internetowy kantor

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

Speedpack_com.pl

Posty

95

Rejestracja

17 lut 2016, o 14:56

Re: internetowy kantor

Postautor: Speedpack_com.pl » 17 lut 2016, o 15:08

Kilkakrotnie zdarzyło mi się korzystać z usług kantorów internetowych i faktycznie muszę potwierdzić,że są one bezpieczne i sprawdzone,a do tego kurs wymiany waluty również jest niezwykle korzystny.
no avatar
User

oksana

Posty

411

Rejestracja

18 kwie 2014, o 15:28

Lokalizacja

Kraków

Re: internetowy kantor

Postautor: oksana » 20 lut 2016, o 21:16

Wymiana walut online jest dzisiaj moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem. Można znaleźć bardzo korzystne przewalutowanie i tym samym zaoszczędzić dodatkową kwotę i wymienić większą ilość pieniędzy. Warto jest się przełamać ;)
Awatar użytkownika
User

Truper8

Posty

4

Rejestracja

16 lut 2016, o 20:24

Re: internetowy kantor

Postautor: Truper8 » 21 lut 2016, o 20:10

Ja korzystam z różnych kantorów internetowych. W zależności od tego który ma najlepszy kurs.
Kto raz wsiadł na tygrysa, nie może już z niego zsiąść.
no avatar
User

Mercus

Posty

79

Rejestracja

31 sie 2013, o 14:05

Re: internetowy kantor

Postautor: Mercus » 23 lut 2016, o 21:31

Słuchajcie, a jak to wychodzi w porównaniu z rachunkiem walutowym w banku, bo tak jak tutaj https://www.mbank.pl/serwis-ekonomiczny/kursy-walut/ mogę mieć jakiś rachunek walutowy, np. EUR, USD, GBP, w zależności zakup jakiej waluty mnie interesuje i kupować ją sobie online od banku. Nie wiem jednak jak jest z prowizjami, dlatego chciałbym się rozeznać jak to wygląda w zestawieniu rachunek walutowy vs. kantor online. Druga sprawa, która jest dla mnie dosyć istotna, to czy taki kantor działa 24h? bo zdaje się, że platformy wymiany walut w bankach działają tylko w godzinach roboczych, co czasami może byc trochę problematyczne...
no avatar
User

Aleksandra

Posty

12

Rejestracja

24 lut 2016, o 11:41

Re: internetowy kantor

Postautor: Aleksandra » 29 lut 2016, o 11:31

Słuchajcie, muszę wymienić walutę, a nie chcę mi się szukać jakieś stacjonarnego kantory, czy ktoś mi może wyjaśnić jak działają kantory internetowe i jak z nich korzystać???
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: internetowy kantor

Postautor: kolaa » 4 mar 2016, o 14:44

Internetowe kantory według mnie są ok. Zawsze można zajrzeć również do https://qspread.pl/ , gdzie można porównać sobie oferty konkretnych kantorów internetowych. Istnieje także możliwość bezpośredniego przejścia do rejestracji w konkretnym kantorze internetowym.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

Aleksandra

Posty

12

Rejestracja

24 lut 2016, o 11:41

Re: internetowy kantor

Postautor: Aleksandra » 8 mar 2016, o 10:37

Tutaj na naszym forum ogłosiła się jakiś czas firma INFO-LOGIC no i u nich na stronie poczytałam o tych kantorach internetowych, bardzo fajnie mają opisane :) http://info-logic.pl/
A tak poza tym dowiedziałam się, że jest tam całkiem szeroka oferta i pewnie zgłoszę się do nich jak dopnę własny biznes :)
każdy przedsiębiorca potrzebuje odpowiedniej wizytówki i myślę, że współpraca z profesjonalistami w tym temacie jest bardzo ważna.
no avatar
User

lakif

Posty

1

Rejestracja

11 mar 2016, o 10:26

Re: internetowy kantor

Postautor: lakif » 11 mar 2016, o 10:27

Polecam sprawdzić sobie tutaj: kursy walut - qspread.pl ;)Pozdrawiam serdecznie!
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: internetowy kantor

Postautor: kolaa » 16 mar 2016, o 10:05

Uważam, że w https://qspread.pl/ warto porównać sobie oferty kantorów. Można zrobić tutaj to w bardzo łatwy i szybki sposób. Można również bezpośrednio z tej strony przejść do rejestracji w dowolnym kantorze. Sprawdźcie sami.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

Przesylanie_pl

Posty

75

Rejestracja

5 lis 2015, o 11:21

Re: internetowy kantor

Postautor: Przesylanie_pl » 16 mar 2016, o 13:37

Osobiście również dosyć często korzystam z usług kantorów internetowych i muszę stwierdzić,że póki co jeszcze się nie zawiodłem,zawsze korzystny przelicznik waluty oraz mila obsługa,bezpieczeństwo podczas transakcji.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.392s | 15 Queries | GZIP : Off ]