Co sądzicie o takiej formie reklamy?

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

Samaran

Posty

27

Rejestracja

19 lut 2014, o 08:45

Re: Co sądzicie o takiej formie reklamy?

Postautor: Samaran » 8 lis 2015, o 21:25

To już od bardzo dawna działa. Do mnie bardziej przewawia wszystko co nowe. Fajne reklamy umieszcza na balonach, ale nie takich dla dzieci tylko takich specjalnych dużych - http://www.aviotex.com.pl/ balony reklamowe bardzo często widać na różnych imprezach sportowych, ale mam wrażenie, ze ludzie nie wiedzą jaki one potencjał niosą, szczególnie, że są dużo przyjemniejsze dla oka od oklepanych i znienawidzonych bilbordów.
no avatar
User

kobietapracujaca

Posty

183

Rejestracja

17 lut 2015, o 09:51

Re: Co sądzicie o takiej formie reklamy?

Postautor: kobietapracujaca » 24 lis 2015, o 11:30

Teraz najlepiej inwestować (jeżeli chodzi o reklamę ) w marketing. To chyba najlepsza forma sprowadzenia do nas klientów. Bardzo fajną formą marketingu jest inbound marketing Grow Poland warto przyjżeć się bliżej na czym polega i jakie korzyści może nam przynieść.
no avatar
User

Qbrick

Posty

24

Rejestracja

22 wrz 2015, o 10:03

Re: Co sądzicie o takiej formie reklamy?

Postautor: Qbrick » 27 lis 2015, o 08:39

Fajny motyw - kojarzy się z filmem Truman Show :) Tam za każdym razem jak żona trumana coś gotowała, czy robiła innego w domu wygłaszała sentencję reklamową typu: "Dziś na obiad ugotuję Ci pyszną zupę Campbella doprawioną przyprawą Kamis :) "
no avatar
User

mariolka00

Posty

166

Rejestracja

4 cze 2014, o 20:45

Re: Co sądzicie o takiej formie reklamy?

Postautor: mariolka00 » 4 sty 2016, o 20:39

Czy ja wiem to jest dosyć nachalna forma reklamy i prędzej czy później użytkownicy zaczną ukrywać Twoje posty bo zwyczajnie zaczniesz ich irytować. Dużo lepszy rozwiązaniem, jeśli masz takie konta faktycznie jest zorganizowanie konkursu raz na jakiś czas z nowatorskimi gadżetami do wygrania. Na tych gadżetach może być np. logo jakiejś marki. I tutaj mogę Ci podsunąć ciekawy pomysł, bo widziałam ostatnio takie fajne designerskie parasole firmy Senz - http://senz.pl/ , zobacz sobie wyglądają naprawdę oryginalnie, myślę, że mogłyby być fajnym gadżetem na początek :)
no avatar
User

oksana

Posty

411

Rejestracja

18 kwie 2014, o 15:28

Lokalizacja

Kraków

Re: Co sądzicie o takiej formie reklamy?

Postautor: oksana » 24 lut 2016, o 13:19

Na pewno jest to coś co można przede wszystkim zrobić zawsze i każdy ma taką możliwość :) Dla dużych firm jednak produkcja filmów korporacyjnych może okazać się ciekawym rozwiązaniem, który pozwoli w szybki sposób pokazać nam zalety firmy :)
no avatar
User

Mikael82

Posty

5

Rejestracja

1 mar 2016, o 07:20

Re: Co sądzicie o takiej formie reklamy?

Postautor: Mikael82 » 1 mar 2016, o 08:40

Moim zdaniem najlepsze są reklamy na facebooku albo google adwords. Działają najskuteczniej.
no avatar
User

lani

Posty

35

Rejestracja

18 sie 2015, o 19:07

Re: Co sądzicie o takiej formie reklamy?

Postautor: lani » 28 mar 2016, o 13:56

Zarabianie na facebook nie jest głupie, ale trzeba działać jako strona, albo blog nie jako osoba prywatna, jakoś trudno mi sobie wyobrazić, żeby wciskać znajomym jakieś produkty. Ogólnie rzecz biorąc social marketing jest bardzo przydatny w budowaniu wizerunku firmy. Ja wspomagam się dodatkowo systemem serwersms do wysyłki powiadomień. Dzięki temu podtrzymuje kontakt z klientem.
no avatar
User

oksana

Posty

411

Rejestracja

18 kwie 2014, o 15:28

Lokalizacja

Kraków

Re: Co sądzicie o takiej formie reklamy?

Postautor: oksana » 31 mar 2016, o 15:54

Moim zdaniem blog firmowy jest dzisiaj bardzo dobrym źródłem ściągania nowych odbiorców. W dodatku portal taki jak http://blogbooster.pl/ pomaga zdobyć nowych użytkowników, zainteresowanych treścią naszych wpisów :)
no avatar
User

Alex21

Posty

106

Rejestracja

13 cze 2016, o 14:14

Lokalizacja

Rybnik

Re: Co sądzicie o takiej formie reklamy?

Postautor: Alex21 » 21 wrz 2016, o 08:13

Witam! Ja zastanawiam się nad tym, jaką firmę reklamy wybrać, jeśli chodzi o mój biznes. Słyszałam wiele pozytywnego na temat folioplast. Podobno torebki foliowe są genialną formą promocji. Pracują tam świetni graficy, którzy mogą umieścić logo swojej firmy na torbie. Wszystko na czas i do tego - ta jakość! :)
Znacie sklep domek ? :)
no avatar
User

mozajka

Posty

67

Rejestracja

9 lis 2015, o 08:59

Re: Co sądzicie o takiej formie reklamy?

Postautor: mozajka » 23 wrz 2016, o 13:25

Za chwilę torebki foliowe pójdą do lamusa bo UE ma założyć opłatę. Więc raczej jak już to papierowe.


http://www.fotoakuku.pl/
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.196s | 13 Queries | GZIP : Off ]