimag.pl/. Można dopasować platformę do potrzeb handlu internetowego.
no avatar
User

malinaa

Posty

15

Rejestracja

20 lut 2016, o 13:52

Re: Jaka platforma pod sklep internetowy?

Postautor: malinaa » 20 lut 2016, o 14:16

Shopper jest chyba najpopularniejszy i nie bez powodu. Daje spore możliwości, więc ludzie chętnie korzystają.
Awatar użytkownika
User

Truper8

Posty

4

Rejestracja

16 lut 2016, o 20:24

Re: Jaka platforma pod sklep internetowy?

Postautor: Truper8 » 21 lut 2016, o 20:09

Ja bym wybrał darmową platformę. Żeby polecieć po kosztach to najlepiej poprosić studenta o zrobienie.
Kto raz wsiadł na tygrysa, nie może już z niego zsiąść.
no avatar
User

zuzka

Posty

66

Rejestracja

6 lut 2016, o 12:06

Re: Jaka platforma pod sklep internetowy?

Postautor: zuzka » 1 mar 2016, o 17:38

Znalazłam na alterweb fajny artykuł na ten temat http://alterweb.pl/-platforma-sklepowa-dla-malego-sklepu-jak-ja-wybrac - powinny wystarczyć te wskazówki. Rzuciły mi się tez porady tego typu dotyczące większych e-sklepów. Poszukaj na stronie.
no avatar
User

Przesylanie_pl

Posty

75

Rejestracja

5 lis 2015, o 11:21

Re: Jaka platforma pod sklep internetowy?

Postautor: Przesylanie_pl » 20 kwie 2016, o 12:15

Skoro wybrałeś już platformę pod sklep internetowy,to teraz warto zainteresować sie usługami kurierskimi,tak aby towar szybko i bezpiecznie dotarł do klienta. akurat tym się zajmujemy na co dzień,więc możesz liczyć na naszą pomoc:)m
no avatar
User

polecamspeca

Posty

8

Rejestracja

25 kwie 2016, o 12:23

Re: Jaka platforma pod sklep internetowy?

Postautor: polecamspeca » 25 kwie 2016, o 12:42

Jest wiele ogólnodostępnych platform. Shoper jest dość dobry. Jeśli chodzi o integrację z API kuriera to warto to mieć. Wtedy wszystko idzie z automatu i kurier sam przyjeżdża po przesyłki. Nie musimy nic zgłaszać i wypełniać.
no avatar
User

Speedpack_com.pl

Posty

95

Rejestracja

17 lut 2016, o 14:56

Re: Jaka platforma pod sklep internetowy?

Postautor: Speedpack_com.pl » 28 kwie 2016, o 06:44

To fakt,samych platforma jest naprawdę sporo i wybór masz szeroki,wszystko sprowadza się jedynie do Twojego budżetu jaki możesz przeznaczyć na taką inwestycję,a z doświadczenia wiem że nie warto na tym oszczędzać.
no avatar
User

Sklepowa

Posty

9

Rejestracja

13 maja 2016, o 09:24

Re: Jaka platforma pod sklep internetowy?

Postautor: Sklepowa » 13 maja 2016, o 09:32

Witajcie!

Dodaję post, bo ostatnio założyłam sklep z gadżetami erotycznymi. Chciałam, żeby moja witryna wyglądała designersko więc potrzebowałam dobrej skórki do edycji. Mój wybór padł na Sky-Shop, bo podobały mi się ich realizację: https://sky-shop.pl/ostatnie_realizacje. Z pomocą mojego męża edytowałam darmową grafikę i fajnie wyszło ;) Nie trzeba mieć jakiś wielkich umiejętności, żeby skonfigurować sklep, sami to zrobiliśmy. Raz tylko nie potrafiłam czegoś cofnąć, to pomógł mi chłopak z obsługi Klienta. Po opłaceniu kwartału, postanowiłam płacić abonament co miesiąc, więc koszty mi się rozkładają ;)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.127s | 15 Queries | GZIP : Off ]