rozwód a firma

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: rozwód a firma

Postautor: SalamonK » 17 mar 2016, o 20:35

A no i też racja, u mnie sąsiad w ramach jednej opłaty takiej też nawijał z miesiąc czasu z każdym pierdołem i zapłacił nawet mniej bo z 50 zł w tym availo, nie wiem od czego to zależy ale jak na porady prawne to wybitnie mało, szczury sobie zazwyczaj dużo życzą, a tu takie miłe zaskoczenie.
no avatar
User

Daphne

Posty

21

Rejestracja

22 mar 2016, o 08:45

Re: rozwód a firma

Postautor: Daphne » 23 mar 2016, o 08:21

takie sprawy to rozwiązuje Sąd i dzieli firmę miedzy małżonkami.
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: rozwód a firma

Postautor: Marcelus » 25 mar 2016, o 10:03

ale chyba od tego jest forum, żeby pytać i od tego są prawnicy żeby doradzili jak postępować? czy się mylę? ;)) dlatego mu poleciliśmy ava i dlatego musi walczyć o swoje skoro sprawa wcale nie jest taka super oczywista. wina nigdy nie leży po jednej stronie ;)
no avatar
User

Ajlar

Posty

60

Rejestracja

6 lut 2016, o 19:52

Re: rozwód a firma

Postautor: Ajlar » 4 kwie 2016, o 11:15

Najlepiej skorzystac z porady fachowca. Jesli chodzi o takie sprawy, to dobrym prawnikiem jest Dominik Marchewka - http://malopolskiadwokat.pl - nie raz pomagal mi i moim znajomym.
Awatar użytkownika
User

Krnąbek

Posty

34

Rejestracja

2 gru 2014, o 22:11

Re: rozwód a firma

Postautor: Krnąbek » 7 kwie 2016, o 12:08

TadekNiejadek pisze:Bez przesady, to nie XIX wiek. Są przecież te telefoniczne usługi prawnicze, profesjonalne a z góry masz cennik podany i nikt Cię w bambuko nie zrobi.

Dokładnie tak. Oto doskonały przykład: Lextel - Porady Prawne. Dzwonisz albo piszesz maila bądź rozmawiasz na czacie. Dostajesz poradę i płacisz. Nie jeździsz na żadne spotkania, masz wszystko w zasięgu swojego komputera/telefonu. Wygodnie i szybko.
no avatar
User

bezniku

Posty

48

Rejestracja

1 maja 2016, o 18:20

Re: rozwód a firma

Postautor: bezniku » 9 maja 2016, o 15:41

Jeśli chodzi o porady prawne to tak jak piszecie, część da się załatwić on-line. Są kancelarie takie jak http://lextel.pl/ , na których stronie jest specjalny formularz kontaktowy. Opisujesz swoją sprawę a oni przydzielają odpowiedniemu prawnikowi (w zależności jakiej dziedziny prawa sprawa dotyczy) i kontaktują się z Tobą w celu omówienia szczegółów. Taka forma porady jest według mnie bardzo dobra bo nie ma potrzeby jeździć po kancelariach (przynajmniej w początkowym etapie sprawy). Poza tym mamy szanse się zapoznać i ocenić czy nam dany adwokat odpowiada czy nie.
no avatar
User

mozajka

Posty

67

Rejestracja

9 lis 2015, o 08:59

Re: rozwód a firma

Postautor: mozajka » 7 cze 2016, o 12:14

Ja jakoś wolę jeśli chodzi o prawnika skorzystać z takich usług osobiście z wizytą w kancelarii. Online to można drobne rzeczy załatwiać, ale sprawy związane z firmą raczej wolę stacjonarnie. Dla tego współpracuje z kancelarią Pawłowska i Panią Adwokat Katarzyną Pawłowską z Wrocławia do której mogę zawsze pojechać bo mam nie daleko. Takie rzeczy raczej powinny być załatwiane osobiście niż online.
no avatar
User

smutaska

Posty

94

Rejestracja

6 cze 2016, o 10:37

Re: rozwód a firma

Postautor: smutaska » 23 sie 2016, o 04:55

Dla firmy zawsze dobre porady z prawa pracy znajdziecie tu http://kancelaria-gizinski.com/prawo-pracy/ Jest to kancelaria która się specjalizuje w prawie pracy. Prowadzi negocjacje pozasądowe. A w razie potrzeby reprezentuje klienta przed sądem.
no avatar
User

endrju1

Posty

288

Rejestracja

23 maja 2016, o 13:43

Re: rozwód a firma

Postautor: endrju1 » 14 wrz 2016, o 11:07

Nie no, w takiej kwestii lepiej znaleźć kogoś doświadczonego w temacie, przykładowo http://www.rozwod-warszawa.pl/majatek.html jeśli bazujesz w stolicy. Tutaj chodzi o Twoje pieniądze i możesz jednocześnie albo dużo zyskać, albo dużo, dużo stracić więc na Twoim miejscu stawiałbym na kogoś "sprawdzonego" nawet jeśli oznaczałoby to wydanie większej kwoty.
no avatar
User

Unima

Posty

203

Rejestracja

1 sie 2014, o 09:59

Re: rozwód a firma

Postautor: Unima » 7 paź 2016, o 23:34

Takie sprawy nigdy nie są łatwe. U mnie niestety polubownie się to nie odbyło. Nie mogłem pogodzić się z tym, że zabierze mi połowe majątku ktoś, kto przez cały ten czas suszył mi głowę, ze wolę firmę niż rodzinę. Chciała udowodnić w sądzie, ze to wszystko moja wina, więc zatrudniłem fachowców z katowickiej agencji BIA. Okazało się, ze wcale taka święta nie była...
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.120s | 13 Queries | GZIP : Off ]