Dobra reklama gabinetu kosmetycznego

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

WaldekR

Posty

44

Rejestracja

22 kwie 2015, o 06:25

Re: Dobra reklama gabinetu kosmetycznego

Postautor: WaldekR » 6 kwie 2016, o 13:14

Ja myślę, że świetnym pomysłem są takie gadżety z grawerowaniem 3D http://www.grupaglasso.pl/szklo/upominki-korporacyjne.html . Można u nich zamówić fajne zawieszki z grawerem, breloki, piórniki biurkowe lub pendriv'y. na stronie jest to wszystko opisane. Możesz takie gadżety rozdawać przy okazji większych zabiegów kosmetycznych lub na zachętę dla nowych klientów.
no avatar
User

anthony45

Posty

7

Rejestracja

28 sty 2016, o 07:03

Re: Dobra reklama gabinetu kosmetycznego

Postautor: anthony45 » 12 kwie 2016, o 15:06

Bardzo TANIA oraz skuteczna reklama!!!!

Reklama wyświetlana jest na Facebooku za pośrednictwem fanpage.

Łączna ilość fanów - 24 550. Plus 14 000 na zaprzyjaźnionym fanapge.

Zasięg posta: 1-1.5 mln użytkowników (czyli ilość osób, która zobaczy post reklamowy).

Fanpage związany jest z następującą tematyką: Rozrywka, Humor, Sport, Tematyka Młodzieżowa, Śmieszne Filmiki, Fajne Zdjęcia...


Co reklamujemy?

-Fanpage

-Strony WWW

-Aukcje Allegro

-Filmy YouTube

-Profile Facebook

-Sklepy Internetowe

-Profile Instagram

i inne.


Oferta reklamowa jest bardzo rozbudowana możesz wybrać opcję jednego posta w danym dniu lub wykupić abonament miesięczny i przez ten okres Twoja reklama umieszczona jest na stronie jako pierwsza. Dostępne są również opcje kilku postów przez określony czas. Ty decydujesz ile i za ile. Im wyższa opcja reklamowa tym ceny są niższe.


Jeżeli masz pytanie, napisz do mnie!

kontakt: oseo@interia.pl
no avatar
User

nierra

Posty

353

Rejestracja

18 maja 2016, o 14:57

Re: Dobra reklama gabinetu kosmetycznego

Postautor: nierra » 25 maja 2016, o 15:42

Takie wyświetlanie na facebooku to tylko "zajawka", informacja o firmie , która MOŻE zainteresuje potencjalnych klientów. Ale trzeba czegoś więcej by klienta przy sobie zatrzymać. Wiem to z autopsji, ponieważ borykam się teraz z takim problemem. Klientów na początku propocji internetowej było pełno, a teraz pusto, nikt nie wraca. Zastanawiam się nad wdrożeniem jakiegoś programu lojalnościowego http://sodexolojalnosc.pl/lojalnosc/ , to by mogło zachęcić konsumentów do korzystania z usług mojej firmy. Co na ten temat sądzicie?
no avatar
User

endrju1

Posty

288

Rejestracja

23 maja 2016, o 13:43

Re: Dobra reklama gabinetu kosmetycznego

Postautor: endrju1 » 30 maja 2016, o 09:28

Cześć! Chcę w końcu ruszyć do przodu z moim pomysłem na biznes ;) Generalnie to głównie trzeba rozreklamować mój punkt. Słyszałam od znajomych o firmie Center Print, która zajmuje się tworzeniem reklam, ich montażem. Są bardzo precyzyjni i stawiają na oczekiwania klienta. Czy może słyszeliście lub ktoś korzystał? Proszę zajrzyjcie na druk standów reklamowych warszawa i pomóżcie! :)
no avatar
User

margo903

Posty

11

Rejestracja

4 gru 2015, o 17:30

Re: Dobra reklama gabinetu kosmetycznego

Postautor: margo903 » 2 cze 2016, o 12:46

Witam, chciałam się podzielić swym doświadczeniem zakładając swoja firmę myślałam czy sobie poradzę z konkurencją, czy dam radę pozałatwiać wszystkie formalności, znaleźć odpowiedni lokal, ale niestety za mało się skupiłam na reklamie dobra reklama to pól sukcesu naszej firmy, musimy być dobrze postrzegani i znakomicie widoczni. Zachęcam do zapoznania się z ofertą na http://www.oznakujbiuro.pl/
Posiadają dużo fajnych pomysłów na desing i mają najlepszej jakości materiały. Sukces murowany. pozdrawiam i trzymam kciuki.
no avatar
User

lani

Posty

35

Rejestracja

18 sie 2015, o 19:07

Re: Dobra reklama gabinetu kosmetycznego

Postautor: lani » 22 cze 2016, o 13:53

Jeżeli chodzi o gabinet kosmetyczny, to dobrze sprawdzą się powiadomienia SMS - zobaczcie sobie platformę SerwerSMS, to zautomatyzowane narzędzie do wysyłki takich wiadomości. System jest dostępny na wszystkich urządzeniach, daje dużo możliwości.
no avatar
User

Manna

Posty

232

Rejestracja

1 sie 2014, o 09:55

Re: Dobra reklama gabinetu kosmetycznego

Postautor: Manna » 3 lip 2016, o 11:07

w przypadku gabinetu kosmetycznego najważniejsze wydaje mi się jest sprawić żeby klientka która była u nas raz chciała wrócić ponownie, wiadomo jakość zabiegów to jedno ale bardzo pomocne w takim przypadku są też karty rabatowe i podarunkowe różnego rodzaju, jeżeli taka karta będzie dobrze zaprojektowana- genialne robią w cardon, ta z imitacją piasku bardzo ciekawa, to będzie przyciągać wzrok no i sama wizja rabatu przy n-tej wizycie też kusi zawsze
Najlepsza cukiernia katowice http://www.lajkonik-pik.pl   - Producent ciast, ciastek, pączków i tortów.
no avatar
User

endrju1

Posty

288

Rejestracja

23 maja 2016, o 13:43

Re: Dobra reklama gabinetu kosmetycznego

Postautor: endrju1 » 9 lip 2016, o 08:16

pomyśl może o marketingu zapachowym? sprawa super bo klient kojarzy zapach z gabinetem i chce wracać- no i opowiada innym. na http://www.aromacorp.pl/ masz fajną ofertę, sprawdziłabym to na Twoim miejscu :)
Awatar użytkownika
User

monika73

Posty

20

Rejestracja

13 lip 2013, o 19:11

Lokalizacja

okolice Krakowa

Re: Dobra reklama gabinetu kosmetycznego

Postautor: monika73 » 16 lip 2016, o 12:32

hej teraz mi wpadło do głowy, że najlepsza reklama dla tego typu miejsc jest reklama z ust do ust zadowolonych klientek. więc przydatne są wizytówki i na pewno jakieś ulotki reklamowe które będą uprawniały do zniżki, mnie wykonywali i pomagali z frimy fr warszawa http://frwarszawa.pl/projekty/. np. z tym kuponem następna usługa 20 % taniej, albo zbierz 3 zabiegi 4 50 procent taniej itp.
w życiu piękne są tylko chwile
no avatar
User

mabana

Posty

1

Rejestracja

17 lip 2016, o 09:29

Re: Dobra reklama gabinetu kosmetycznego

Postautor: mabana » 17 lip 2016, o 09:33

M.in. poczta pantoflowa. Piszę z punktu widzenia kobiety. Zwracam bardzo dużą uwagę na to, co o danym gabinecie kosmetycznym mówią moje koleżanki. Czasami wystarczy jedna negatywna opinia i.. Poza tym warto zwrócić uwagę na to, co piszą o Naszym biznesie w Sieci. Marketing szeptany - na wysokim poziomie. Czyli m.in. reakcja na nie w pełni pozytywne opinie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.179s | 13 Queries | GZIP : Off ]